+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Atsiliepimai

Biomedicinos mokslų daktaras, gydytojas kineziterapeutas Hermanas Inokaitis dalijasi savo darbo Natura Munda klinikoje sėkmės atveju. Pacientė kreipėsi dėl dažnai pasikartojančio galvos skausmo. Jai pasiūlytas pečių lanko ir kaklo masažas. Po 3 masažo procedūrų skausmai ėmė retėti, o po 10-to skausmai nebesikartojo. Pacientė džiaugiasi kokybiškai pagerėjusiu gyvenimu.

Natura Munda klinikoje dirbanti gydytoja ginekologė Regina Norkienė dalijasi įsimintinu atveju:
Į kliniką konsultacijai atvyko negalinti pastoti 32 metų moteris. Įdomu tai, kad šeimoje jau augo du sėkmingai išnešioti ir pagimdyti vaikučiai, o štai trečią kartą pastoti moteriai nesisekė jau keletą metų. Ji su vyru tyrėsi nevaisingumo klinikoje. Tyrimai parodė, kad abu sutuoktiniai sveiki ir vaikų dar gali turėti, tačiau jų vis nebuvo. Natura Munda klinikoje moteriai atliktas trimatis organizmo tyrimas, paskirti homeopatiniai vaistai, reguliuojantys viso organizmo veiklą. Tuo pačiu atliktas ir maisto netoleravimo testas, pateiktos mitybos rekomendacijos. Pakartotiniam vizitui moteris atvyko po 3 mėnesių. Apžiūros metu konstatuotas ankstyvas (4 savaičių) nėštumas. Atėjus laikui gimė sveikas išnešiotas kūdikis.

45 m. amžiaus  pacientė skundėsi apie 5 metus varginančiu alerginiu viso kūno odos bėrimu, niežėjimu. Pacientę konsultavo gydytoja Giedra Kvedaravičiūtė. Atlikus diagnostinį ištyrimą aparatu  Metatron nustatyti alergenai ir netoleruojami maisto produktai,bei kai kurių vidaus organų uždegiminiai pakitimai. Paskirtas  gydymas homopatiniais preparatais, rekomenduota keisti mitybą ir būtinai atsižvelgti į maisto toleravimo testo rezultatus.
Atvykusi kontroliniam ištyrimui pacientė džiaugėsi ženkliu sveikatos būklės pagerėjimu – odos bėrimas gerokai sumažėjo – liko tik pavieniai žididnukai, diagnostiniai parametrai žymiai pagerėjo. Gydymas tęsiamas.

Pacientė 81 m. amžiaus, sirgusi insultu, skundėsi  žymiu galvos svaigimu ir skausmu, pastoviai padidintu kraujospūdžiu. Gydytoja Giedra Kvedaravičiūtė pacientę ištyrė aparatu Metatron, skyrė gydymą homeopatiniais preparatais.
Atvykusi kontrolinei diagnostikai pacientė pažymėjo, kad galvos svaigimas nebevargina, skausmas ženkliai sumažėjo, kraujospūdis kontroliuojamas vartojant homeopatinius ir alopatinius preparatus (pastarųjų dozes sumažinus). Gydymas tęsiamas.

Į Natura Mundą kliniką 8 m. berniukas atvyko dėl naktinio šlapinimosi į lovą problemos. Jį konsultavo gydytoja Roma Melnikienė. Ištyrusi aparatu Metatron 3D nustatė priežastis, skyrė homeopatinį gydymą, kuris buvo sėkmingas – berniukas pasveiko!

Į kliniką atvykusi 27 metų amžiaus pacientė skundėsi jau 3 metus pastoviai varginančiais galvos skausmais (juos malšindavo stipriais analgetikais). Ją vargino rėmuo, lėtinio nuovargio sindromas. Atlikusi diagnostinį ištyrimą gydytoja Giedra Kvedaravičiūtė nustatė tam tikrų bakterijų ir virusų sukeltus uždegiminius vidaus organų pakitimus. Skirtas gydymas homeopatiniais preparatais ir metaterapijos kursas. Po 5 metaterapijos procedūrų liovėsi galvos skausmai, žymiai pagerėjo bendra būklė, atsirado daugiau energijos,rėmuo nebesikartojo.

Į Natura Munda kliniką kreipėsi 56 metų vyras. Jis jau kelias savaites karščiavo, stipriai prakaitavo, nusilpo. Buvo tirtas įvairiose gydymo įstaigose, atlikta krūtinės ląstos kompiuterinė tomografija, net kelios bronchoskopijos (ieškota onkologijos). Iki kreipimosi pas mus jo susirgimo priežastis nerasta. Žmogus daugiau nei mėnesį buvo nedarbingas.
Mūsų klinikoje vyras buvo išsamiai ištirtas, nustatyta susirgimo priežastis. Gydytas lašinėmis į veną su homeopatiniais preparatais, vartojo kitus paskirtus homeopatinius vaistus. Pacientas pasveiko. Jį konsultavo ir gydė gydytoja Roma Melnikienė.

Po pusės metų atvyko pasitikrinti. Savijauta pakankamai gera. Pakartotas kursas lašinėmis į veną su detoksikaciniais preparatais, po kurių savijauta dar labiau pagerėjo.

Mane nuo mažens vargino alergija. Tradicinių gydytojų – dermatologų, alergologų gydymas priešalerginiais vaistais mažai padėdavo, bet kenčiau. Dvi savaitės prieš gimdymą alergijos labai sustiprėjo. Šešios savaitės po mažojo stebuklo gimimo nutariau kreiptis į Natura munda natūralios medicinos gydymo centrą trimatei diagnostikai, kad padėtų man ir kūdikėliui bei nustatytų alergijos priežastis. Gydytoja I. Bubnienė atliko detalią trimatę organizmo diagnostiką “Metatron” aparatu ir atrinko man geriausiai tinkančius vaistus. Jau per pirmas savaites po gydymo programos naudojimo bėrimai sumažėjo ir mano būklė ženkliai pagerėjo. Nuoširdus ačiū!

S.K.

Mano 5 metų sūnui Airidui buvo stipriai padidėjęs jautrumas ir atsirado bėda naktiniu šlapinimusi. Kartais net ir dieną, kai užmigdavo pietų miego mažajam nutikdavo tokia nelaimė. Taip nutiko, kad sūnų paliko mama. Paėmiau auginti jį pas save, bet tas įvykis tikrai labai stipriai sukrėtė ir paveikė vaiką. Nežinojau kaip padėti sūnui. Išgelbėjo bendradarbės patarimas kreiptis į Natura Munda, kurioje buvo padėję ir jai su tokia pat vaiko problema. 2014 metų kovo mėnesį berniukui gydytoja Roma Melnikienė atliko trimatę diagnostiką su Metatron Clinical aparatūra. Ši diagnostika padėjo patvirtino jau mano pastebėtas bėdas su naktinėm nelaimėm, nuotaikų dažną kaitą, hiperaktyvumą. Dar turėjome ir kirminų. Gydytoja paskyrė gydymą nuo kirminų vermox ir homeopatinius žirniukus nuo kitų bėdų. Gydytoja buvo homeopatė ir mane patikino, kad nesame vieninteliai su tokiom problemom – bei pasakė, kad tikrai pagysime, jeigu pareigingai gersime vaistus. Negalėjau pats patikėti, kad pas mažylius taip viskas greitai gyja. Matyt taip atsitinka, kai gerai pataiko gydymą, nes esu girdėjęs, kad homeopatija gali ir paūminti ligą. Mums pasisekė, kad pasirinkome gerą gydymo įstaigą, su profesionaliais gydytojais, nes sūnaus lova po dviejų mėnesių gydymo tapo sausa ir naktį, ir dieną. Airidas vėl pasidarė guvus, daug džiugesnis, o hiperaktyvumas išnyko. Noriai žaidžiai su žaislais ir bendrauja su kitais vaikais. Tad noriu padėkoti šiai klinikai ir gydytojai R. Melnikienei už sugrąžintą džiaugsmą į namus. Ačiū

Pacientė G. L. kreipėsi dėl odos problemų šlaunų srityje. Šlaunų išorinėje pusėje buvo susidariusi vietinė riebalinė sankaupa, dėl kurios oda buvo apdribus, neelastinga ir atrodė neestetiškai. Pacientei taikyta kūno biomezoterapija ir limfodrenažinis masažas su statiniu išlaikymu. Biomezoterapija buvo taikyta tiek atliekant natūralių preparatų injekcijas į akupunktūrinius taškus, tiek ir vietinė – atliekant injekcijas į problemines kojų vietas. Po 10 procedūrų oda sustangrėjo, tapo elastinga, o vietinė riebalų sankaupa ženkliai sumažėjo. Sumažėjo ir kojų šlaunų apimtis. Pacientė prašė padėkoti specialistei, nes liko labai patenkinta gydymo rezultatais.

2011 m. vasario mėn. 62 m. amžiaus pacientė S.K. kreipėsi į „Natura munda“ dėl sunkumo krūtinėje, dusulio fizinio krūvio metu, širdies permušimų, kojų, rankų, paakių tinimo, pilvo pūtimo, maudimo po dešiniuoju pašonkauliu, sąnarių skausmo bei nesireguliuojančio kraujospūdžio. Pacientė keletą metų vartojo L-tiroksiną, kraujospūdį reguliuojančius vaistus. Tuo metu turėjo daug stresų ir įtampos. Pacientei atlikta biorezonansinė funkcinė diagnostika „Metatron-4025” aparatu ir paskirtas detoksikuojantis, subalansuojantis, papildantis organizmą gydymas homeopatiniais ir augaliniais preparatais. Taip pat, pasitarus su šeimos gydytoja, rekomenduota pakeisti vartojamus kraujospūdį reguliuojančius vaistus. Po metų laiko atvykusi pakartotiniam patikrinimui pacientė S.K. prašė padėkoti klinikai, nes jos savijauta ženkliai pagerėjo, išnyko diskomfortas pilve, žymiai sumažėjo sunkumo jausmas krūtinėje, suretėjo permušimai, mažėja rankų ir kojų tinimai ir beiveik išnyko paakių paburkimas. Gydymas tęsiamas. Pacientei paskirta pakoreguota gydymo programa.

Pacientė D.K. kreipėsi į „Natura Munda“ 2011 m. rugsėjo mėn. dėl niežtinčių bėrimų visame kūne. Dermatologai nustatė atopinio dermatito diagnozę ir gydė hormoniniais tepalais, bet efektas buvo laikinas ir nevisiškas. Pasėlyje iš gerklės išaugo Stafilococcus aureus. Apžiūros „Natura Munda“ metu ant rankų, krūtinės, veido srityje buvo matyti gausūs virš odos iškilę bėrimo elementai. Biorezonansinės kompiuterinės diagnostikos metu nustatyti lėtinės infekcijos židiniai – lėtiniai gerklės ir gimdos priedų uždegimai. Pacientei taikytas intensyvios detoksikacijos kursas, iš pradžių lašinėmis infuzijomis, vėliau – kitais homeopatiniais preparatais. Surinkta gydymo programa imuninės sistemos stiprinimui ir sudarytas individulus mitybos planas bei vengtinų maisto produktų sąrašas. Sekančio vizito metu 2011 m. gruodžio mėnesį nustatyta, kad bėrimo elementai išnykę, o jų vietoje likusios pigmentinės dėmelės. Pratęstas imunitetą stiprinantis gydymas.

2013 m . gruodžio mėn., kaip atrodė tuomet, išgirdau savo gyvenimo nuosprendį – krūties vėžys. Skubiai (po 2 savaičių) buvo atlikta operacija, skirti 8 chemoterapijos kursai + spindulinė terapija. Sausio mėn., praėjus 1-ąjį chemoterapijos kursą, jaučiausi labai blogai: pykino, jaučiau didelį silpnumą, nuovargį. Kraujo tyrimai atsistatinėjo labai sunkiai. Pamatę mano tokią tragišką savijautą, draugai rekomendavo apsikankyti biologinės medicinos ir gydymo centre „Natura Munda”. Atlikus išsamų organizmo tyrimą aparatu “Metatron clinik”, buvo nuodugniai ištirtas mano organizmas ir skirtas homeopatinis gydymas po kiekvieno tradicinės medicinos chemoterapijos kurso. Mano savijauta ženkliai pagerėjo: chemoterapijos kursus praeinu lengviau, kraujo rodikliai atsistato pakankamai greitai, jaučiuosi tikrai gerai. Esu labai dekinga centro vadovei Daivai- Aušrai Earle ir visam “Nature Munda ” kolektyvui už profesionalią pagalbą, psichologinį palaikymą ir suteiktas jėgas atlaikant sunkų ir alinantį gydymą. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kurie susidurė su diagnoze „vėžys” ir yra gydomi chemoterapija, apsilankyti “Natura Munda” klinikoje , kurioje gausite tikrai profesionalų ir jėgas atstatantį gydymą. Ačiū

Esame amžinai dėkingi už pratęstą pinavertį gyvenimą! D.G. Šmitienė reguliariai tikrindavosi sveikatą Pagėgiuose pas gydytoją Miškinienę. Po 2 metų, nuo nuolatinių pasiskundimų gavo siuntimą į Kauno klinikas. Čia dėl įsisenėjusio vėžio išpjovė skrandį. Dar po 2 metų gydymosi pas tą pačią Miškinienę, po nuolatinių skundų skausmais krūtyje ir pažastyje, vėl gavo siuntimą. Kauno klinikose rado stipriai pažeistą krūtį ir ją nupjovė. Kai pradėjome gydytis pas jus, ligonė jau sunkiai vaikščiojo. Dabar jau 6 metai padėtis gera. “Ligonė” augina gyvulius ir daržoves, ravi daržus, dirba kitus ūkio darbus. Internete aptikome, kad jus reketuoja kažkokia “Skeptikų draugija” – laikykitės. Prašome, tiesiog maldaujame, nenutraukite veiklos. Jūsų nuoširdus darbas, tai mūsų gyvenimas.

2005 m. žiemą 65 m. vyras kreipėsi dėl rankų, pečių, dilbių skausmų, kurie vargino jau daug metų. Pablogėjimai ypač būdavo prieš oro pasikeitimus, nuo šalčio, drėgmės. Vargino galvos svaigimas, kojų mėšlungis naktį, miego sutrikimai. Atlikta kompiuterinė diagnostika METATRON aparatu ir paskirtas gydymas – gerinti kraujotaką, priešuždegiminis gydymas, vaistai kasos funkcijos korekcijai. Po gydymo pacientas kreipėsi dar du kartus, jautėsi žymiai geriau – sumažėjo rankų skausmai, mažiau svaigo galva. 2008 m. gruodžio mėn. vėl buvo kreiptasi paciento, jautė dar nedidelius galvos svaigimus dieną, kartais strėnų skausmus. Miegas susitvarkė. Mėšlungio beveik nebuvo, visiškai nejautė diegimo širdyje, neskaudėjo rankų, pečių (prieš pradedant gydytis klinikoje, skaudėjo daugybę metų)

2008 m. rugpjūčio mėn 70 metų pacientas lankėsi mūsų klinikoje ir skundėsi epizodiniu viduriavimu, meteorizmu (apie 10 metų). Gydytoja atliko biorezonansinę kompiuterinę funkcinę diagnostiką ir paskyrė gydymą pagal rastus pakitimus. Pacientas naudojo gydytojos paskirtus homeopatinius vaistus. Po gydymo (2,5 mėn.) atvyko kontrolei – meteorizmas buvo jau praėjęs, nustojo viduriuoti.

Visi 4 mano vaikai turėjo šlapinimosi naktimis problemą. Dėl jauniausio 5 metų sūnaus ir jo 9 metukų sesutės kreipėmės į gydymo-diagnostikos centrą “NATURA MUNDA”. Atliekant kompiuterinę diagnostiką “Oberon” rasti funkciniai reguliaciniai pokyčiai smegenų paracentrinėje dalyje (šlapimo išskyrimo reguliacinėje zonoje). Gydytojui R. Greičiui pasiūlius taikyti biopunktūrą ir akupunktūrą, po 6-7 procedūrų šlapinimasis naktimis žymiai suretėjo, o po 10 procedūrų kurso abu pacientai pasveiko. Tik jaunėliui sūnui epizodinis naktinis šlapinimasis dar pasikartoja didelio nuovargio įtakoje.

Virginija R.

Pacientas A. B., gimęs 1992 m., moksleivis, 2005 sausio 17d. kreipėsi į mūsų kliniką. Jis skundėsi išvešėjusiais randais dešinėje pėdoje ir dešiniame sėdmenyje, kur po autoįvykio minėtose srityse buvo plėštinės žaizdos. Po KMU nudegimų skyriuje atliktos žaizdų plastikos – pėdos nugarėlėje atsirado ryškus, hipertrofuotas randas, trukdantis pėdos pirštų judesiams, melsvos-purpurinės spalvos, kietas, apie 0,6-0,7 cm storio. Jis dengė visą pėdos nugarėlę ir dalį pirštų falangų. Gydytas mūsų klinikoje apie 2 mėnesius “Bemer” aparatu elektromagnetinio lauko ir šviesos aplikacijomis bei Heel firmos 4-ių preparatų (homeopatinių) injekcijomis į randinį audinį bei Grafito tepalo aplikacijomis. Gautas geras gydymo efektas jau III-čią gydymo savaitę – pašviesėjo ir suminkštėjo randai, žymiai sumažėjo jų storis. Tuo būdu pirštų judesiai tapo laisvesni, išnyko odos įtempimas, trukdantis pirštų funkcijai, pagerėjo ir estetitinė odos išvaizda. Šiuo metu gydymas medikamentais nutrauktas, tęsiamas tiktai fizioterapinis gydymas. Numatoma pakartoti 4-5 injekcijų kursą į randus po 1 mėn.

