+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Trimatis viso organizmo tyrimas

Biorezonansinė diagnostika

Biorezonansinė diagnostika Kaune / Trimatis 3D viso organizmo tyrimas Metatron 4025 aparatu su “Metapathia GR Clinical” programine įranga

Iš didžiausios pasaulyje Diuseldorfo medicinos įrangos parodos mūsų klinikos pacientams parvežėme moderniosios medicinos technologinę naujovę – trimatei detaliai pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinei biorezonansinei diagnostikai skirtą 3D Metatron 4025  aparatą su “METAPATHIA GR CLINICAL” programine įranga. Šią aparatūrą Lietuvoje pradėjome naudoti pirmieji. Šiai įrangai Lietuvoje išduoti Sveikatos ministerijos atitinkantys dokumentai. Tik pas mus atliekami tyrimai sertifikuota įranga. 

Būkite atsargūs dėl paskutiniu metu siūlomų internete biorezonansinių tyrimų paslaugų, pirmiausiai pareikalaukite išduotų įrangai medicininių sertifikatų Lietuvoje, įsitikinkite , kad ši įranga saugi ir nepakenks jūsų sveikatai. PASITARKITE SU ŠEIMOS GYDYTOJU!

Biorezonansinės diagnostikos metu, vertinant organizmo funkcinę būklę, fiksuojami pakitimai. Viso organizmo tyrimas padeda nustatyti susirgimą ankstyvojoje stadijoje, kai organizme dar nėra išreikštų organinių pakitimų, taip pat nustato patologinio proceso vietą ir jo pažengimo laipsnį. Tokiu būdu tyrimas METATRON 4025 aparatu parodo organizmo silpnąsias vietas ir  įgalina indvidualiai parinkti tinkamą gydymą. (patikimumo koeficientas nuo 0,8 iki 0,9 ).

Biorezonansinis tyrimas Kaune

Biorezonansinis tyrimas / Viso organizmo tyrimas remiasi neinvaziniais elektromagnetiniais

Biorezonencine diagnostikasignalais ( nuo 1,8 iki 8.2 Hz ). Daviklis užfiksuoja galvos smegenų siunčiamus bangų impulsus, kurie atsiranda kaip atsakas į perduotą dirgiklį. Gautas signalas paverčiamas skaitmeniniu signalu  ir siunčiamas atgal į kompiuterį – programinį kompleksą. Čia signalas analizuojamas. Prie kompiuterinės sistemos prijungta rezonancinė kamera leidžia testuoti įvairius gydomuosius preparatus ir tikslingai  bei indvidualiai kiekvienam pacientui  parinkti tinkamus vaistus – homeopatinius, fitoterapinius ar cheminius preparatus, makroelementų, mikroelementų  ar vitaminų kompleksus. Šios technologijos panaudojimas padeda gydytojams ne tik nustatyti susirgimus, jų priežastis, bet ir atlikti profilaktinius patikrinimus. Diagnostika METATRON 4025 aparatu palengvina gydytojui išsiaiškinti lėtinių bei ūminių susirgimų priežastis, sekti ligos eigą.

Patikimumo koeficientas mažėja, jei pacientas vartoja hormoninius preparatus, antidepresantus, trankviliantus, antibiotikus ir kai kuriuos kitus medikamentus.

Biorezonansinė programinė įranga yra papildyta net 800 homeopatinių vaistų etalonų, gaminamų vokiečių kompanijos “Heel”.

Mūsų taikomos trimatės nelinijinių sistemų diagnostikos patikimumo koeficientas siekia net 0,80-0,90 (80-90%).  Šis  diagnostikos metodas jau taikomas 39 pasaulio valstybėse.

Medicininis prietaisas METATRON 4025 yra paženklintas atitikties ženklu CE bei notifikuotos įstaigos Nr. 1007.

Individuali gydymo programa

Naudojant aparatą gydytojas gali sudaryti individualią gydymo programą,  nustatyti sunkiuosius metalus, mikroelementų ir mineralų  trūkumą, įvertinti psichoemocinę būklę (iš galimų 76 psichoemocinių būsenų), nustatyti alergenus ir parinkti Jūsų organizmui tinkamus, neutralius ir vengtinus maistro produktus bei gėrimus. Šio aparato programinėje  įrangoje  suvesti kasos, žarnyno, skrandžio, plaučių, prostatos, krūtų, kiaušidžių ir kiti onkomarkeriai, galintys įtarti ankstyvas onkologijos stadijas ir tokiu būdu užkirsti kelią ligos išsivystymui.

Biorezonansiniame 3D Metatron 4025  aparate su programine  įranga ” METAPATHIA GR CLINICAL” yra 2643 grafiniai organų ir audinių modeliai , tame tarpe ir visus žmogaus organus atitinkantys 3D trimačiai anatominių struktūrų modeliai. Tyrimų patikimumas naudojant šią aparatūra yra nuo 80-90% . Dėl to ši biorezonansinė trimatė diagnostika pasitelkiama, kai reikia ieškoti tikslaus ligos židinio bei sudėtingesniais atvejais, diagnozėms tikslinti. Parinktą organą gydytojas gali sukioti trimatėje erdvėje iš visų pusių ir ištirti atskirais giluminiais sluoksniais – vertikaliai ir horizontaliai.