20 metų amžiaus pacientė J.K. kreipėsi į Gydymo ir diagnostikos centrą “NATURA MUNDA” dėl pusę metų besitęsiančio uždegiminio proceso šlapimo-lytinėje sistemoje. Uždegiminis procesas prasidėjo šlapimo pūslėje, vėliau išplito į gimdą ir kiaušides. Moteris kraujavo be pertraukų 2 mėn. Vartojo daug priešuždegiminių preparatų – Doksicikliną, Cifran, Ofloxin, Supplin, Urotractin. 2004m. gydyta stacionare, vartojo alijošiaus prep. vit.C. Prieš 2 metus pacientei operuota kiaušidės cista, po to epizodiškai vartojo geriamuosius kontraceptinius preparatus – Femoden. Po kontraceptikų vartojimo žymiai sumažėjo hemoglobino kiekis. Tirti hormonai – folikulus stimuliuojantis (FSH), liuteinizuojantis (LH) – buvo nežymus. Nukrypimas nuo normos. Negimdžiusi. Norėjo susilaukti vaikų – nepastodavo. Testuota “OBERON”, parinkta korekcinė programa. Taikytas gydymas antihomotoksiniais homeopatiniais preparatais bei biologiškais aktyviais papildais. Taikyta pakopinė autohemoterapija preparatais. Po gydymo kitą menstruacinį ciklą moteris pastojo ir sėkmingai išnešiojo vaisių. Dabar ji džiaugiasi sveiku sūnumi.

42 metų amžiaus pacientė kreipėsi į biologinės medicinos kliniką ,,Natura Munda” dėl varginančio rytinio galvos skausmo. Pacientė skundėsi stipriu galvos skausmu, kuris prasidėdavo vos pabudus ryte. Galvos skausmas atsirasdavo nereguliariai, ypač sustiprėdavo patyrus emocinį ar fizinį stresą. Ši problema ją kankino 1,5 metų. Įvairių tyrimų metu nebuvo aptikta objektyvių organinių pakitimų. ,,Natura munda” klinikoje pacientei buvo paskirtos kineziterapijos procedūros, per kurias taikytas atpalaiduojantis bei taškinis masažas, raumenų tempimo ir stiprinimo technikos. Atlikus 4 procedūras pacientės būklė pradėjo gerėti. Ji teigė, kad galvos skausmai atsiranda rečiau, o skausmas būna mažesnio intensyvumo. Atlikus 10 procedūrų ciklą galvos skausmai visiškai išnyko. Pacientei buvo sudaryta gydomųjų pratimų programa, siekiant išlaikyti pagerėjusią būklę.

Pacientas kreipėsi dėl alopecijos – židinininio plaukų iškritimo. 60 m. vyras gydėsi dermatologų paskirtais alopatiniais vaistais, tepalais , masažais, kurie teigiamo gydomojo efekto nedavė. Pacientui atlikus ,,Oberon’ kompiuterinę diagnostiką, parinkti homeopatiniai vaistai ir mikroelementai. Vos po 2 mėnesių vyriškiui plaukai ataugo. Jie buvo apie 1 cm. ilgio. 2008 m. vasarą buvo sužinota, kad jokių problemų dėl židininio plaukų iškritimo nėra. Viskas susitvarkė, plaukai daugiau neiškrito. 2008 08

Jolanta Milčiuvienė Brangūs interneto svetainės lankytojai, lygiai prieš metus susirgau sloga. Iš nosies bėgo “upeliai”, kosėjau ir čiaudėjau. Tai buvo tiesiog gripo virusas. Kaip ir tikėjausi visa tai po kelių savaičių baigėsi. Va tada ir prasidėjo problemos. Iki tol nežinojau kas yra sąnarių skausmas, bet kai susuko – tai galvojau, kad galą gausiu. Pradėjau gerti visokius vaistus, bet vis tiek – tai stipriau, tai silpniau skaudėjo. Taip tęsėsi apie pusę metų. Sukdavo, rodos, kiekvieną sąnarį, kartais vos iš lovos pasikelti galėjau. Nusprendžiau pakaks ir apsilankiau pas terapeutą. Šis išrašė siuntimą į Kauno klinikas pas reumatologą. Ten atliko visus tyrimus: kraujo, šlapimo, rentgeno, echoskopo ir etc. Ir ką jūs galvojate? O gi gydytojas pasakė, kad aš sveika!!! Skauda siaubingai, o man sako, kai ištins sąnariai – tada ir ateik! Juokas juokais, bet buvo visai nejuokinga. Visa laimė pamačiau skelbimą “Laikinojoje sostinėje” apie gydymą homeopatinėmis priemonėmis biologinės medicinos centre “Natura munda”. Galvoju pakenkti nepakenks, bet gali ir padėti. Pradžioje patekau pas gydytoją, kuri atliko “Oberon” kompiuterinę diagnostiką ir rado streptokoką. Gerai, kad “Natura mundoje” ir vaistinė yra – iškart užsakė vaistų ir suleido. Norit tikėkit, norit ne, bet po poros dienų visi sąnarių skausmai man pranyko. Gydytojas Raimondas Greičius atliko diagnostiką Ryodaraku EMI. Šio diagnostikos ir gydymo metodo pagalba gydytojas subalansavo meridianus ir aš vėl tapau normaliu žmogumi. Šviesu akyse, nieko neskauda ir nereikėjo laukti kol sąnariai ištins, kaip kad siūlė klinikų reumotologas.

Motina kreipėsi į ,,Natura munda” dėl savo trijų vaikų naktinio šlapinimosi: 11 ir 12 metų sūnų bei 10 metų dukros. Vaikai anksčiau buvo ištirti poliklinikoje, kur atlikus tyrimus juos bandyta gydyti skysčių balanso reguliavimu, dieta, raminančiais vaistais, bet visa tai jokio teigiamo efekto neatnešė. Jaunesnysis brolis, S.S., 11 m. amžiaus berniukas, šlapinosi 2-3 kartus per savaitę į lovą. Jam ,,Natura munda” centre atlikta elektromeridianų diagnostika ir korekcija Ryodoraku EMI, o nuo sekančios dienos 2-3 kartus per savaitę – ausies kriauklės elektropunktūra. Jam taip pat buvo paskirta vartoti Neuro 3 – po 1kaps. dienai. Po 8 apsilankymų naktinis šlapinimasis praėjo, bet pasikartojo po dviejų savaičių vieną sykį. Pakako 1 elektropunktūros procedūros, kad daugiau nesikartotų. Brolis L.S., 12 m. amžiaus, šlapinosi kasnakt, kartais užmigęs ir dienos metu. Pakako tik 6 procedūrų, kad vaikas visiškai pasveiktų. L.S. taikytas toks pat gydymas, kaip ir jo broliui. Per gydymo kursą – tik vieną sykį pasišlapino į lovą. Šiuo metu jo mama teigia, kad problemos neliko. Galiausiai sesuo R.S., 10 m. amžiaus, nuo gimimo beveik kasnakt, kartais ir dienos metu užmigusi šlapinosi į lovą. Jai taip pat taikyta elektromeridianų diagnostika ir korekcija Ryodoraku EMI bei elektropunktūra, bet gydymas buvo mažiau efektyvus nei broliams. Todėl mergaitei papildomai taikyta biopunktūra – specialių homeopatinių vaistų mikroinjekcijos į akupunktūrinius taškus. Apklausus vaikų mamą po 7 mėnesių, ji papasakojo, kad dukrai naktinis šlapinimasis pasikartoja tik epizodiškai, ne dažniau kaip 1 kartą per mėnesį – po didesnio pervargimo.

Pacientė G.D., 52 metų amžiaus, kreipėsi į biologinės medicinos centrą “Natura Munda” dėl padidėjusio kraujospūdžio. Jai dažnai užkildavo kraujospūdis iki 160/100, spausdavo krūtinę, tirpdavo bei tindavo kairė kūno pusė, pykindavo. Gydytoja pacientei atliko kompiuterinę diagnostiką “Oberon” aparatu ir parinko reikiamus homeopatinius vaistus. Juos pradėjus vartoti pacientės savijauta pagerėjo – dingo krūtinės skausmas, virpėjimas. Naktimis neliko sapnų su baimės jausmu. Kraujospūdis normalizavosi. Gydymas tęsiamas, nes kol kas liko nereguliarus kairės pusės patinimas.

Pacientė R.D. 50m. kreipėsi į mūsų diagnostikos centrą 2004.10.20. Skundėsi bendru silpnumu, galvos svaigimu, padidėjusiu kraujo spaudimu. Prieš kelis metus pašalinta tulžies pūslė, nuo 2000m. nustatyta totalinė alopecija (be plaukų, antakių, blakstienų). Testuojant „Oberon“ nustatyta virškinimo trakte helmintai, žarnyno mikrofloros sutrikimai, galvos smegenų, širdies raumens mikrocirkuliacijos sutrikimas, diselementozė (trūkumas mikroelementų – tai rodo plauko folikulo ir odos spektrograma), stuburo tarpslankstelinių diskų osteochondrozė, organizmo detoksikacija. Paskirtas antihelmintinis, žarnyno pusiausvyrą atstatantis gydymas. Kepenų, limfos, inkstų sistemą detoksikuojantis gydymas, nervų sistemą stiprinantis ir kraujo mikrocirkuliaciją gerinantis gydymas. Atliktas mikroelementų tyrimas iš pavienių plaukelių esančių ant galvos. Gavus atsakymą, paskirtas mikroelementų deficitą atstatantis gydymas. Po 3 mėnesių bendra pacientės savijauta pagerėjo ir pradėjo augti plaukai. 2005m. kovo mėnesį pacientė atvyko į gydymo centrą jau be peruko, ataugusiais plaukais.

Į mūsų gydymo ir diagnostikos centrą š.m. birželio mėn. kreipėsi 60 m. amžiaus moteris, kuri skundėsi: apie 1,5 metų nevirškinimu, pilnumu epigastriumo srityje, skausmais duobutėje, pykinimu, silpnumu. Visi šie požymiai darydavosi labiau po valgio. Krito svoris (18 kg per 1,5 m). Atlikti įvairūs tyrimai, nustatyta prieš metus laiko Helicobacter pylori, po to beveik pastoviai gėrė PPI, pirokinetikus, spasmolikus. Gydymo ir diagnostikos centre “Natura munda” buvo atlikta kompiuterinė diagnostika METATRON 25 ir nustatyta: duadenitas, 12-tės žarnos diskinezija, cholangitas, discirkuliatorinė encefalopatija ir t.t. Pagal šiuos pakitimus pacientei buvo pratestuoti įvairûs preparatai ir paskirti būtent jai tinkami, gydymo kursas 3 mėn. Praėjus 3 mėn. pacientė atvyko kontroliniam tyrimui, savijauta žymiai pagerėjusi, priaugo svorio. Dar tik išlieka pilvo pūtimas, kartumas burnoje. Pakartotinai pacientei buvo atlikta kopiuterinė diagnostika METATRON 25, kurios metu pagal dar rastus pakitimus buvo pritaikytas individualus gydymas. Tikimės dar geresnių rezultatų.

2008 m. balandžio mėn. pacientė susirgo angina. Tradicinės medicinos gydytojai paskyrė gydymą antibiotikais. Tačiau liga dar labiau paūmėjo, pradėjo skaudėti sprandą, labai skaudėjo nugarą, sunkiai galėjo eiti, gavo siuntimą pas reumatologà. Buvo nustatytas reaktyvinis artritas, rastas streptokokas. Toliau paskirtas gydymas antibiotikais ir kitais uždegiminiais vaistais. Pacientė gydėsi iki 2009 m. gegužės mėn., tačiau liga vis dar nepraėjo (skaudėjo sąnarius, jautė viso kųno silpnumą). Kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centrą NATURA MUNDA. Po šioje klinikoje paskirto gydymo, pacientei žymiai pagerėjo. Sąnarių uždegimas praėjo, žymiai sumažėjo ir infekcija. Pacientė labai dėkinga visam klinikos personalui.

58 metų pacientė kreipėsi dėl skausmo krūtininėje stuburo dalyje, kuris atsirado prieš kelis mėnesius sunkiai pakėlus. Pacietei ryškių krūtininės stuburo dalies pakitimø nebuvo nustatyta. Kineziterapijos procedūrų metu buvo atliktas krūtininės stuburo dalies masažas, taškinis masažas, atlikta krūtininės stuburo dalies mobilizacija. Pacientei buvo sudarytas gydomųjų pratimų kompleksas raumenims stiprinti. Po kelių kineziterapijos procedūrų skausmas pradėjo mažėti. Kai pacientė pradėjo aktyviai mankštinis, skausmas visai išnyko.

47 metų pacietė prieš 10 metų turėjo venų operaciją. Po jos pradėjo jausti nuolatinį tempimą kojose, ilgiau pasėdėjus atsirasdavo tinimas, pabrinkimas. Po kurio laiko susiformavo sukietėjimai paodyje – atsirado jungiamojo audinio išvešėjimai. Pacientei buvo atliktas apatinės kūno dalies limfodrenažinis masažas su vakuuminiu elektromechaniniu aparatu. Jau po kelių procedūrų oda atgavo sveiką išvaizdą, sumažėjo sukietėjimai paoodyje, o taip pat ir šlaunų apimtis. Po 10 procedūrų pacientė nustojo jausti tempimą  kojose, dingo nuolatiniai patinimai.

Pacientė K.P., gimusi 1949 m. serga poliartritu nuo jaunystės, vargina sąnarių skausmai, tinimas su paraudimu. Ji kreipėsi į mūsų kliniką 2008 m. spalio mėn. Ištyrus R. Folio metodu moteriai buvo parinkti homeopatiniai vaistai. Gydymo eigoje sąnarių, ypač riešų, skausmai ir tinimas praėjo, o kraujo rodikliai normalizavosi. Pacientei paskirtas palaikomasis gydymas homeopatiniais preparatais. Pacientė džiaugiasi žymiai geresniais gydymo rezultatais nei ankstesnio gydymo cheminiais vaistais.

62 m. pacientė atvyko į Natura munda besiskundžiant skausmais po dešiniu šonkaulių lanku, taip pat skausmais skrandžio plote, netoleravimu riebaus maisto, skausmu pavalgius, pilvo pūtimu apie 2 metus laiko, užkietėjusiais viduriais, sąnarių skausmais ir jų sustingimu rytais. Taip pat pacientė skundėsi nemiga, pablogėjusia atmintimi, išsiplėtusiomis kojų venomis. Prieš 20 m. sirgusi gelta, vaikiškomis ligomis. Pacientei atlikta kompiuterinė diagnostika METATRON 25, nustatyta pablogėjusi kepenų detox f-cija, cholecistitas, gastritas, diselementozė. Paskirta detoksikacija, homeopatiniai vaistai cholecistitui gydyti, mineralai. Rekomenduota dieta, testuoti rekomenduojami ir ne maisto produktai. Pacientei atvykus po 3 mėn. ir atlikus kontrolinę diagnostiką matėsi dideli pagerėjimai. Ji jautėsi žymiai geriau, pagerėjus nervų sistemos būklė, miegas, skausmų skrandyje nejautė jau apie mėnesį, sumažėjo pilvo pūtimas, susitvarkė viduriai, sąnarių skausmai taip pat susitvarkė į gerąją pusę. Rekomenduota tolimesnė dieta.

2008m. gegužės mėn. buvo konsultuotas 7m. berniukas mūsų gydymo ir diagnostikos centre Natura munda. Mama teigė, kad apie metus laiko sūnų vargino bėrimai – rausvos spalvos dėmelės alkūnių linkių, pakinklių srityje. Nuo ko beria nėra aiškios priežasties. Atlikta funkcinė kompiuterinė diagnostika. Nustatyti kepenų f-cijos sutrikimas, alergija, helmintozė. Pagal testuotus vaistus, berniukui buvo paskirti jam tinkamiausi antihelmentiniai vaistai, detoksikacinis gydymas, kiti homeopatiniai preparatai. Atliktas maisto tolerancijos testas, nustatyta, kokius produktus rekomenduojama ir kokių būtina vengti. Po metų vėl apsilankius mūsų klinikoje teigė, kad berniukas vartojo visus vaistus, kaip buvo paskirta ir po kelių mėnesių bėrimai visiškai išnyko.

Pacientas, gimęs 1979m. kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centrą Natura munda dėl pavasariais besikartojančios šienligės, kai pasireikšdavo stipri alerginė sloga. Nuo 2007m. atvyksta į mūsų gydymo ir diagnostikos centrą profilaktiniam gydymui – autohemoterapijos kursui (1 mėn. – 1,5 mėn.) prieš augalų žydėjimą. Po tokių kursų efektas labai geras, alerginė sloga nebesikartoja.

Pacientas, atėjas į mūsų gydymo ir diagnostikos centrą, jautė spaudžiančius skausmus duobutėje, rūgavimą, kartais pakylančias rūgštis, dažną alkio jausmą. Buvo atlikta kompiuterinė funkcinė diagnostika, kurios metu rasta žarnyno disbakteriozė, funkciniai stemplės, skrandžio, dvylikapirštės žarnos sutrikimai, paskirtas homeopatinis gydymas. Paskyrus gydymą ir atėjus pacientei pakartotinai kontrolei po 2 mėn., pacientė jautėsi žymiai geriau, matėsi didžiulis pagerėjimas.

2007 m. į mūsų gydymo ir diagnostikos centrą kreipėsi pacientė, kuri skundėsi silpnumu, nuovargiu, įtampa, diskomfortu pilve, vidurių užkietėjimu, didėjančiu svoriu, daug metų esančiu skydliaukės funkcijos sutrikimu, taip pat vartoja L tiroksiną. Buvo atlikta funkcinė biorezonansinė diagnostika, kurios metu paskirtas individualus pacientei homeopatinis gydymas. Po 3 paskirtų gydymo kursų pacientei stabilizavosi svoris, susireguliavo žarnyno veikla.

12 metų pacientei buvo atlikta kompiuterinė funkcinė diagnostika METATRON aparatu. Paskirtą homeopatinį gydymą pacientė naudoja apie 2 mėnesius. Jai labai padeda. Pirmiausia pastebėta, kad pasikeitė mergaitės mąstymas. Anksčiau ji bijodavo naujovių, net valgydavo tik vienos rūšies maistą. Dabar pradėjo valgyti viską. Atsirado optimizmas. Labai pagerėjo sveikata. Neserga virusinėmis peršalimo ligomis, prieš tai sirgdavo du kartus per mėnesį.

53 m. amžiaus moteris kreipėsi į Natura Munda dėl rentgenologiškai patvirtintos pneumonijos gydymo. Atlikta diagnostika Metathron 25, parinkti gydymui fito preparatai. Ištyrus po 7 dienų gydymo, atlikta plaučių kontrolinė rentgenograma patvirtino, kad pneumonija sėkmingai išgydyta.

40m. amžiaus pacientė kreipėsi dėl daugiau nei 30 m. varginusių dažnų išreikštų vegetacinių krizių (labai stiprūs galvos skausmai, lydimi galvos svaigimo, pykinimo, alpimo, panikos, baimės). Atlikus funkcinę kompiuterinę diagnostiką ir paskirto individualaus gydymo, homeopatinių preparatų vartojimo bei dietos parinkimo, pusės metų laikotarpyje krizės retėjo, švelnėjo jų išraiška. Pacientei individualus gydymas buvo koreguojamas 8 mėn. Paskutiniu 2 mėn. laikotarpiu vegetacinių krizių nebuvo, pagerėjo bendra savijauta. Konsultavo gyd. D. Voverienė.

2008.04.18 tėvai kreipėsi dėl berniuko, gimusio 1998 m., kuriam nuo 10 mėn. amžiaus atsirado odos bėrimai su niežėjimu. Dermatologų skirtas gydymas nepadėjo. Objektyviai apžiūrėjus, buvo rasta gausus smulkus bėrimas visame kūne – rausvos smulkios papulės, būdingos alerginiam dermatitui.Ištyrus Folio metu buvo rasta: žymiai sumažėję energetiniai kepenų bei kiek mažiau kasos rodikliai, per aukštas alerginio meridiano lygis. Testuojant buvo parinkti homeopatiniai vaistai bei patartas mitybos režimas. Nepilnai po mėnesio  (05.16 d.) apsilankė antrą kartą – bėrimas žymiai buvo sumažėjęs, išnyko niežulys. Pakartojus ištyrimą Folio metodu – kepenų rodiklis buvo atsistatęs jau visai, dar nepilnai buvo atsistatęs kasos rodiklis, beveik normalus jau buvo alerginio meridiano lygis. Vėl buvo testuoti vaistai, parinkti homeopatiniai medikamentai. Po paskirto ilgą laiką medikamentų vartojimo, atvykus kontrolei (08.10.18) vaikas buvo pilnai pasveikęs. Rekomenduota laikytis sveikos mitybos raciono bei naudoti palaikomąsias homeopatinių preparatų dozes.

2007 m. pavasarį 17 m. mergina kreipėsi dėl alergijos. Alergija pacientei tęsėsi nuo 8 mėn. amžiaus. Diagnozuota alergija dulkėms, erkėms. Pastaruoju metu sustiprėjo alergija prieš pusę metų. Naudojo antinistaminius vaistus. Taip pat vargino pilvo pūtimai, laisvoki viduriai, spazmai pavalgius.Atlikta kompiuterinė diagnostika METATRON aparatu. Nustatyta: alergenai, mineralų disbalansas, viršutinio virškinimo trakto pažeidimai. Po paskirto pirmojo gydymo, pacientė atvyko kontrolei dar du kartus, buvo žymiai pagerėję, neviduriavo; žymiai sumažėjusi alergija.

38 metų pacientas kreipėsi dėl diagnozuotos tarpslankstelinio disko išvaržos juosmeninėje stuburo dalyje gydymo. Pacientas jautė stiprius skausmus juosmens srityje, kurie dažnai plisdavo į koją. Judesiai buvo sukaustyti bei skausmingi. Greta kitų gydymo metodų (elektroterapijos, biopunktūros) buvo taikomos kineziterapijos procedūros. Jų metų pacientui buvo atliekamas masažas. Panaudojant Terapi Master įrenginį stuburas buvo atpalaiduojamas bei tempiamas. Procedūrų metu buvo atstatoma raumenų funkcija taikant taikomosios kineziologijos metodus, parenkami gydomieji fiziniai pratimai raumenų stiprinimui. Po dešimties procedūrų paciento savijauta žymiai pagerėjo – skausmai žymiai sumažėjo, judesiai tapo laisvesni.

45 metų pacientė atvyko į gydymo ir diagnostikos centrą Natura Munda gavusi dovanų kuponą aromaterapiniam masažui. Pacientė ryškių nusiskundimų neturėjo – bendras nuovargis po įtemptos darbo dienos, prasta emocinė būsena. Atlikus aromaterapinį atpalaiduojantį masažą parinkus tinkamus eterinius aliejus taikant taikomosios kineziologijos metodus, pacientė pajuto kad per labai trumpą laiko tarpą ji atgavo fizinę bei emocinę pusiausvyrą. Atlikus dar tris aromaterapinius masažus po vieną kartą per savaitę, pacientė pajautė, kad tapo žymiai darbingesnė bei atsparesnė įtampai.

š. A. 36 m. pacientė atvykusi į mūsų gydymo ir diagnostikos centrą skundėsi cikline migrena su vėmimu 4d. iki mėnesinių. Migrena vargino apie 4 metus. Buvo atlikta funkcinė diagnostika “Oberon”, kurios metu pritaikyti tik jai tinkantys homeopatiniai preparatai. Praėjus 3,5 mėn. pacientė atvyko pakartotinam tyrimui, jau beveik praėję buvo galvos skausmai ir migrena. Skausmas migruojantis – dabar paskauda ne prieš ciklą, o jo metu, skausmas mažesnis, nebepykina.

V. J. 41m. pacientė skundėsi migrena nuo jaunystės, skauda daugiau smilkininėje zonoje. Depresija, verkimas, pykčio priepuoliai. Kairėje ausyje yra ūžesys apie 2 metus. Apie vienus metus tachikardija su permušimais. Labai pučia žarnyną. Atlikta kompiuterinė diagnostika “Oberon” ir pritaikytas gydymas, paskirta kontrolė po gydymo. Atvykus po 6 mėn. ypač pagerėjo nervų sistemos būklė, depresijos požymių nebėra.Paskirtos korekcijos fone buvo 1-2 migrenos epizodai, kairėje ausyje nebeūžia.

R. č. 22 m. amžiaus, prieš 2 m. grįžusi iš darbų užsienyje, priaugo 14,6 kg., išbandė įvairias dietas, nesėkmingai. Kreipėsi prieš 3 mėn. dėl viršsvorio, ūgis 165 cm., svoris 78 kg. Atlikta kompiuterinė diagnostika, paskirtas gydymas, (natūraliais preparatais). Rekomenduota mitybos programa, parinkta individuali dieta (rekomenduojamų ir neleistinų produktų sąrašas). Atvykus po 3 mėn. – savijauta labai gera, svoris sumažėjo 14,3 kg. (svoris dabar 63,7 kg)Paskirtas tolimesnis gydymas, dieta.

8 metų amžiaus pacienė kreipėsi į kliniką dėl padidėjusio cukraus kiekio kraujyje iki 5 ml/l, kuris buvo rastas kelis kartus, kai buvo tikrinama sveikata ruošiantis į 1 klasę. (šiuo metu ligonė trečioje klasėje). Atlikus “OBERON” – METHAPATHIA funkcinę diagnostiką, nustatyta pablogėjusi kasos endokrininė ir fermentinė funkcija, blogas tulžies nutekėjimas. Paskirti homeopatiniai vaistai, žoliniai preparatai, mikroelementai, rekomenduota dieta. Kai atvyko po 2 su puse mėn. pakartotinam tyrimui, tėtis pasakė, kad atlikę kraujo tyrimą – cukraus kiekis normalus. Atlikus kompiuterinę diagnostiką, teigiama dinamika. Paskirtas tolimesnis gydymas.

42 m. amžiaus pacientas kreipėsi dėl kūno niežėjimo, bėrimų, alergijos, kurie vargino kelis metus. Paūmėdavo vasarą, berdavo pūliniais kojas, plaukuotąją galvos dalį. Po maudymosi mineralinio vandens baseine labai niežėjo odą. Jautrus chlorui, po maudymosi baseine parausta veidas, kaklas. Nuo aštresnio maisto pradeda niežėti odą. žaizdelės 12-pirštėje žarnoje, jaučia skausmą, atpylimas pavalgius. Panaudojus omeprazolį pagerėja, bet pavasarį vėl pablogėja.Atlikus “OBERON” – METHAPATHIA funkcinę diagnostiką nustatyta helmitozė, streptokokinės infekcijos dažnuminės charakteristikos, alergija, dermatozė.Paskirtas gydymas, rekomenduota dieta. Atvyko po 2 su puse mėn. kontrolei, jautėsi jau daug geriau. Skausmo pilve nejaučia, dingo atpylimas pavalgius. Praėjo kūno niežėjimas, bėrimai. Išliko tik nedaug spuogelių plaukuotoje galvos dalyje. Maudėsi jūroje, bėrimų neatsirado.

40 metų pacientė į gydymo ir diagnostikos centrą NATURA MUNDA kreipėsi dėl kelio sąnario skausmų. Jai nustatyta kelio sąnario artrozė. Pritaikius taikomosios kineziologijos diagnostikos metodus, buvo nustatyti nefunkcionalūs apatinės galūnės bei liemens raumenys, pažeisti raiščiai. Suaktyvinus nefunkcionalius raumenis ir pašalinus raiščių pažeidimą taikant tarpligamentinę terapiją, kelio sąnario skausmai sumažėjo. Vėliau buvo parinkti specialūs fiziniai pratimai, kuriuos pacientė pradžioje atlikdavo su specialisto priežiūra, vėliau savarankiškai namuose. Pacientė jaučiasi laiminga, nes gali aktyviai praleisti savo laisvalaikį, užsiimti mėgiama veikla, kurią prieš gydymą ribojo kelio skausmai.

30 metų moteris kelis metus jautė nedidelio intensyvumo nugaros skausmus. Atlikti rentgenologiniai tyrimai ryškių pakitimų nerodė. Nustatyta diagnozė – osteochondrozė, paskirtas gydymas neefektyvus. Pacientė kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centrą NATURA MUNDA. Taikomosios kineziologijos metodais jai buvo nustatyti liemens raumenų funkcijos pakitimai. Procedūrų metu šie pakitimai buvo pašalinti, sudaryta ir apmokyta gydomųjų fizinių pratimų programa. Po procedūrų kurso pacientę nustojo varginti nugaros skausmai.

54 metų pacientė kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centrą NATURA MUNDA dėl ilgai trunkančio ir pastovaus nuovargio jausmo, sumažėjusio darbingumo bei energijos trūkumo. Jai buvo nustatytas lėtinis nuovargio sindromas. Greta pagrindinio gydymo paskirtas elektromechaninis vakuuminis limfodrenažinis masažas. Atlikus pirmas tris procedūras pacientė iš karto pasijautė energingesnė. Tęsiant procedūrų kursą savijauta gerėjo, nes masažo metu iš organizmo buvo pašalinti endotoksinai, pagerinta kraujotaka bei limfos apytaka. Atlikus 12 procedūrų kursą nuovargio jausmas sumažėjo, pagerėjo darbingumas.

Paciento K.J. (6 m. amžiaus) tėvai kreipėsi į kliniką dėl bronchinės astmos. Pacientas ja serga nuo 3 metukų. Naudojo inhaliacinius hormoninius preparatus. Po 4 mėn. homeopatinio gydymo – astminių priepolių nebūna, hormoninių preparatų nenaudoja.

Pacienė R.T. 42 m. amžiaus, kreipėsi į kliniką dėl silpnumo, padidinto kraujospūdžio, galvos svaigimo bei viršsvorio ( svėrė 112 kg.). Atlikta diagnostika R.Folio metodu. Parinkta dieta bei homeopatinis gydymas. Gydymo eigoje būklė gerėjo. Po 8 mėn. gydymo pacientės savijauta patenkinama – sumažėjo bendras silpnumas, galvos svaigimo nejaučia, kraujo spaudimas sumažėjo, bet išlieka padidėjęs kūno svoris (pacientė numetė 12 kg.). Gydymas tęsiamas.

Pacientė L.B. 34 m. amžiaus kreipėsi į kliniką dėl migreninių galvos skausmų. Galvos skausmai truko nuo paauglystės. Atlikta diagnostika R.Folio metodu, paskirtas homeopatinis gydymas bei parinkta dieta. Po 2 mėn. gydymo – galvos skausmai suretėjo, sumažėjo jų stiprumas. Po 4 mėn. – pacientė laiko save sveika, galvos skausmų nejaučia, normalizavosi sutrikęs menstruacijų ciklas.

Pacientė A.P. 14 m. amžiaus kreipėsi dėl sunkios psoriazės formos – visas kūnas, plaukuotoji galvos dalis buvo padengta psoriatiniu bėrimu. Ligonė serga nuo 3 metų amžiaus. Atlikta diagnostika R.Folio ir Vega testo metodu ir paskirtas homeopatinis gydymas bei dieta. Po 2 gydymo mėnesių – naujų židinių neatsirado, gydymas buvo tęsiamas. Po 4 mėn. oda tapo švari, buvo matomi tik depigmentacijos židiniai buvusių bėrimų vietose. Po 6 mėn. – bėrimų nėra. Gydymas tęsiamas.

Pacientė 11 metukų. Atsiliepimus rašo mama. Prieš 2 mėnesius atvykome į gydymo ir diagnostikos centrą Natura munda ieškoti pagalbos dėl atsiradusio židininio išplikimo galvoje, atsiradusio prieš 6 mėn. Po 2 mėnesių gydymo, išplikimo židinių skersmuo sumažėjo nuo 5,3cm iki 3cm. Be to, liga neprogresuoja. Labai pradžiugino ir pagerėjusi kvėpavimo funkcija. Mano dukra serga astma nuo 4 metų amžiaus. Liga tęsiasi visus pastaruosius 7 metus. Vartojom vaistus, tačiau jokių gerų rezultatų nepavyko pasiekti (kontrolei buvo atliekami kvėpavimo mėginiai). Tuo tarpu po 2 mėn. gydymosi Natura munda centro gyd. homeopatės J. Kolaitienės paskirtais ir individualiai testuojant parinktais vaistais – homeopatiniais, mikroelementų bei vitaminų preparatais, dukrą nuvedžiau pakartotiniam tyrimui pas gyd. pulmonologę. Buvo vėl atlikti kvėpavimo mėginiai (spirogramos). Gydytoja pulmonologė šio tyrimo rezultatus įvertino labai teigiamai. Mano mergaitės būklė žymiai pagerėjusi (spirogramos duomenys kito nuo 5,3 iki 2,3). Šiuo metu tęsiame gydymą pagal Natura munda centre sudarytą ilgalaikę gydymo schemą, kurią koreguoti padeda gyd. J. Kolaitienė. 2008 m. rudenį pacientė su mama kreipėsi į kliniką dėl kitų problemų, o kas dėl ankstesnių problemų – mergaitei buvo visiškai ataugę plaukai, išplikimo židinių nerasta.

Rima, 53 metai

Turiu antsvorio problemą, celiulito pažeista odą šlaunų srityje. Jau daug metų stengiuosi sumažinti svorį laikydamasi mitybos režimo bei sportuodama, tačiau be žymesnių rezultatų. Pagalbos kreipiausi į natūralios medicinos centrą Natura Munda. Kompiuterinės diagnostikos metodu buvo surinktas man tinkančių maisto produktų sąrašas bei atliktas limfodrenažinio masažo kursas. Laikantis specialistų rekomendacijų, man pavyko sumažinti svorį 9 kilogramais vos per 1.5 mėnesio, o kūno apimtys sumažėjo nuo 4 iki 11 centimetrų. Žymiai sumažėjo ir celiulitas šlaunų srityse.

38 metų pacientė kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centro Natura Munda specialistus dėl pastovių, jau trečius metus trunkančių skausmų, išplitusių visame kūne, apimančių raumenis, sąnarius, sausgysles. Kartu pacientė jautė nuolatinį energijos trūkumą, kuris trukdė atlikti kasdieninės veiklos darbus. Simptomai paaštrėdavo keičiantis orams, esant šaltam, drėgnam orui, stipriai emociškai susijaudinus. Pacientei buvo diagnozuotas lėtinis nuovargio sindromas. Gydymui buvo taikytos elektromechaninio vakuuminio limfodrenažinio masažo procedūros. Atlikus 12 masažo seansų pacientei žymiai sumažėjo skausmai: jie atsirasdavo retai ir buvo mažo intensyvumo. Pacientei buvo rekomenduotas palaikomasis limfodrenažinio masažo kursas, kuris dar sumažino skausmus. Lėtinio nuovargio sindromas išsivysto, kai didelis darbo krūvis, nuolatinis ir ilgai trunkantis stresas bei įvairios ligos susilpnina imuninę sistemą ir sukelia ląstelių bei audinių pažeidimus. Organizme kaupiasi toksinai, kurie sutrikdo medžiagų apykaitą, blogina deguonies įsisavinimą audiniuose. Taikant limfodrenažinį masažą pašalinami audiniuose susikaupę toksinai, medžiagų apykaitos produktai, vyksta organizmo detoksikacija, suaktyvinama limfocitų gamyba. Tokiu būdu limfodrenažinis masažas sustiprina imunitetą, pageriną audinių aprūpinimą deguonimi.