Biocheminiai rodikliai

Nauja!  Ženkliai praplėsta etaloninių duomenų bazė

Biocheminiai rodikliai: įvesti nauji fermentai, hormonai bei kasos, žarnyno, skrandžio, plaučių, prostatos, krūtų, kiaušidžių ir kiti onkožymenys. Pastarieji leidžia įtarti  ankstyvas onkologijos stadijas (kurių dar negali fiksuoti ultragarsiniai tyrimai) ir tokiu būdu užkirsti kelią ligai išsivystyti.

Mikroelementai: suvesti visi cheminiai elementai, esantys žmogaus organizme. Mikroelementų trūkumas ar perteklius gali ženkliai įtakoti bendrą organizmo būklę.

Alergenai ir sunkieji metalai: ženkliai praplėstas etalonų spektras.

73 psichoemocinės būsenos (nerimas, liūdesys, pavydas, ironija, džiaugsmas, etc.). Tarp emocijų ir susirgimų yra labai glaudus ryšys. Dažnai įvertinus paciento psichoemocinę būseną, galima nuspėti kaip jis reaguos į stresą ir kokia bus ligos eiga. Į programą įvesti ir 38 „Bacho žiedų terapijos“ preparatai, kurių pagalba balansuojamos žmogaus emocinės būsenos. Ši terapija jau sėkmingai taikoma  Didžiojoje Britanijoje, JAV, Vokietijoje ir kt.

Modernioji ir klasikinė homeopatija: išvestas labai griežtas ryšys tarp homeopatinių preparatų ir humoralinio-konstitucinio paciento tipažo, kraujo grupės bei rezuso ir eilės biocheminių rodiklių. Homeopatinių preparadų duomenų bazė labai praplėsta. Papildomai suvesta 80 naujų etalonų – organų preparatų-peptidinių bioreguliatorių. Šie vaistai optimizuoja fiziologinius regeneracijos procesus, o tai sudaro sąlygas atsinaujinti audiniams, stabdomi senėjimo procesai, mažinamas uždegimas ir kt.

  • Alopatiniai preparatai: šių vaistų bazė praplėsta naujais antibiotikais, imunomoduliatoriais, probiotikais, etc.
  • Maisto papildai ir fitoterapija: ženkliai praplėstas preparatų spektras.
  • Apiterapija: suvesta 25 medaus ir jo produktų rūšys, o pacientui iš jų parenkami labiausiai tinkantys.
  • Gydomoji kosmetika: suvesti gydomieji kosmetiniai garsių kompanijų preparatai. Esant poreikiui pacientui parenkama labiausiai tinkama kosmetika.

Biorezonansinio tyrimo kainos Kaune

  • Trimatis viso organizmo tyrimas (skirtas itin sudėtingiems atvejams kaip onkologiniai ligoniai ir kt.) – 310 €
  • 3D viso organizmo tyrimas suaugusiems – 195 €
  • Viso organizmo tyrimas suaugusiems be maisto netoleravimo testo – 175 €
  • Trimatis viso organizmo tyrimas vaikams (iki 15 metų) – 120 €
  • Trimatis organizmo tyrimas vaikams be maisto netoleravimo testo 100€

 

Informacija lietuvių kalba iš 2011 12 16 d. “Kauno dienos” straipsnio:

https://kauno.diena.lt/dienrastis/sveikata/naujojo-tukstantmecio-aparatura-tiria-net-ir-psichoemocine-busena-395417#.U0KgQaIYtE4

Informacija užsienio kalbomis apie biorezonansinį terapinį 3D Metatron 4025  aparatą su “METAPATHIA GR CLINICAL” programine įranga, skirtą trimatei detaliai  pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinei biorezonansiniai diagnostikai:

Anglų kalba apie Biorezonansinę diagnostika, jos galimybes, tikslumą ir privalumus galite pasiskaityti čia:

https://www.uk.metatron-nls.ru/main.php?id=24

Rusų kalba apie šį biorezonansinį tyrimą, jo galimybes, tikslumą ir privalumus galite pasiskaityti čia:

https://www.metatron-nls.ru/main.php?id=23

https://www.metatron-nls.ru/main.php?id=22

Vokiečių kalba apie šią biorezonansinę diagnostiką, jos galimybes, tikslumą ir privalumus galite pasiskaityti čia:

https://www.de.metatron-nls.ru/main.php?id=24

Vaizdai kaip veikia nelinijinės (NLS) biorezonansinės terapijos aparatas

Žiūrėti 3D Metatron 4025 Clinical aparatūra atliekamos diagnostikos video (anglų kalba)

Žiūrėti 3D Metatron 4025 Clinical aparatūra atliekamos diagnostikos video (rusų kalba)

 

Papildomos informacijos apie estetinės veido, kaklo, krūtinės odos atjauninima, galite čia: Gydomoji grožio medicina

Tik šią savaitę
close slider

Skambink dabar