2012 m. balandžio mėn. 31 m. pacientas G. D. kreipėsi dėl stipriai viršsvorio ir padidinto kraujospūdžio, kuris kamavo apie 4 metus laiko. Padidintam kraujospūdžiui sumažinti tuo metu vartojo 3 skirtingus vaistus. Pacientui gyd. V. Bertašiūtė atliko trimatę diagnostiką “3D Metatron Clinical” aparatu, kurios metu buvo nustatyta pablogėjusi kasos funkcija ir kraujotakos sutrikimas kairiajame inkste. Paskirtas gydymas gerinti inkstų funkciją, stiprinti nervų sistemą ir sudarytas individualus mitybos planas. Po 6 mėn. atvykus pakartotiniam tyrimui “3D Metatron Clinical” aparatu paciento kraujospūdis normalizavosi, o dėl kraujospūdžio sureguliavimo vartojo jau tik vieno vaisto 1/4 tab. Per pusmetį numetė 8 kg svorio. Pacientas G.D. prašė trumpai aprašyti jo atvejį ir padėkoti gyd. V. Bertašiūtei už sėkmingą diagnostiką bei paskirtą gydymą, kuris šiuo metu tęsiamas. 2012 10 mėn.

9 m. sūnui 2006 m. birželio mėn. pabaigoje atsirado ūmi alerginė odos reakcija visame kūne. Kojos, rankos, nugara, pilvas ir ypač veidas buvo nusėti raudonomis pabrinkusiomis dėmėmis. Tuo metu buvo šventinės Joninių dienos, tad kreipėmės į priėmimo skyrių. Ten suleido stipraus cheminio hormoninio preparato prednizolono. Po poros valandų bėrimas smarkiai sumažėjo, bet kitą dieną vaikas buvo išbertas dar labiau. Vėl buvo suleistas prednizolonas ir paskirtas gerti antihistamininis preparatas. Alergijos simptomai praėjo po 4 dienų. Manėme, kad tuo mūsų vaiko kančios ir baigsis… Deja, tokie alergijos užūmėjimai ėmė kartotis maždaug kas 2 savaites. Išbandėme rodės viską kas tik galima: bandėme išsiaiškinti kam vaikas alergiškas, darėme kraujo tyrimus alergenams nustatyti ir pan. Tačiau visi tokio pobūdžio tyrimai rodė alergiškumo nebuvimą ar itin žemą alergiškumo laipsnį. Galiausiai iš Panevėžio buvome nusiųsti konsultuotis į Kauno Universitetines medicinos klinikas. Jose, išklausę mūsų nusiskundimų, gydytojas diagnozavo lėtinę dilgėlinę dėl alergijos ir pasakė, kad teks ilgai gydytis pastoviomis gan didelėmis stiprių cheminių-hormoninių vaistų – prednizolono, tavegilio ir klaritino dozėmis. Nepradėję gydymo pagal pateiktą schemą, nes išsigandome tokio nuosprendžio ir jo galimo poveikio vaiko sveikatai ateityje, mes atsidūrėme gydymo ir diagnostikos centre Natura Munda. Natura Munda gyd. J. Kolaitienė atliko kompiuterinę diagnostiką, kuri patvirtino, kad yra alerginis fonas. Bet svarbiausia buvo tai, kad nustatė priežastį dėl kurios atsirado tos alerginės reakcijos. Pasirodo, visa tai kilo dėl HELMINTOZĖS. Nustačius ligos priežastį kompiuterine programa buvo parinkti mano vaikui tinkantys vaistai. Keista, tačiau vaistas, kuris potencialiai buvo labiausiai tikėtinas kaip tinkantis šiuo atveju, pasirodė visiškai nepriimtinas, ką parodė ,,OBERON“ aparatūra. Manau, kad tai yra ypač svarbu, nes dažniausiai vaisto netinkamumą pajuntame tik po gana ilgo vartojimo, kai pajuntame pašalinius reiškinius ar nesulaukus norimo rezultato. Šiuo atveju tokių eksperimentų neprireikė. Sūnui buvo paskirti ir homeopatiniai preparatai organizmo valymui nuo toksinų, žarnyno mikrofloros atstatymui, imuniteto stiprinimui. Taip pat buvo nustatyti produktai, kurių negalima valgyti ir reikia vengti dėl galimų alerginių ir kitokių negatyvių reakcijų bei tinkamiausi organizmui produktai. Gydymasis ir maitinimasis pagal „Natura Munda“ biologinės medicinos ir diagnostikos centre sudarytą schemą jokių neigiamų vaiko organizmo reakcijų nesukėlė. Priešingai, nuo pat pirmų dienų prapuolė vaiką kankinę alerginės reakcijos ir daugiau neatsinaujino. Labai norime tikėtis, kad taip ir pasveikome visam laikui, o tai įvyko dėl profesionalių gydytojų ir itin individualizuotos diagnostikos bei draugiškų ir tausojančių organizmą medikamentų dėka. Norime padėkoti „Natura Munda“ kolektyvui ir palinkėti sveikatos bei visokeriopos sėkmės!

4 metų pacientė kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centrą “NATURA MUNDA” dėl ilgai trunkančio ir pastovaus nuovargio jausmo, sumažėjusio darbingumo bei energijos trūkumo. Jai buvo nustatytas lėtinis nuovargio sindromas. Greta pagrindinio gydymo paskirtas elektromechaninis vakuuminis limfodrenažinis masažas. Atlikus pirmas tris procedūras pacientė iš karto pasijautė energingesnė. Tęsiant procedūrų kursą savijauta gerėjo, nes masažo metu iš organizmo buvo pašalinti endotoksinai, pagerinta kraujotaka bei limfos apytaka. Atlikus 12 procedūrų kursą nuovargio jausmas sumažėjo, pagerėjo darbingumas.

52 metų pacientė kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centrą „Natura Munda“ norėdama pagerinti odos būklę po to, kai numetė 10 kg svorio. Sumažėjus kūno masei oda sukrito, atrodė praradus elastingumą bei sveiką išvaizdą. Pacientei buvo atliktas viso kūno limfodrenažinis masažas su vakuuminiu elektromechaniniu aparatu. Jau po penkių procedūrų oda atgavo sveiką išvaizdą, tapo stangresnė. Po dešimties procedūrų pagerėjo ne tik estetinė odos būklė, bet kartu ir bendra savijauta – pacientė jautėsi žymiai energingesnė bei darbingesnė.

Į Natura Munda kliniką kreipėsi 66 m. amžiaus pacientė R.S. Ji skundėsi virškinimo problemomis: pilvo pūtimu ir gurgimu, diskomfortu duobutėje ir už krūtinkaulio, nevirškinimu, graužimu, tuštinimusi košės pavidalo turiniu su gausiu dujų kiekiu. Moteris taip pat skundėsi sutrikusiu miegu bei dažnu kėlimusi naktį, nuovargiu. Ji pastoviai gėrė virškinimo fermentus, rūgštingumą slopinačius vaistus (NEXIUM) ir raminančius nervų sistemą vaistus. Pacientė skundėsi dideliu stresu ir įtampa. Pacientei buvo atlikta kompiuterinė diagnostika “METATRON 25” aparatu ir nustatytas skrandžio, dvylikapirštės žarnos uždegimas, enterokolitas, sukeltas žarnyno lazdelės. Taip pat nustatyta enterobiozė, askaridozė, lėtinio nuovargio sindromas, sutrikusi kasos ir tulžies pūslės funkcijos. “Metatron” aparatu pacientei buvo parinkti homeopatiniai ir augaliniai vaistai. Po 6 mėn. gydymo pacientei beveik išnyko pilvo pūtimas, nevirškinimas, sunormalėjo tuštinimasis, o virškinimo fermentus ir rūgštingumą slopinančius vaistus gėrė tik retkarčiais. Dėl stresų ir įtampos vis vartojo raminančius. Ji atvyko į “Natura Munda” kontrolei – atlikta pakartotinė diagnostika “Metatron 25” ir parinkti vaistai tolesniam gydymui. Atvykusi po dar 5 mėn. jautėsi ženkliai geriau, tik retkarčiais jaučia graužimą, deginimą duobutėje, todėl kartais geria NEXIUM 20 mg, nebereikia virškinimo fermentų. Pacientei sumažėjo nuovargis. Išlieka įtampa ir stresai, todėl protarpiais geria raminančius vaistus.

Dvejus metus gydžiausi nuo nevaisingumo (sutrikusi kiaušidžių veikla, nereguliarus mėnesinių ciklas) pas garsiausius Lietuvoje nevaisingumo specialistus tradicinės medicinos metodais, hormoniniais vaistais. Tačiau toks gydymas nebuvo sėkmingas – kiaušidžių veikla negerėjo, pastoti nepavyko, o gydytojai nieko gero nebežadėjo. Ėmiau ieškoti kitų gydymosi būdų, nustojau gerti hormoninius vaistus. Kreipiausi į Natura Munda medicinos centrą. Lygiai po 1 metų gydymosi šiame centre pagal gyd. A. Valytės sudarytą programą pastojau natūraliai, pilnai išnešiojau ir 2011-06-16 sėkmingai pagimdžiau nuostabią sveiką mergytę (3140 g, 50 cm). Esu labai dėkinga gydytojai. Linkiu sveikatos ir stiprybės.

R. Š., Vilnius

27 m. pacientė kreipėsi į „Natura Munda“ dėl skausmo juosmens srityje. Moteris augina 4 mėn. sūnų. Pacientė jau keletą metų jaučia nuovargį bei nežymų skausmą juosmens srityje, ypač po fizinio krūvio. Intensyvų juosmens skausmą pacientė pradėjo jausti, kai ilgiau panešioja sūnelį ant rankų.  Kineziterapeutei apžiūrėjus pacientę, nustatyta vienos nugaros pusės raumenų įtampa, dubens asimetrija. Pacientei taikytas masažas, raumenų tempimo technikos. Jai kineziterapeutė taip pat sudarė specialių pratimų kompleksą dubens asimetrijai koreguoti. Po procedurų kurso pacientė nejaučia skausmo juosmens srityje. Namuose ji atlieka pratimus, stiprinančius liemens raumenis ir gali nešioti savo sūnų nekamuojama skausmų. Pacientė L. R. prašė aprašyti jos atvejį, kaip padėką kineziterapeutei už suteiktą gydymą.

56m. pacientė kreipėsi dėl varginančių simptomų pečių juostos srityje bei kakle. Moterį vargino nuolatinė įtampa pečiuose, kuri vakare virsdavo skausmu. Vėliau ji pastebėjo, kad sunkiau pasuka galvą į vieną pusę, atsirado riboti judesiai pečiuose. Kai prisidėjo kaklo traškėjimas judesių metu bei dažni galvos skausmai, pacientė kreipėsi pagalbos į “Natura Munda”. Pacientei buvo taikytas masažas. Pirmi du atpalaiduojantys masažai atlikti, siekiant sumažinti raumenų bei psichoemocinę įtampą. Masažai buvo atliekami naudojant specialius eterinius aliejus. Vėliau buvo taikomas taškinis masažas, raumenų tempimo technikos, kurios pašalino skausmą bei atstatė judesių amplitudę. Namuose pacientė turėjo atlikti specialius, pagal jos buklę parinktus pratimus. Procedūrų kurso pabaigoje pacientės savijauta žymiai pagerėjo: išnyko raumenų įtempimas bei skausmas, o kaklo ir pečių judesiai tapo žymiai laisvesni. Atlikdama pratimus namuose pacientė pastebėjo, kad raumenys tapo tvirtesni ir nepavargsta darbo dienos metu. Pacientė D. G. prašė aprašyti jos atvejį, kaip padėką kineziterapeutei už efektyvią pagalbą.

Pacientė R.J., atvykusi į gydymo ir diagnostikos centrą „Natura Munda“ 2010 07 30, skundėsi dažnais kosuliais su dusuliu nuo 4 metų amžiaus. 2006 m. diagnozuota bronchinė astma ir alerginė sloga. Pacientė gydėsi ir hormoniniais ir homeopatiniais vaistais. Efekto nebuvo – priepuoliai kartodavosi. Atvykus pacientei į gydymo ir diagnostikos centrą „Natura munda“, jai buvo skirtas gydymas homeopatiniais preparatais remiantis “Metatron 25” biorezonansine funkcine diagnostika. Pacientės būklė žymiai pagerėjo. Po trijų mėnesių buvo atlikta kontrolin – pakartotinė diagnostika ir paskirtas tolesnis gydymas homeopatiniais preparatais. Pacientė R. J. prašė padėkoti gydytojai, nes priepuoliai visiškai nesikartoja ir ji jaučiasi žymiai geriau ir ramiau.

Pacientė G.M. 2011 02 07 atvyko į gydymo ir diagnostikos centrą „Natura Munda“ dėl padidėjusio kraujospūdžio, skausmo širdies plote, nugaros skausmų bei odos išsausėjimo. Pacientei buvo atlikta elektrokardiograma, širdies echoskopija pas kardiologę S. Šaferytė. Po to pacientei buvo atlikta biorezonansinė funkcinė diagnostika “Metatron 25” aparatu ir paskirtas gydymas homeopatiniais preparatais. Pacientei atvykus kontrolei 2011 04 18, ji pasidžiaugė, kad jau nejaučia skausmų nugaroje, o oda buvo jau nebe tokia sausa. Širdies skausmai taip pat sumažėjo, sumažėjo ir svoris. Ji pastebėjo, kad žymiai geresnė tapo bendra savijauta. Pacientė G. M. prašė padėkoti gydytojai už malonų bendravimą ir puikiai parinktą gydymą.

31 metų pacientę S. A. vargino dažnas rankų tirpimas, nuolatiniai “migreniniai” galvos skausmai bei svaigimas. Vargino prastas miegas. Retkarčiais jausdavo skausmą krūtinėje. Širdies patologijos bei ryškių stuburo pakitimų nebuvo nustatyta. Tirta  dėl migrenos, tačiau priežastis nebuvo nustatyta, bei paskirti vaistai  kurie neturėjo terapinio poveikio.

70 metų moteris 2011 01 mėn. kreipėsi į “Natura Munda” su trofine kairiosios kojos opa. Įprastinis gydymas buvo taikomas 4 mėnesius, tačiau nedavė jokių rezultatų. “Natura Munda” klinikoje pacientei buvo taikoma impulsinio magneto terapija “BEMER 3000” aparatu. Vos po 3 procedūrų žaizda nustojo šlapiuoti.  Po 6 ėmė formuotis šašas. Žaizda pradėjo gyti. Gydymo BEMER aparatu dėka pacientei žaizda pilnai sugijo. Pacientė R. K. prašė padėkoti kineziterapeutui H. Inokaičiui už sėkmingą gydymą ir dėmesingumą.

Homeopatiją gydymo tikslais artimųjų rate naudoju nuo seno – apie 20 metų. Bet tik Natura munda kolektyvo dėka bėgant metams tiek pats, tiek artimieji, draugai supratome, kad nutikus traumai, atsiradus pirmiesiems negalavimų požymiams visokiomis prasmėmis nereikia bėgioti per poliklinikas gaištant laiką, eikvojant sveikatą, kada fizine prasme ir taip yra negerai, galų gale taupant finansus. Tiesiog tapo tradicija mums visiems – skambinti Natura munda gydytojų personalui, konsultuotis, esant butinybei tradiciskai atvykti kompiuterinei diagnostikai, su tikslu diagnozuoti negalavimą, jo pobudį, parinkti homeopatinių ar ir bet kurių kitų reikalingų vaistų visumą, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas per minimalų laiką, būtų paskirtas profesionalus gydymas. Homeopatinių preparatų dėka tiek aš pats, tiek artimieji, draugai išsigydėme įvairius negalavimus (pavyzdžiui, TRAUMEL injekcijų dėka į pažeistą vietą esame išsigydę visus galimus raiščių patempimus. Aš pats tik TRAUMEL injekcijų atlikto kurso dėka išsigydžiau isisenėjusį lėtinį kojos čiurnos raiščių uždegimą, atsiradusį po senos sportinės traumos.). Pats stebuklu vadinu tai, kad man buvo diagnozuotas magnetinio rezonanso metu kelio menisko plyšimas, vaikštant pastoviai jaučiau diskomfortą. Chirurgai vienareikšmiškai, remiantis magnetinio rezonanso duota išvada nurodė operuotis, kadangi situacija su laiku tik blogės, o menisko kremzlė nesuauga. Aš pats kategoriškai buvau prieš bet kokią intervenciją. Ir eilinį kartą kreipiausi į Natura munda gydytojus, prašydamas recepto šioje chirurginiu požiūriu beviltiškoje situacijoje. Atsižvelgiant į mano nuostatas dėl operacijos, gydytojai rekomendavo dviejų homeopatiniu preparatu injekcijas – TRAUMEL ir APIS. Aš pats sau  asmeniškai į kelio sritį per porą mėnesių susileidau kažkur 30 ampulių TRAUMEL, ir kažkur 20 ampulių APIS. Fizine prasme pagerėjimą ėmiau jausti kažkur po mėnesio. Po 3-4 mėnesių nuo gydymo pradžios vėl galėjau normaliai bėgti, o po pusmečio nuo gydymo pradžios normaliai pradėjau bėgioti krosus, toliau užsiiminėti savigyna. Taip grįžau į normalų ritmą sportine prasme. Nors visą gyvenimą sportuoju, bet visa tai įvyko  2010 m. rudenį, o man 50 metų. Manau, kad šiuo atveju suveikė vidinės nuostatos ir gydymas. Artimieji, draugai specialių sinusito nozodų injekcijų dėka į taškus išsigydė lėtinį sinusitą. Negaliu nepaminėti Natura munda gydytojų, personalo konsultacijų urologinės srities gydyme, profilaktiniu aspektu. Naudojami preparatai injekcijomis į raumenis  padėjo prostatos profilaktikai, taip pat ūmiam, lėtiniam prostatitui gydyti. Dėl to tiek, kiek susidūriau gyvenime pats, rekomenduodamas gydymą artimiesiems, draugams, remdamasis savo paties potyriais, vartojant eilę paskirtų moederniosios homeopatijos preparatu, rekomenduoju Natura munda gydytojus gydymuisi ir profilaktikai. Šiuo ilgu tekstu reiškiu pagarbą ir padeką Natura munda gydytojų personalui ir jo vadovams.

Pagarbiai,  Marius Žukas, Vilnius

2012 sausio mėn. pagimdžiau nuostabų sūnelį, bet per visą nėštumą svoris priaugo tik pilvo srityje, o kitur liko beveik nepasikeitęs. Po gimdymo, kūdikį maitinant krūtimi svoris greitai nukrito, bet oda aplink bambą liko siaubingai susiraukšlėjusi, nutysusi, vietom pajuodusi ir “papuošta” strijomis, o įtempus pilvo presą vienoje bambos pusėje atsirasdavo gili duobutė… Su vyru tikrai galvojom, kad reiks plastinės chirurgijos pagalbos…  Bet taip susiklostė, kad kaip ir visoms naujai iškeptoms mamytėms pradėjo skaudėti nugarą… pradėjau stipriau kūprintis, nes mažylis jau gimė virš 4kg., tad  kelti tikrai buvo ką. Dėl to kreipiausi į draugės rekomenduotą “Natura Munda” kliniką. Tenai kineziterapeutė M. Raizgienė atliko apie 8 kineziterapijos procedūras ir nugaros skausmai praėjo. Ji apžiūrėjo ir pilvo odą – tai paaiškėjo, kad per gimdymą įplyšo pilvo raumuo. Dėl raumens greitesnio sugijimo, odos ir strijų gydymo M. Raizgienė nusiuntė mane pas kitą “Natura munda” specialistę L. Senavaitienę.  Ji atliko biomezoterapijos procedūras pilvo srityje, į akupunktūrinius taškus ir į pažeistas odos vietas. Jau po keturių biomezoterapijos procedūrų įvyko kone stebuklas, nes strijos ženkliai sumažėjo, oda išsilygino, pajuodavimas išnyko, o raumuo sugijo! Atlikus pilną 8 procedūrų kursą pilvo oda tapo graži, elastinga ir strijų neliko. L. Senavaitienė pasakojo, kad greičiausi ir geriausi odos gijimo rezultatai gaunami, kai kreipiamasi praėjus 2-6 mėn. po gimdymo.  Norėjau padėkoti klinikos specialistėms už efektyvią pagalbą ir sugrąžintą odos grožį! Tikiuosi ir daugiau jaunų mamų dabar sužinos, kad gali sulaukti greitos pagalbos, nes procedūros neskausmingos ir biomezoterapijai naudojami visiškai natūralūs homeopatiniai preparatai, kurie neturi jokio pašalinio poveikio, tad galima gydytis net maitinant kūdikį!!! Netikėkite “pasakomis”, kad įprastai mezoterapijai naudojami nekenksmingi preparatai ar kad hialurono rūgštis nekenkia… linkiu visoms mamytėms saugoti savo grožį ir sveikatą!

Inga S.

Noriu labai padėkoti gydytojai homeopatei Nelei Tocionytei už mano abiejų sūnų gydymą. Jau nuo mažens turejome problemų su anureze. Daug metų visur gydėmės, tačiau pagerėjimo nebuvo. Kai pradejomės gydytis pas Gyd. N.Tocionytę, po keturių mėnesių situacija labai pagerėjo ir toliau žymiai gerėja. Labai tikiuosi, kad mano vaikai pasveiks pilnai. Aciū.

Laba diena, Į gydymo centrą ,,Natura Munda” kreipiausi netekusi vilties pasveikti tradicinės medicinos taikomais metodais. Nepadėjo net gydymas antibiotikais. Centro vadovės Daivos Aušros Earle perskaitytas interviu padrąsino ieškoti alternatyvių gydymo būdų, todėl visiškai pasitikėjau centre taikoma diagnostikos programa ir taikomu homeopatiniu gydymu. Nuoširdžiai dėkoju savo gelbėtojai, gydytojai homeopatei Romai Melnikienei, už tikslią diagnostiką ir tinkamai parinktą homeopatinį gydymą. Gydytoja yra ne tik gera specialistė, bet ir atidi, maloni, šiltai bendraujanti. Jaučiuosi be galo laiminga ir dėkinga sutikusi tokį žmogų. Pagarbiai

Į Natura Munda kliniką kreipėsi 56 metų vyras. Jis jau kelias savaites karščiavo, stipriai prakaitavo, nusilpo. Buvo tirtas įvairiose gydymo įstaigose, atlikta krūtinės ląstos kompiuterinė tomografija, net kelios bronchoskopijos (ieškota onkologijos). Iki kreipimosi pas mus jo susirgimo priežastis nerasta. Žmogus daugiau nei mėnesį buvo nedarbingas.
Mūsų klinikoje vyras buvo išsamiai ištirtas, nustatyta susirgimo priežastis. Gydytas lašinėmis į veną su homeopatiniais preparatais, vartojo kitus paskirtus homeopatinius vaistus. Pacientas pasveiko.

Po pusės metų atvyko pasitikrinti. Savijauta pakankamai gera. Pakartotas kursas lašinėmis į veną su detoksikaciniais preparatais, po kurių savijauta dar labiau pagerėjo.

Mane nuo mažens vargino alergija. Tradicinių gydytojų – dermatologų, alergologų gydymas priešalerginiais vaistais mažai padėdavo, bet kenčiau. Dvi savaitės prieš gimdymą alergijos labai sustiprėjo. Šešios savaitės po mažojo stebuklo gimimo nutariau kreiptis į Natura munda natūralios medicinos gydymo centrą trimatei diagnostikai, kad padėtų man ir kūdikėliui bei nustatytų alergijos priežastis. Gydytoja I. Bubnienė atliko detalią trimatę organizmo diagnostiką “Metatron” aparatu ir atrinko man geriausiai tinkančius vaistus. Jau per pirmas savaites po gydymo programos naudojimo bėrimai sumažėjo ir mano būklė ženkliai pagerėjo. Nuoširdus ačiū!

S.K.

Mano 5 metų sūnui Airidui buvo stipriai padidėjęs jautrumas ir atsirado bėda naktiniu šlapinimusi. Kartais net ir dieną, kai užmigdavo pietų miego mažajam nutikdavo tokia nelaimė. Taip nutiko, kad sūnų paliko mama. Paėmiau auginti jį pas save, bet tas įvykis tikrai labai stipriai sukrėtė ir paveikė vaiką. Nežinojau kaip padėti sūnui. Išgelbėjo bendradarbės patarimas kreiptis į Natura Munda, kurioje buvo padėję ir jai su tokia pat vaiko problema. 2014 metų kovo mėnesį berniukui gydytoja Roma Melnikienė atliko trimatę diagnostiką su Metatron Clinical aparatūra. Ši diagnostika padėjo patvirtino jau mano pastebėtas bėdas su naktinėm nelaimėm, nuotaikų dažną kaitą, hiperaktyvumą. Dar turėjome ir kirminų. Gydytoja paskyrė gydymą nuo kirminų vermox ir homeopatinius žirniukus nuo kitų bėdų. Gydytoja buvo homeopatė ir mane patikino, kad nesame vieninteliai su tokiom problemom – bei pasakė, kad tikrai pagysime, jeigu pareigingai gersime vaistus. Negalėjau pats patikėti, kad pas mažylius taip viskas greitai gyja. Matyt taip atsitinka, kai gerai pataiko gydymą, nes esu girdėjęs, kad homeopatija gali ir paūminti ligą. Mums pasisekė, kad pasirinkome gerą gydymo įstaigą, su profesionaliais gydytojais, nes sūnaus lova po dviejų mėnesių gydymo tapo sausa ir naktį, ir dieną. Airidas vėl pasidarė guvus, daug džiugesnis, o hiperaktyvumas išnyko. Noriai žaidžiai su žaislais ir bendrauja su kitais vaikais. Tad noriu padėkoti šiai klinikai ir gydytojai R. Melnikienei už sugrąžintą džiaugsmą į namus. Ačiū

Pacientė G. L. kreipėsi dėl odos problemų šlaunų srityje. Šlaunų išorinėje pusėje buvo susidariusi vietinė riebalinė sankaupa, dėl kurios oda buvo apdribus, neelastinga ir atrodė neestetiškai. Pacientei taikyta kūno biomezoterapija ir limfodrenažinis masažas su statiniu išlaikymu. Biomezoterapija buvo taikyta tiek atliekant natūralių preparatų injekcijas į akupunktūrinius taškus, tiek ir vietinė – atliekant injekcijas į problemines kojų vietas. Po 10 procedūrų oda sustangrėjo, tapo elastinga, o vietinė riebalų sankaupa ženkliai sumažėjo. Sumažėjo ir kojų šlaunų apimtis. Pacientė prašė padėkoti specialistei, nes liko labai patenkinta gydymo rezultatais.

2011 m. vasario mėn. 62 m. amžiaus pacientė S.K. kreipėsi į „Natura munda“ dėl sunkumo krūtinėje, dusulio fizinio krūvio metu, širdies permušimų, kojų, rankų, paakių tinimo, pilvo pūtimo, maudimo po dešiniuoju pašonkauliu, sąnarių skausmo bei nesireguliuojančio kraujospūdžio. Pacientė keletą metų vartojo L-tiroksiną, kraujospūdį reguliuojančius vaistus. Tuo metu turėjo daug stresų ir įtampos. Pacientei atlikta biorezonansinė funkcinė diagnostika „Metatron-4025” aparatu ir paskirtas detoksikuojantis, subalansuojantis, papildantis organizmą gydymas homeopatiniais ir augaliniais preparatais. Taip pat, pasitarus su šeimos gydytoja, rekomenduota pakeisti vartojamus kraujospūdį reguliuojančius vaistus. Po metų laiko atvykusi pakartotiniam patikrinimui pacientė S.K. prašė padėkoti klinikai, nes jos savijauta ženkliai pagerėjo, išnyko diskomfortas pilve, žymiai sumažėjo sunkumo jausmas krūtinėje, suretėjo permušimai, mažėja rankų ir kojų tinimai ir beiveik išnyko paakių paburkimas. Gydymas tęsiamas. Pacientei paskirta pakoreguota gydymo programa.

Pacientė D.K. kreipėsi į „Natura Munda“ 2011 m. rugsėjo mėn. dėl niežtinčių bėrimų visame kūne. Dermatologai nustatė atopinio dermatito diagnozę ir gydė hormoniniais tepalais, bet efektas buvo laikinas ir nevisiškas. Pasėlyje iš gerklės išaugo Stafilococcus aureus. Apžiūros „Natura Munda“ metu ant rankų, krūtinės, veido srityje buvo matyti gausūs virš odos iškilę bėrimo elementai. Biorezonansinės kompiuterinės diagnostikos metu nustatyti lėtinės infekcijos židiniai – lėtiniai gerklės ir gimdos priedų uždegimai. Pacientei taikytas intensyvios detoksikacijos kursas, iš pradžių lašinėmis infuzijomis, vėliau – kitais homeopatiniais preparatais. Surinkta gydymo programa imuninės sistemos stiprinimui ir sudarytas individulus mitybos planas bei vengtinų maisto produktų sąrašas. Sekančio vizito metu 2011 m. gruodžio mėnesį nustatyta, kad bėrimo elementai išnykę, o jų vietoje likusios pigmentinės dėmelės. Pratęstas imunitetą stiprinantis gydymas.

2013 m . gruodžio mėn., kaip atrodė tuomet, išgirdau savo gyvenimo nuosprendį – krūties vėžys. Skubiai (po 2 savaičių) buvo atlikta operacija, skirti 8 chemoterapijos kursai + spindulinė terapija. Sausio mėn., praėjus 1-ąjį chemoterapijos kursą, jaučiausi labai blogai: pykino, jaučiau didelį silpnumą, nuovargį. Kraujo tyrimai atsistatinėjo labai sunkiai. Pamatę mano tokią tragišką savijautą, draugai rekomendavo apsikankyti biologinės medicinos ir gydymo centre „Natura Munda”. Atlikus išsamų organizmo tyrimą aparatu “Metatron clinik”, buvo nuodugniai ištirtas mano organizmas ir skirtas homeopatinis gydymas po kiekvieno tradicinės medicinos chemoterapijos kurso. Mano savijauta ženkliai pagerėjo: chemoterapijos kursus praeinu lengviau, kraujo rodikliai atsistato pakankamai greitai, jaučiuosi tikrai gerai. Esu labai dekinga centro vadovei Daivai- Aušrai Earle ir visam “Nature Munda ” kolektyvui už profesionalią pagalbą, psichologinį palaikymą ir suteiktas jėgas atlaikant sunkų ir alinantį gydymą. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kurie susidurė su diagnoze „vėžys” ir yra gydomi chemoterapija, apsilankyti “Natura Munda” klinikoje , kurioje gausite tikrai profesionalų ir jėgas atstatantį gydymą. Ačiū

Esame amžinai dėkingi už pratęstą pinavertį gyvenimą! D.G. Šmitienė reguliariai tikrindavosi sveikatą Pagėgiuose pas gydytoją Miškinienę. Po 2 metų, nuo nuolatinių pasiskundimų gavo siuntimą į Kauno klinikas. Čia dėl įsisenėjusio vėžio išpjovė skrandį. Dar po 2 metų gydymosi pas tą pačią Miškinienę, po nuolatinių skundų skausmais krūtyje ir pažastyje, vėl gavo siuntimą. Kauno klinikose rado stipriai pažeistą krūtį ir ją nupjovė. Kai pradėjome gydytis pas jus, ligonė jau sunkiai vaikščiojo. Dabar jau 6 metai padėtis gera. “Ligonė” augina gyvulius ir daržoves, ravi daržus, dirba kitus ūkio darbus. Internete aptikome, kad jus reketuoja kažkokia “Skeptikų draugija” – laikykitės. Prašome, tiesiog maldaujame, nenutraukite veiklos. Jūsų nuoširdus darbas, tai mūsų gyvenimas.

2005 m. žiemą 65 m. vyras kreipėsi dėl rankų, pečių, dilbių skausmų, kurie vargino jau daug metų. Pablogėjimai ypač būdavo prieš oro pasikeitimus, nuo šalčio, drėgmės. Vargino galvos svaigimas, kojų mėšlungis naktį, miego sutrikimai. Atlikta kompiuterinė diagnostika METATRON aparatu ir paskirtas gydymas – gerinti kraujotaką, priešuždegiminis gydymas, vaistai kasos funkcijos korekcijai. Po gydymo pacientas kreipėsi dar du kartus, jautėsi žymiai geriau – sumažėjo rankų skausmai, mažiau svaigo galva. 2008 m. gruodžio mėn. vėl buvo kreiptasi paciento, jautė dar nedidelius galvos svaigimus dieną, kartais strėnų skausmus. Miegas susitvarkė. Mėšlungio beveik nebuvo, visiškai nejautė diegimo širdyje, neskaudėjo rankų, pečių (prieš pradedant gydytis klinikoje, skaudėjo daugybę metų)

2008 m. rugpjūčio mėn 70 metų pacientas lankėsi mūsų klinikoje ir skundėsi epizodiniu viduriavimu, meteorizmu (apie 10 metų). Gydytoja atliko biorezonansinę kompiuterinę funkcinę diagnostiką ir paskyrė gydymą pagal rastus pakitimus. Pacientas naudojo gydytojos paskirtus homeopatinius vaistus. Po gydymo (2,5 mėn.) atvyko kontrolei – meteorizmas buvo jau praėjęs, nustojo viduriuoti.

Visi 4 mano vaikai turėjo šlapinimosi naktimis problemą. Dėl jauniausio 5 metų sūnaus ir jo 9 metukų sesutės kreipėmės į gydymo-diagnostikos centrą “NATURA MUNDA”. Atliekant kompiuterinę diagnostiką “Oberon” rasti funkciniai reguliaciniai pokyčiai smegenų paracentrinėje dalyje (šlapimo išskyrimo reguliacinėje zonoje). Gydytojui R. Greičiui pasiūlius taikyti biopunktūrą ir akupunktūrą, po 6-7 procedūrų šlapinimasis naktimis žymiai suretėjo, o po 10 procedūrų kurso abu pacientai pasveiko. Tik jaunėliui sūnui epizodinis naktinis šlapinimasis dar pasikartoja didelio nuovargio įtakoje.

Virginija R.

Pacientas A. B., gimęs 1992 m., moksleivis, 2005 sausio 17d. kreipėsi į mūsų kliniką. Jis skundėsi išvešėjusiais randais dešinėje pėdoje ir dešiniame sėdmenyje, kur po autoįvykio minėtose srityse buvo plėštinės žaizdos. Po KMU nudegimų skyriuje atliktos žaizdų plastikos – pėdos nugarėlėje atsirado ryškus, hipertrofuotas randas, trukdantis pėdos pirštų judesiams, melsvos-purpurinės spalvos, kietas, apie 0,6-0,7 cm storio. Jis dengė visą pėdos nugarėlę ir dalį pirštų falangų. Gydytas mūsų klinikoje apie 2 mėnesius “Bemer” aparatu elektromagnetinio lauko ir šviesos aplikacijomis bei Heel firmos 4-ių preparatų (homeopatinių) injekcijomis į randinį audinį bei Grafito tepalo aplikacijomis. Gautas geras gydymo efektas jau III-čią gydymo savaitę – pašviesėjo ir suminkštėjo randai, žymiai sumažėjo jų storis. Tuo būdu pirštų judesiai tapo laisvesni, išnyko odos įtempimas, trukdantis pirštų funkcijai, pagerėjo ir estetitinė odos išvaizda. Šiuo metu gydymas medikamentais nutrauktas, tęsiamas tiktai fizioterapinis gydymas. Numatoma pakartoti 4-5 injekcijų kursą į randus po 1 mėn.

20 metų amžiaus pacientė J.K. kreipėsi į Gydymo ir diagnostikos centrą “NATURA MUNDA” dėl pusę metų besitęsiančio uždegiminio proceso šlapimo-lytinėje sistemoje. Uždegiminis procesas prasidėjo šlapimo pūslėje, vėliau išplito į gimdą ir kiaušides. Moteris kraujavo be pertraukų 2 mėn. Vartojo daug priešuždegiminių preparatų – Doksicikliną, Cifran, Ofloxin, Supplin, Urotractin. 2004m. gydyta stacionare, vartojo alijošiaus prep. vit.C. Prieš 2 metus pacientei operuota kiaušidės cista, po to epizodiškai vartojo geriamuosius kontraceptinius preparatus – Femoden. Po kontraceptikų vartojimo žymiai sumažėjo hemoglobino kiekis. Tirti hormonai – folikulus stimuliuojantis (FSH), liuteinizuojantis (LH) – buvo nežymus. Nukrypimas nuo normos. Negimdžiusi. Norėjo susilaukti vaikų – nepastodavo. Testuota “OBERON”, parinkta korekcinė programa. Taikytas gydymas antihomotoksiniais homeopatiniais preparatais bei biologiškais aktyviais papildais. Taikyta pakopinė autohemoterapija preparatais. Po gydymo kitą menstruacinį ciklą moteris pastojo ir sėkmingai išnešiojo vaisių. Dabar ji džiaugiasi sveiku sūnumi.

42 metų amžiaus pacientė kreipėsi į biologinės medicinos kliniką ,,Natura Munda” dėl varginančio rytinio galvos skausmo. Pacientė skundėsi stipriu galvos skausmu, kuris prasidėdavo vos pabudus ryte. Galvos skausmas atsirasdavo nereguliariai, ypač sustiprėdavo patyrus emocinį ar fizinį stresą. Ši problema ją kankino 1,5 metų. Įvairių tyrimų metu nebuvo aptikta objektyvių organinių pakitimų. ,,Natura munda” klinikoje pacientei buvo paskirtos kineziterapijos procedūros, per kurias taikytas atpalaiduojantis bei taškinis masažas, raumenų tempimo ir stiprinimo technikos. Atlikus 4 procedūras pacientės būklė pradėjo gerėti. Ji teigė, kad galvos skausmai atsiranda rečiau, o skausmas būna mažesnio intensyvumo. Atlikus 10 procedūrų ciklą galvos skausmai visiškai išnyko. Pacientei buvo sudaryta gydomųjų pratimų programa, siekiant išlaikyti pagerėjusią būklę.

Pacientas kreipėsi dėl alopecijos – židinininio plaukų iškritimo. 60 m. vyras gydėsi dermatologų paskirtais alopatiniais vaistais, tepalais , masažais, kurie teigiamo gydomojo efekto nedavė. Pacientui atlikus ,,Oberon’ kompiuterinę diagnostiką, parinkti homeopatiniai vaistai ir mikroelementai. Vos po 2 mėnesių vyriškiui plaukai ataugo. Jie buvo apie 1 cm. ilgio. 2008 m. vasarą buvo sužinota, kad jokių problemų dėl židininio plaukų iškritimo nėra. Viskas susitvarkė, plaukai daugiau neiškrito. 2008 08

Jolanta Milčiuvienė Brangūs interneto svetainės lankytojai, lygiai prieš metus susirgau sloga. Iš nosies bėgo “upeliai”, kosėjau ir čiaudėjau. Tai buvo tiesiog gripo virusas. Kaip ir tikėjausi visa tai po kelių savaičių baigėsi. Va tada ir prasidėjo problemos. Iki tol nežinojau kas yra sąnarių skausmas, bet kai susuko – tai galvojau, kad galą gausiu. Pradėjau gerti visokius vaistus, bet vis tiek – tai stipriau, tai silpniau skaudėjo. Taip tęsėsi apie pusę metų. Sukdavo, rodos, kiekvieną sąnarį, kartais vos iš lovos pasikelti galėjau. Nusprendžiau pakaks ir apsilankiau pas terapeutą. Šis išrašė siuntimą į Kauno klinikas pas reumatologą. Ten atliko visus tyrimus: kraujo, šlapimo, rentgeno, echoskopo ir etc. Ir ką jūs galvojate? O gi gydytojas pasakė, kad aš sveika!!! Skauda siaubingai, o man sako, kai ištins sąnariai – tada ir ateik! Juokas juokais, bet buvo visai nejuokinga. Visa laimė pamačiau skelbimą “Laikinojoje sostinėje” apie gydymą homeopatinėmis priemonėmis biologinės medicinos centre “Natura munda”. Galvoju pakenkti nepakenks, bet gali ir padėti. Pradžioje patekau pas gydytoją, kuri atliko “Oberon” kompiuterinę diagnostiką ir rado streptokoką. Gerai, kad “Natura mundoje” ir vaistinė yra – iškart užsakė vaistų ir suleido. Norit tikėkit, norit ne, bet po poros dienų visi sąnarių skausmai man pranyko. Gydytojas Raimondas Greičius atliko diagnostiką Ryodaraku EMI. Šio diagnostikos ir gydymo metodo pagalba gydytojas subalansavo meridianus ir aš vėl tapau normaliu žmogumi. Šviesu akyse, nieko neskauda ir nereikėjo laukti kol sąnariai ištins, kaip kad siūlė klinikų reumotologas.

Motina kreipėsi į ,,Natura munda” dėl savo trijų vaikų naktinio šlapinimosi: 11 ir 12 metų sūnų bei 10 metų dukros. Vaikai anksčiau buvo ištirti poliklinikoje, kur atlikus tyrimus juos bandyta gydyti skysčių balanso reguliavimu, dieta, raminančiais vaistais, bet visa tai jokio teigiamo efekto neatnešė. Jaunesnysis brolis, S.S., 11 m. amžiaus berniukas, šlapinosi 2-3 kartus per savaitę į lovą. Jam ,,Natura munda” centre atlikta elektromeridianų diagnostika ir korekcija Ryodoraku EMI, o nuo sekančios dienos 2-3 kartus per savaitę – ausies kriauklės elektropunktūra. Jam taip pat buvo paskirta vartoti Neuro 3 – po 1kaps. dienai. Po 8 apsilankymų naktinis šlapinimasis praėjo, bet pasikartojo po dviejų savaičių vieną sykį. Pakako 1 elektropunktūros procedūros, kad daugiau nesikartotų. Brolis L.S., 12 m. amžiaus, šlapinosi kasnakt, kartais užmigęs ir dienos metu. Pakako tik 6 procedūrų, kad vaikas visiškai pasveiktų. L.S. taikytas toks pat gydymas, kaip ir jo broliui. Per gydymo kursą – tik vieną sykį pasišlapino į lovą. Šiuo metu jo mama teigia, kad problemos neliko. Galiausiai sesuo R.S., 10 m. amžiaus, nuo gimimo beveik kasnakt, kartais ir dienos metu užmigusi šlapinosi į lovą. Jai taip pat taikyta elektromeridianų diagnostika ir korekcija Ryodoraku EMI bei elektropunktūra, bet gydymas buvo mažiau efektyvus nei broliams. Todėl mergaitei papildomai taikyta biopunktūra – specialių homeopatinių vaistų mikroinjekcijos į akupunktūrinius taškus. Apklausus vaikų mamą po 7 mėnesių, ji papasakojo, kad dukrai naktinis šlapinimasis pasikartoja tik epizodiškai, ne dažniau kaip 1 kartą per mėnesį – po didesnio pervargimo.

Pacientė G.D., 52 metų amžiaus, kreipėsi į biologinės medicinos centrą “Natura Munda” dėl padidėjusio kraujospūdžio. Jai dažnai užkildavo kraujospūdis iki 160/100, spausdavo krūtinę, tirpdavo bei tindavo kairė kūno pusė, pykindavo. Gydytoja pacientei atliko kompiuterinę diagnostiką “Oberon” aparatu ir parinko reikiamus homeopatinius vaistus. Juos pradėjus vartoti pacientės savijauta pagerėjo – dingo krūtinės skausmas, virpėjimas. Naktimis neliko sapnų su baimės jausmu. Kraujospūdis normalizavosi. Gydymas tęsiamas, nes kol kas liko nereguliarus kairės pusės patinimas.

Pacientė R.D. 50m. kreipėsi į mūsų diagnostikos centrą 2004.10.20. Skundėsi bendru silpnumu, galvos svaigimu, padidėjusiu kraujo spaudimu. Prieš kelis metus pašalinta tulžies pūslė, nuo 2000m. nustatyta totalinė alopecija (be plaukų, antakių, blakstienų). Testuojant „Oberon“ nustatyta virškinimo trakte helmintai, žarnyno mikrofloros sutrikimai, galvos smegenų, širdies raumens mikrocirkuliacijos sutrikimas, diselementozė (trūkumas mikroelementų – tai rodo plauko folikulo ir odos spektrograma), stuburo tarpslankstelinių diskų osteochondrozė, organizmo detoksikacija. Paskirtas antihelmintinis, žarnyno pusiausvyrą atstatantis gydymas. Kepenų, limfos, inkstų sistemą detoksikuojantis gydymas, nervų sistemą stiprinantis ir kraujo mikrocirkuliaciją gerinantis gydymas. Atliktas mikroelementų tyrimas iš pavienių plaukelių esančių ant galvos. Gavus atsakymą, paskirtas mikroelementų deficitą atstatantis gydymas. Po 3 mėnesių bendra pacientės savijauta pagerėjo ir pradėjo augti plaukai. 2005m. kovo mėnesį pacientė atvyko į gydymo centrą jau be peruko, ataugusiais plaukais.

Į mūsų gydymo ir diagnostikos centrą š.m. birželio mėn. kreipėsi 60 m. amžiaus moteris, kuri skundėsi: apie 1,5 metų nevirškinimu, pilnumu epigastriumo srityje, skausmais duobutėje, pykinimu, silpnumu. Visi šie požymiai darydavosi labiau po valgio. Krito svoris (18 kg per 1,5 m). Atlikti įvairūs tyrimai, nustatyta prieš metus laiko Helicobacter pylori, po to beveik pastoviai gėrė PPI, pirokinetikus, spasmolikus. Gydymo ir diagnostikos centre “Natura munda” buvo atlikta kompiuterinė diagnostika METATRON 25 ir nustatyta: duadenitas, 12-tės žarnos diskinezija, cholangitas, discirkuliatorinė encefalopatija ir t.t. Pagal šiuos pakitimus pacientei buvo pratestuoti įvairûs preparatai ir paskirti būtent jai tinkami, gydymo kursas 3 mėn. Praėjus 3 mėn. pacientė atvyko kontroliniam tyrimui, savijauta žymiai pagerėjusi, priaugo svorio. Dar tik išlieka pilvo pūtimas, kartumas burnoje. Pakartotinai pacientei buvo atlikta kopiuterinė diagnostika METATRON 25, kurios metu pagal dar rastus pakitimus buvo pritaikytas individualus gydymas. Tikimės dar geresnių rezultatų.

2008 m. balandžio mėn. pacientė susirgo angina. Tradicinės medicinos gydytojai paskyrė gydymą antibiotikais. Tačiau liga dar labiau paūmėjo, pradėjo skaudėti sprandą, labai skaudėjo nugarą, sunkiai galėjo eiti, gavo siuntimą pas reumatologà. Buvo nustatytas reaktyvinis artritas, rastas streptokokas. Toliau paskirtas gydymas antibiotikais ir kitais uždegiminiais vaistais. Pacientė gydėsi iki 2009 m. gegužės mėn., tačiau liga vis dar nepraėjo (skaudėjo sąnarius, jautė viso kųno silpnumą). Kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centrą NATURA MUNDA. Po šioje klinikoje paskirto gydymo, pacientei žymiai pagerėjo. Sąnarių uždegimas praėjo, žymiai sumažėjo ir infekcija. Pacientė labai dėkinga visam klinikos personalui.

58 metų pacientė kreipėsi dėl skausmo krūtininėje stuburo dalyje, kuris atsirado prieš kelis mėnesius sunkiai pakėlus. Pacietei ryškių krūtininės stuburo dalies pakitimø nebuvo nustatyta. Kineziterapijos procedūrų metu buvo atliktas krūtininės stuburo dalies masažas, taškinis masažas, atlikta krūtininės stuburo dalies mobilizacija. Pacientei buvo sudarytas gydomųjų pratimų kompleksas raumenims stiprinti. Po kelių kineziterapijos procedūrų skausmas pradėjo mažėti. Kai pacientė pradėjo aktyviai mankštinis, skausmas visai išnyko.

47 metų pacietė prieš 10 metų turėjo venų operaciją. Po jos pradėjo jausti nuolatinį tempimą kojose, ilgiau pasėdėjus atsirasdavo tinimas, pabrinkimas. Po kurio laiko susiformavo sukietėjimai paodyje – atsirado jungiamojo audinio išvešėjimai. Pacientei buvo atliktas apatinės kūno dalies limfodrenažinis masažas su vakuuminiu elektromechaniniu aparatu. Jau po kelių procedūrų oda atgavo sveiką išvaizdą, sumažėjo sukietėjimai paoodyje, o taip pat ir šlaunų apimtis. Po 10 procedūrų pacientė nustojo jausti tempimą  kojose, dingo nuolatiniai patinimai.

Pacientė K.P., gimusi 1949 m. serga poliartritu nuo jaunystės, vargina sąnarių skausmai, tinimas su paraudimu. Ji kreipėsi į mūsų kliniką 2008 m. spalio mėn. Ištyrus R. Folio metodu moteriai buvo parinkti homeopatiniai vaistai. Gydymo eigoje sąnarių, ypač riešų, skausmai ir tinimas praėjo, o kraujo rodikliai normalizavosi. Pacientei paskirtas palaikomasis gydymas homeopatiniais preparatais. Pacientė džiaugiasi žymiai geresniais gydymo rezultatais nei ankstesnio gydymo cheminiais vaistais.

62 m. pacientė atvyko į Natura munda besiskundžiant skausmais po dešiniu šonkaulių lanku, taip pat skausmais skrandžio plote, netoleravimu riebaus maisto, skausmu pavalgius, pilvo pūtimu apie 2 metus laiko, užkietėjusiais viduriais, sąnarių skausmais ir jų sustingimu rytais. Taip pat pacientė skundėsi nemiga, pablogėjusia atmintimi, išsiplėtusiomis kojų venomis. Prieš 20 m. sirgusi gelta, vaikiškomis ligomis. Pacientei atlikta kompiuterinė diagnostika METATRON 25, nustatyta pablogėjusi kepenų detox f-cija, cholecistitas, gastritas, diselementozė. Paskirta detoksikacija, homeopatiniai vaistai cholecistitui gydyti, mineralai. Rekomenduota dieta, testuoti rekomenduojami ir ne maisto produktai. Pacientei atvykus po 3 mėn. ir atlikus kontrolinę diagnostiką matėsi dideli pagerėjimai. Ji jautėsi žymiai geriau, pagerėjus nervų sistemos būklė, miegas, skausmų skrandyje nejautė jau apie mėnesį, sumažėjo pilvo pūtimas, susitvarkė viduriai, sąnarių skausmai taip pat susitvarkė į gerąją pusę. Rekomenduota tolimesnė dieta.

2008m. gegužės mėn. buvo konsultuotas 7m. berniukas mūsų gydymo ir diagnostikos centre Natura munda. Mama teigė, kad apie metus laiko sūnų vargino bėrimai – rausvos spalvos dėmelės alkūnių linkių, pakinklių srityje. Nuo ko beria nėra aiškios priežasties. Atlikta funkcinė kompiuterinė diagnostika. Nustatyti kepenų f-cijos sutrikimas, alergija, helmintozė. Pagal testuotus vaistus, berniukui buvo paskirti jam tinkamiausi antihelmentiniai vaistai, detoksikacinis gydymas, kiti homeopatiniai preparatai. Atliktas maisto tolerancijos testas, nustatyta, kokius produktus rekomenduojama ir kokių būtina vengti. Po metų vėl apsilankius mūsų klinikoje teigė, kad berniukas vartojo visus vaistus, kaip buvo paskirta ir po kelių mėnesių bėrimai visiškai išnyko.

Pacientas, gimęs 1979m. kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centrą Natura munda dėl pavasariais besikartojančios šienligės, kai pasireikšdavo stipri alerginė sloga. Nuo 2007m. atvyksta į mūsų gydymo ir diagnostikos centrą profilaktiniam gydymui – autohemoterapijos kursui (1 mėn. – 1,5 mėn.) prieš augalų žydėjimą. Po tokių kursų efektas labai geras, alerginė sloga nebesikartoja.

Pacientas, atėjas į mūsų gydymo ir diagnostikos centrą, jautė spaudžiančius skausmus duobutėje, rūgavimą, kartais pakylančias rūgštis, dažną alkio jausmą. Buvo atlikta kompiuterinė funkcinė diagnostika, kurios metu rasta žarnyno disbakteriozė, funkciniai stemplės, skrandžio, dvylikapirštės žarnos sutrikimai, paskirtas homeopatinis gydymas. Paskyrus gydymą ir atėjus pacientei pakartotinai kontrolei po 2 mėn., pacientė jautėsi žymiai geriau, matėsi didžiulis pagerėjimas.

2007 m. į mūsų gydymo ir diagnostikos centrą kreipėsi pacientė, kuri skundėsi silpnumu, nuovargiu, įtampa, diskomfortu pilve, vidurių užkietėjimu, didėjančiu svoriu, daug metų esančiu skydliaukės funkcijos sutrikimu, taip pat vartoja L tiroksiną. Buvo atlikta funkcinė biorezonansinė diagnostika, kurios metu paskirtas individualus pacientei homeopatinis gydymas. Po 3 paskirtų gydymo kursų pacientei stabilizavosi svoris, susireguliavo žarnyno veikla.

12 metų pacientei buvo atlikta kompiuterinė funkcinė diagnostika METATRON aparatu. Paskirtą homeopatinį gydymą pacientė naudoja apie 2 mėnesius. Jai labai padeda. Pirmiausia pastebėta, kad pasikeitė mergaitės mąstymas. Anksčiau ji bijodavo naujovių, net valgydavo tik vienos rūšies maistą. Dabar pradėjo valgyti viską. Atsirado optimizmas. Labai pagerėjo sveikata. Neserga virusinėmis peršalimo ligomis, prieš tai sirgdavo du kartus per mėnesį.

53 m. amžiaus moteris kreipėsi į Natura Munda dėl rentgenologiškai patvirtintos pneumonijos gydymo. Atlikta diagnostika Metathron 25, parinkti gydymui fito preparatai. Ištyrus po 7 dienų gydymo, atlikta plaučių kontrolinė rentgenograma patvirtino, kad pneumonija sėkmingai išgydyta.

40m. amžiaus pacientė kreipėsi dėl daugiau nei 30 m. varginusių dažnų išreikštų vegetacinių krizių (labai stiprūs galvos skausmai, lydimi galvos svaigimo, pykinimo, alpimo, panikos, baimės). Atlikus funkcinę kompiuterinę diagnostiką ir paskirto individualaus gydymo, homeopatinių preparatų vartojimo bei dietos parinkimo, pusės metų laikotarpyje krizės retėjo, švelnėjo jų išraiška. Pacientei individualus gydymas buvo koreguojamas 8 mėn. Paskutiniu 2 mėn. laikotarpiu vegetacinių krizių nebuvo, pagerėjo bendra savijauta. Konsultavo gyd. D. Voverienė.

2008.04.18 tėvai kreipėsi dėl berniuko, gimusio 1998 m., kuriam nuo 10 mėn. amžiaus atsirado odos bėrimai su niežėjimu. Dermatologų skirtas gydymas nepadėjo. Objektyviai apžiūrėjus, buvo rasta gausus smulkus bėrimas visame kūne – rausvos smulkios papulės, būdingos alerginiam dermatitui.Ištyrus Folio metu buvo rasta: žymiai sumažėję energetiniai kepenų bei kiek mažiau kasos rodikliai, per aukštas alerginio meridiano lygis. Testuojant buvo parinkti homeopatiniai vaistai bei patartas mitybos režimas. Nepilnai po mėnesio  (05.16 d.) apsilankė antrą kartą – bėrimas žymiai buvo sumažėjęs, išnyko niežulys. Pakartojus ištyrimą Folio metodu – kepenų rodiklis buvo atsistatęs jau visai, dar nepilnai buvo atsistatęs kasos rodiklis, beveik normalus jau buvo alerginio meridiano lygis. Vėl buvo testuoti vaistai, parinkti homeopatiniai medikamentai. Po paskirto ilgą laiką medikamentų vartojimo, atvykus kontrolei (08.10.18) vaikas buvo pilnai pasveikęs. Rekomenduota laikytis sveikos mitybos raciono bei naudoti palaikomąsias homeopatinių preparatų dozes.

2007 m. pavasarį 17 m. mergina kreipėsi dėl alergijos. Alergija pacientei tęsėsi nuo 8 mėn. amžiaus. Diagnozuota alergija dulkėms, erkėms. Pastaruoju metu sustiprėjo alergija prieš pusę metų. Naudojo antinistaminius vaistus. Taip pat vargino pilvo pūtimai, laisvoki viduriai, spazmai pavalgius.Atlikta kompiuterinė diagnostika METATRON aparatu. Nustatyta: alergenai, mineralų disbalansas, viršutinio virškinimo trakto pažeidimai. Po paskirto pirmojo gydymo, pacientė atvyko kontrolei dar du kartus, buvo žymiai pagerėję, neviduriavo; žymiai sumažėjusi alergija.

38 metų pacientas kreipėsi dėl diagnozuotos tarpslankstelinio disko išvaržos juosmeninėje stuburo dalyje gydymo. Pacientas jautė stiprius skausmus juosmens srityje, kurie dažnai plisdavo į koją. Judesiai buvo sukaustyti bei skausmingi. Greta kitų gydymo metodų (elektroterapijos, biopunktūros) buvo taikomos kineziterapijos procedūros. Jų metų pacientui buvo atliekamas masažas. Panaudojant Terapi Master įrenginį stuburas buvo atpalaiduojamas bei tempiamas. Procedūrų metu buvo atstatoma raumenų funkcija taikant taikomosios kineziologijos metodus, parenkami gydomieji fiziniai pratimai raumenų stiprinimui. Po dešimties procedūrų paciento savijauta žymiai pagerėjo – skausmai žymiai sumažėjo, judesiai tapo laisvesni.

45 metų pacientė atvyko į gydymo ir diagnostikos centrą Natura Munda gavusi dovanų kuponą aromaterapiniam masažui. Pacientė ryškių nusiskundimų neturėjo – bendras nuovargis po įtemptos darbo dienos, prasta emocinė būsena. Atlikus aromaterapinį atpalaiduojantį masažą parinkus tinkamus eterinius aliejus taikant taikomosios kineziologijos metodus, pacientė pajuto kad per labai trumpą laiko tarpą ji atgavo fizinę bei emocinę pusiausvyrą. Atlikus dar tris aromaterapinius masažus po vieną kartą per savaitę, pacientė pajautė, kad tapo žymiai darbingesnė bei atsparesnė įtampai.

š. A. 36 m. pacientė atvykusi į mūsų gydymo ir diagnostikos centrą skundėsi cikline migrena su vėmimu 4d. iki mėnesinių. Migrena vargino apie 4 metus. Buvo atlikta funkcinė diagnostika “Oberon”, kurios metu pritaikyti tik jai tinkantys homeopatiniai preparatai. Praėjus 3,5 mėn. pacientė atvyko pakartotinam tyrimui, jau beveik praėję buvo galvos skausmai ir migrena. Skausmas migruojantis – dabar paskauda ne prieš ciklą, o jo metu, skausmas mažesnis, nebepykina.

V. J. 41m. pacientė skundėsi migrena nuo jaunystės, skauda daugiau smilkininėje zonoje. Depresija, verkimas, pykčio priepuoliai. Kairėje ausyje yra ūžesys apie 2 metus. Apie vienus metus tachikardija su permušimais. Labai pučia žarnyną. Atlikta kompiuterinė diagnostika “Oberon” ir pritaikytas gydymas, paskirta kontrolė po gydymo. Atvykus po 6 mėn. ypač pagerėjo nervų sistemos būklė, depresijos požymių nebėra.Paskirtos korekcijos fone buvo 1-2 migrenos epizodai, kairėje ausyje nebeūžia.

R. č. 22 m. amžiaus, prieš 2 m. grįžusi iš darbų užsienyje, priaugo 14,6 kg., išbandė įvairias dietas, nesėkmingai. Kreipėsi prieš 3 mėn. dėl viršsvorio, ūgis 165 cm., svoris 78 kg. Atlikta kompiuterinė diagnostika, paskirtas gydymas, (natūraliais preparatais). Rekomenduota mitybos programa, parinkta individuali dieta (rekomenduojamų ir neleistinų produktų sąrašas). Atvykus po 3 mėn. – savijauta labai gera, svoris sumažėjo 14,3 kg. (svoris dabar 63,7 kg)Paskirtas tolimesnis gydymas, dieta.

8 metų amžiaus pacienė kreipėsi į kliniką dėl padidėjusio cukraus kiekio kraujyje iki 5 ml/l, kuris buvo rastas kelis kartus, kai buvo tikrinama sveikata ruošiantis į 1 klasę. (šiuo metu ligonė trečioje klasėje). Atlikus “OBERON” – METHAPATHIA funkcinę diagnostiką, nustatyta pablogėjusi kasos endokrininė ir fermentinė funkcija, blogas tulžies nutekėjimas. Paskirti homeopatiniai vaistai, žoliniai preparatai, mikroelementai, rekomenduota dieta. Kai atvyko po 2 su puse mėn. pakartotinam tyrimui, tėtis pasakė, kad atlikę kraujo tyrimą – cukraus kiekis normalus. Atlikus kompiuterinę diagnostiką, teigiama dinamika. Paskirtas tolimesnis gydymas.

42 m. amžiaus pacientas kreipėsi dėl kūno niežėjimo, bėrimų, alergijos, kurie vargino kelis metus. Paūmėdavo vasarą, berdavo pūliniais kojas, plaukuotąją galvos dalį. Po maudymosi mineralinio vandens baseine labai niežėjo odą. Jautrus chlorui, po maudymosi baseine parausta veidas, kaklas. Nuo aštresnio maisto pradeda niežėti odą. žaizdelės 12-pirštėje žarnoje, jaučia skausmą, atpylimas pavalgius. Panaudojus omeprazolį pagerėja, bet pavasarį vėl pablogėja.Atlikus “OBERON” – METHAPATHIA funkcinę diagnostiką nustatyta helmitozė, streptokokinės infekcijos dažnuminės charakteristikos, alergija, dermatozė.Paskirtas gydymas, rekomenduota dieta. Atvyko po 2 su puse mėn. kontrolei, jautėsi jau daug geriau. Skausmo pilve nejaučia, dingo atpylimas pavalgius. Praėjo kūno niežėjimas, bėrimai. Išliko tik nedaug spuogelių plaukuotoje galvos dalyje. Maudėsi jūroje, bėrimų neatsirado.

40 metų pacientė į gydymo ir diagnostikos centrą NATURA MUNDA kreipėsi dėl kelio sąnario skausmų. Jai nustatyta kelio sąnario artrozė. Pritaikius taikomosios kineziologijos diagnostikos metodus, buvo nustatyti nefunkcionalūs apatinės galūnės bei liemens raumenys, pažeisti raiščiai. Suaktyvinus nefunkcionalius raumenis ir pašalinus raiščių pažeidimą taikant tarpligamentinę terapiją, kelio sąnario skausmai sumažėjo. Vėliau buvo parinkti specialūs fiziniai pratimai, kuriuos pacientė pradžioje atlikdavo su specialisto priežiūra, vėliau savarankiškai namuose. Pacientė jaučiasi laiminga, nes gali aktyviai praleisti savo laisvalaikį, užsiimti mėgiama veikla, kurią prieš gydymą ribojo kelio skausmai.

30 metų moteris kelis metus jautė nedidelio intensyvumo nugaros skausmus. Atlikti rentgenologiniai tyrimai ryškių pakitimų nerodė. Nustatyta diagnozė – osteochondrozė, paskirtas gydymas neefektyvus. Pacientė kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centrą NATURA MUNDA. Taikomosios kineziologijos metodais jai buvo nustatyti liemens raumenų funkcijos pakitimai. Procedūrų metu šie pakitimai buvo pašalinti, sudaryta ir apmokyta gydomųjų fizinių pratimų programa. Po procedūrų kurso pacientę nustojo varginti nugaros skausmai.

54 metų pacientė kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centrą NATURA MUNDA dėl ilgai trunkančio ir pastovaus nuovargio jausmo, sumažėjusio darbingumo bei energijos trūkumo. Jai buvo nustatytas lėtinis nuovargio sindromas. Greta pagrindinio gydymo paskirtas elektromechaninis vakuuminis limfodrenažinis masažas. Atlikus pirmas tris procedūras pacientė iš karto pasijautė energingesnė. Tęsiant procedūrų kursą savijauta gerėjo, nes masažo metu iš organizmo buvo pašalinti endotoksinai, pagerinta kraujotaka bei limfos apytaka. Atlikus 12 procedūrų kursą nuovargio jausmas sumažėjo, pagerėjo darbingumas.

Paciento K.J. (6 m. amžiaus) tėvai kreipėsi į kliniką dėl bronchinės astmos. Pacientas ja serga nuo 3 metukų. Naudojo inhaliacinius hormoninius preparatus. Po 4 mėn. homeopatinio gydymo – astminių priepolių nebūna, hormoninių preparatų nenaudoja.

Pacienė R.T. 42 m. amžiaus, kreipėsi į kliniką dėl silpnumo, padidinto kraujospūdžio, galvos svaigimo bei viršsvorio ( svėrė 112 kg.). Atlikta diagnostika R.Folio metodu. Parinkta dieta bei homeopatinis gydymas. Gydymo eigoje būklė gerėjo. Po 8 mėn. gydymo pacientės savijauta patenkinama – sumažėjo bendras silpnumas, galvos svaigimo nejaučia, kraujo spaudimas sumažėjo, bet išlieka padidėjęs kūno svoris (pacientė numetė 12 kg.). Gydymas tęsiamas.

Pacientė L.B. 34 m. amžiaus kreipėsi į kliniką dėl migreninių galvos skausmų. Galvos skausmai truko nuo paauglystės. Atlikta diagnostika R.Folio metodu, paskirtas homeopatinis gydymas bei parinkta dieta. Po 2 mėn. gydymo – galvos skausmai suretėjo, sumažėjo jų stiprumas. Po 4 mėn. – pacientė laiko save sveika, galvos skausmų nejaučia, normalizavosi sutrikęs menstruacijų ciklas.

Pacientė A.P. 14 m. amžiaus kreipėsi dėl sunkios psoriazės formos – visas kūnas, plaukuotoji galvos dalis buvo padengta psoriatiniu bėrimu. Ligonė serga nuo 3 metų amžiaus. Atlikta diagnostika R.Folio ir Vega testo metodu ir paskirtas homeopatinis gydymas bei dieta. Po 2 gydymo mėnesių – naujų židinių neatsirado, gydymas buvo tęsiamas. Po 4 mėn. oda tapo švari, buvo matomi tik depigmentacijos židiniai buvusių bėrimų vietose. Po 6 mėn. – bėrimų nėra. Gydymas tęsiamas.

Pacientė 11 metukų. Atsiliepimus rašo mama. Prieš 2 mėnesius atvykome į gydymo ir diagnostikos centrą Natura munda ieškoti pagalbos dėl atsiradusio židininio išplikimo galvoje, atsiradusio prieš 6 mėn. Po 2 mėnesių gydymo, išplikimo židinių skersmuo sumažėjo nuo 5,3cm iki 3cm. Be to, liga neprogresuoja. Labai pradžiugino ir pagerėjusi kvėpavimo funkcija. Mano dukra serga astma nuo 4 metų amžiaus. Liga tęsiasi visus pastaruosius 7 metus. Vartojom vaistus, tačiau jokių gerų rezultatų nepavyko pasiekti (kontrolei buvo atliekami kvėpavimo mėginiai). Tuo tarpu po 2 mėn. gydymosi Natura munda centro gyd. homeopatės J. Kolaitienės paskirtais ir individualiai testuojant parinktais vaistais – homeopatiniais, mikroelementų bei vitaminų preparatais, dukrą nuvedžiau pakartotiniam tyrimui pas gyd. pulmonologę. Buvo vėl atlikti kvėpavimo mėginiai (spirogramos). Gydytoja pulmonologė šio tyrimo rezultatus įvertino labai teigiamai. Mano mergaitės būklė žymiai pagerėjusi (spirogramos duomenys kito nuo 5,3 iki 2,3). Šiuo metu tęsiame gydymą pagal Natura munda centre sudarytą ilgalaikę gydymo schemą, kurią koreguoti padeda gyd. J. Kolaitienė. 2008 m. rudenį pacientė su mama kreipėsi į kliniką dėl kitų problemų, o kas dėl ankstesnių problemų – mergaitei buvo visiškai ataugę plaukai, išplikimo židinių nerasta.

Rima, 53 metai

Turiu antsvorio problemą, celiulito pažeista odą šlaunų srityje. Jau daug metų stengiuosi sumažinti svorį laikydamasi mitybos režimo bei sportuodama, tačiau be žymesnių rezultatų. Pagalbos kreipiausi į natūralios medicinos centrą Natura Munda. Kompiuterinės diagnostikos metodu buvo surinktas man tinkančių maisto produktų sąrašas bei atliktas limfodrenažinio masažo kursas. Laikantis specialistų rekomendacijų, man pavyko sumažinti svorį 9 kilogramais vos per 1.5 mėnesio, o kūno apimtys sumažėjo nuo 4 iki 11 centimetrų. Žymiai sumažėjo ir celiulitas šlaunų srityse.

38 metų pacientė kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centro Natura Munda specialistus dėl pastovių, jau trečius metus trunkančių skausmų, išplitusių visame kūne, apimančių raumenis, sąnarius, sausgysles. Kartu pacientė jautė nuolatinį energijos trūkumą, kuris trukdė atlikti kasdieninės veiklos darbus. Simptomai paaštrėdavo keičiantis orams, esant šaltam, drėgnam orui, stipriai emociškai susijaudinus. Pacientei buvo diagnozuotas lėtinis nuovargio sindromas. Gydymui buvo taikytos elektromechaninio vakuuminio limfodrenažinio masažo procedūros. Atlikus 12 masažo seansų pacientei žymiai sumažėjo skausmai: jie atsirasdavo retai ir buvo mažo intensyvumo. Pacientei buvo rekomenduotas palaikomasis limfodrenažinio masažo kursas, kuris dar sumažino skausmus. Lėtinio nuovargio sindromas išsivysto, kai didelis darbo krūvis, nuolatinis ir ilgai trunkantis stresas bei įvairios ligos susilpnina imuninę sistemą ir sukelia ląstelių bei audinių pažeidimus. Organizme kaupiasi toksinai, kurie sutrikdo medžiagų apykaitą, blogina deguonies įsisavinimą audiniuose. Taikant limfodrenažinį masažą pašalinami audiniuose susikaupę toksinai, medžiagų apykaitos produktai, vyksta organizmo detoksikacija, suaktyvinama limfocitų gamyba. Tokiu būdu limfodrenažinis masažas sustiprina imunitetą, pageriną audinių aprūpinimą deguonimi.

2012 m. balandžio mėn. 31 m. pacientas G. D. kreipėsi dėl stipriai viršsvorio ir padidinto kraujospūdžio, kuris kamavo apie 4 metus laiko. Padidintam kraujospūdžiui sumažinti tuo metu vartojo 3 skirtingus vaistus. Pacientui gyd. V. Bertašiūtė atliko trimatę diagnostiką “3D Metatron Clinical” aparatu, kurios metu buvo nustatyta pablogėjusi kasos funkcija ir kraujotakos sutrikimas kairiajame inkste. Paskirtas gydymas gerinti inkstų funkciją, stiprinti nervų sistemą ir sudarytas individualus mitybos planas. Po 6 mėn. atvykus pakartotiniam tyrimui “3D Metatron Clinical” aparatu paciento kraujospūdis normalizavosi, o dėl kraujospūdžio sureguliavimo vartojo jau tik vieno vaisto 1/4 tab. Per pusmetį numetė 8 kg svorio. Pacientas G.D. prašė trumpai aprašyti jo atvejį ir padėkoti gyd. V. Bertašiūtei už sėkmingą diagnostiką bei paskirtą gydymą, kuris šiuo metu tęsiamas. 2012 10 mėn.

9 m. sūnui 2006 m. birželio mėn. pabaigoje atsirado ūmi alerginė odos reakcija visame kūne. Kojos, rankos, nugara, pilvas ir ypač veidas buvo nusėti raudonomis pabrinkusiomis dėmėmis. Tuo metu buvo šventinės Joninių dienos, tad kreipėmės į priėmimo skyrių. Ten suleido stipraus cheminio hormoninio preparato prednizolono. Po poros valandų bėrimas smarkiai sumažėjo, bet kitą dieną vaikas buvo išbertas dar labiau. Vėl buvo suleistas prednizolonas ir paskirtas gerti antihistamininis preparatas. Alergijos simptomai praėjo po 4 dienų. Manėme, kad tuo mūsų vaiko kančios ir baigsis… Deja, tokie alergijos užūmėjimai ėmė kartotis maždaug kas 2 savaites. Išbandėme rodės viską kas tik galima: bandėme išsiaiškinti kam vaikas alergiškas, darėme kraujo tyrimus alergenams nustatyti ir pan. Tačiau visi tokio pobūdžio tyrimai rodė alergiškumo nebuvimą ar itin žemą alergiškumo laipsnį. Galiausiai iš Panevėžio buvome nusiųsti konsultuotis į Kauno Universitetines medicinos klinikas. Jose, išklausę mūsų nusiskundimų, gydytojas diagnozavo lėtinę dilgėlinę dėl alergijos ir pasakė, kad teks ilgai gydytis pastoviomis gan didelėmis stiprių cheminių-hormoninių vaistų – prednizolono, tavegilio ir klaritino dozėmis. Nepradėję gydymo pagal pateiktą schemą, nes išsigandome tokio nuosprendžio ir jo galimo poveikio vaiko sveikatai ateityje, mes atsidūrėme gydymo ir diagnostikos centre Natura Munda. Natura Munda gyd. J. Kolaitienė atliko kompiuterinę diagnostiką, kuri patvirtino, kad yra alerginis fonas. Bet svarbiausia buvo tai, kad nustatė priežastį dėl kurios atsirado tos alerginės reakcijos. Pasirodo, visa tai kilo dėl HELMINTOZĖS. Nustačius ligos priežastį kompiuterine programa buvo parinkti mano vaikui tinkantys vaistai. Keista, tačiau vaistas, kuris potencialiai buvo labiausiai tikėtinas kaip tinkantis šiuo atveju, pasirodė visiškai nepriimtinas, ką parodė ,,OBERON“ aparatūra. Manau, kad tai yra ypač svarbu, nes dažniausiai vaisto netinkamumą pajuntame tik po gana ilgo vartojimo, kai pajuntame pašalinius reiškinius ar nesulaukus norimo rezultato. Šiuo atveju tokių eksperimentų neprireikė. Sūnui buvo paskirti ir homeopatiniai preparatai organizmo valymui nuo toksinų, žarnyno mikrofloros atstatymui, imuniteto stiprinimui. Taip pat buvo nustatyti produktai, kurių negalima valgyti ir reikia vengti dėl galimų alerginių ir kitokių negatyvių reakcijų bei tinkamiausi organizmui produktai. Gydymasis ir maitinimasis pagal „Natura Munda“ biologinės medicinos ir diagnostikos centre sudarytą schemą jokių neigiamų vaiko organizmo reakcijų nesukėlė. Priešingai, nuo pat pirmų dienų prapuolė vaiką kankinę alerginės reakcijos ir daugiau neatsinaujino. Labai norime tikėtis, kad taip ir pasveikome visam laikui, o tai įvyko dėl profesionalių gydytojų ir itin individualizuotos diagnostikos bei draugiškų ir tausojančių organizmą medikamentų dėka. Norime padėkoti „Natura Munda“ kolektyvui ir palinkėti sveikatos bei visokeriopos sėkmės!

4 metų pacientė kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centrą “NATURA MUNDA” dėl ilgai trunkančio ir pastovaus nuovargio jausmo, sumažėjusio darbingumo bei energijos trūkumo. Jai buvo nustatytas lėtinis nuovargio sindromas. Greta pagrindinio gydymo paskirtas elektromechaninis vakuuminis limfodrenažinis masažas. Atlikus pirmas tris procedūras pacientė iš karto pasijautė energingesnė. Tęsiant procedūrų kursą savijauta gerėjo, nes masažo metu iš organizmo buvo pašalinti endotoksinai, pagerinta kraujotaka bei limfos apytaka. Atlikus 12 procedūrų kursą nuovargio jausmas sumažėjo, pagerėjo darbingumas.

52 metų pacientė kreipėsi į gydymo ir diagnostikos centrą „Natura Munda“ norėdama pagerinti odos būklę po to, kai numetė 10 kg svorio. Sumažėjus kūno masei oda sukrito, atrodė praradus elastingumą bei sveiką išvaizdą. Pacientei buvo atliktas viso kūno limfodrenažinis masažas su vakuuminiu elektromechaniniu aparatu. Jau po penkių procedūrų oda atgavo sveiką išvaizdą, tapo stangresnė. Po dešimties procedūrų pagerėjo ne tik estetinė odos būklė, bet kartu ir bendra savijauta – pacientė jautėsi žymiai energingesnė bei darbingesnė.

Į Natura Munda kliniką kreipėsi 66 m. amžiaus pacientė R.S. Ji skundėsi virškinimo problemomis: pilvo pūtimu ir gurgimu, diskomfortu duobutėje ir už krūtinkaulio, nevirškinimu, graužimu, tuštinimusi košės pavidalo turiniu su gausiu dujų kiekiu. Moteris taip pat skundėsi sutrikusiu miegu bei dažnu kėlimusi naktį, nuovargiu. Ji pastoviai gėrė virškinimo fermentus, rūgštingumą slopinačius vaistus (NEXIUM) ir raminančius nervų sistemą vaistus. Pacientė skundėsi dideliu stresu ir įtampa. Pacientei buvo atlikta kompiuterinė diagnostika “METATRON 25” aparatu ir nustatytas skrandžio, dvylikapirštės žarnos uždegimas, enterokolitas, sukeltas žarnyno lazdelės. Taip pat nustatyta enterobiozė, askaridozė, lėtinio nuovargio sindromas, sutrikusi kasos ir tulžies pūslės funkcijos. “Metatron” aparatu pacientei buvo parinkti homeopatiniai ir augaliniai vaistai. Po 6 mėn. gydymo pacientei beveik išnyko pilvo pūtimas, nevirškinimas, sunormalėjo tuštinimasis, o virškinimo fermentus ir rūgštingumą slopinančius vaistus gėrė tik retkarčiais. Dėl stresų ir įtampos vis vartojo raminančius. Ji atvyko į “Natura Munda” kontrolei – atlikta pakartotinė diagnostika “Metatron 25” ir parinkti vaistai tolesniam gydymui. Atvykusi po dar 5 mėn. jautėsi ženkliai geriau, tik retkarčiais jaučia graužimą, deginimą duobutėje, todėl kartais geria NEXIUM 20 mg, nebereikia virškinimo fermentų. Pacientei sumažėjo nuovargis. Išlieka įtampa ir stresai, todėl protarpiais geria raminančius vaistus.

Dvejus metus gydžiausi nuo nevaisingumo (sutrikusi kiaušidžių veikla, nereguliarus mėnesinių ciklas) pas garsiausius Lietuvoje nevaisingumo specialistus tradicinės medicinos metodais, hormoniniais vaistais. Tačiau toks gydymas nebuvo sėkmingas – kiaušidžių veikla negerėjo, pastoti nepavyko, o gydytojai nieko gero nebežadėjo. Ėmiau ieškoti kitų gydymosi būdų, nustojau gerti hormoninius vaistus. Kreipiausi į Natura Munda medicinos centrą. Lygiai po 1 metų gydymosi šiame centre pagal gyd. A. Valytės sudarytą programą pastojau natūraliai, pilnai išnešiojau ir 2011-06-16 sėkmingai pagimdžiau nuostabią sveiką mergytę (3140 g, 50 cm). Esu labai dėkinga gydytojai. Linkiu sveikatos ir stiprybės.

R. Š., Vilnius

27 m. pacientė kreipėsi į „Natura Munda“ dėl skausmo juosmens srityje. Moteris augina 4 mėn. sūnų. Pacientė jau keletą metų jaučia nuovargį bei nežymų skausmą juosmens srityje, ypač po fizinio krūvio. Intensyvų juosmens skausmą pacientė pradėjo jausti, kai ilgiau panešioja sūnelį ant rankų.  Kineziterapeutei apžiūrėjus pacientę, nustatyta vienos nugaros pusės raumenų įtampa, dubens asimetrija. Pacientei taikytas masažas, raumenų tempimo technikos. Jai kineziterapeutė taip pat sudarė specialių pratimų kompleksą dubens asimetrijai koreguoti. Po procedurų kurso pacientė nejaučia skausmo juosmens srityje. Namuose ji atlieka pratimus, stiprinančius liemens raumenis ir gali nešioti savo sūnų nekamuojama skausmų. Pacientė L. R. prašė aprašyti jos atvejį, kaip padėką kineziterapeutei už suteiktą gydymą.

56m. pacientė kreipėsi dėl varginančių simptomų pečių juostos srityje bei kakle. Moterį vargino nuolatinė įtampa pečiuose, kuri vakare virsdavo skausmu. Vėliau ji pastebėjo, kad sunkiau pasuka galvą į vieną pusę, atsirado riboti judesiai pečiuose. Kai prisidėjo kaklo traškėjimas judesių metu bei dažni galvos skausmai, pacientė kreipėsi pagalbos į “Natura Munda”. Pacientei buvo taikytas masažas. Pirmi du atpalaiduojantys masažai atlikti, siekiant sumažinti raumenų bei psichoemocinę įtampą. Masažai buvo atliekami naudojant specialius eterinius aliejus. Vėliau buvo taikomas taškinis masažas, raumenų tempimo technikos, kurios pašalino skausmą bei atstatė judesių amplitudę. Namuose pacientė turėjo atlikti specialius, pagal jos buklę parinktus pratimus. Procedūrų kurso pabaigoje pacientės savijauta žymiai pagerėjo: išnyko raumenų įtempimas bei skausmas, o kaklo ir pečių judesiai tapo žymiai laisvesni. Atlikdama pratimus namuose pacientė pastebėjo, kad raumenys tapo tvirtesni ir nepavargsta darbo dienos metu. Pacientė D. G. prašė aprašyti jos atvejį, kaip padėką kineziterapeutei už efektyvią pagalbą.

Pacientė R.J., atvykusi į gydymo ir diagnostikos centrą „Natura Munda“ 2010 07 30, skundėsi dažnais kosuliais su dusuliu nuo 4 metų amžiaus. 2006 m. diagnozuota bronchinė astma ir alerginė sloga. Pacientė gydėsi ir hormoniniais ir homeopatiniais vaistais. Efekto nebuvo – priepuoliai kartodavosi. Atvykus pacientei į gydymo ir diagnostikos centrą „Natura munda“, jai buvo skirtas gydymas homeopatiniais preparatais remiantis “Metatron 25” biorezonansine funkcine diagnostika. Pacientės būklė žymiai pagerėjo. Po trijų mėnesių buvo atlikta kontrolin – pakartotinė diagnostika ir paskirtas tolesnis gydymas homeopatiniais preparatais. Pacientė R. J. prašė padėkoti gydytojai, nes priepuoliai visiškai nesikartoja ir ji jaučiasi žymiai geriau ir ramiau.

Pacientė G.M. 2011 02 07 atvyko į gydymo ir diagnostikos centrą „Natura Munda“ dėl padidėjusio kraujospūdžio, skausmo širdies plote, nugaros skausmų bei odos išsausėjimo. Pacientei buvo atlikta elektrokardiograma, širdies echoskopija pas kardiologę S. Šaferytė. Po to pacientei buvo atlikta biorezonansinė funkcinė diagnostika “Metatron 25” aparatu ir paskirtas gydymas homeopatiniais preparatais. Pacientei atvykus kontrolei 2011 04 18, ji pasidžiaugė, kad jau nejaučia skausmų nugaroje, o oda buvo jau nebe tokia sausa. Širdies skausmai taip pat sumažėjo, sumažėjo ir svoris. Ji pastebėjo, kad žymiai geresnė tapo bendra savijauta. Pacientė G. M. prašė padėkoti gydytojai už malonų bendravimą ir puikiai parinktą gydymą.

31 metų pacientę S. A. vargino dažnas rankų tirpimas, nuolatiniai “migreniniai” galvos skausmai bei svaigimas. Vargino prastas miegas. Retkarčiais jausdavo skausmą krūtinėje. Širdies patologijos bei ryškių stuburo pakitimų nebuvo nustatyta. Tirta  dėl migrenos, tačiau priežastis nebuvo nustatyta, bei paskirti vaistai  kurie neturėjo terapinio poveikio.

70 metų moteris 2011 01 mėn. kreipėsi į “Natura Munda” su trofine kairiosios kojos opa. Įprastinis gydymas buvo taikomas 4 mėnesius, tačiau nedavė jokių rezultatų. “Natura Munda” klinikoje pacientei buvo taikoma impulsinio magneto terapija “BEMER 3000” aparatu. Vos po 3 procedūrų žaizda nustojo šlapiuoti.  Po 6 ėmė formuotis šašas. Žaizda pradėjo gyti. Gydymo BEMER aparatu dėka pacientei žaizda pilnai sugijo. Pacientė R. K. prašė padėkoti kineziterapeutui H. Inokaičiui už sėkmingą gydymą ir dėmesingumą.

Homeopatiją gydymo tikslais artimųjų rate naudoju nuo seno – apie 20 metų. Bet tik Natura munda kolektyvo dėka bėgant metams tiek pats, tiek artimieji, draugai supratome, kad nutikus traumai, atsiradus pirmiesiems negalavimų požymiams visokiomis prasmėmis nereikia bėgioti per poliklinikas gaištant laiką, eikvojant sveikatą, kada fizine prasme ir taip yra negerai, galų gale taupant finansus. Tiesiog tapo tradicija mums visiems – skambinti Natura munda gydytojų personalui, konsultuotis, esant butinybei tradiciskai atvykti kompiuterinei diagnostikai, su tikslu diagnozuoti negalavimą, jo pobudį, parinkti homeopatinių ar ir bet kurių kitų reikalingų vaistų visumą, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas per minimalų laiką, būtų paskirtas profesionalus gydymas. Homeopatinių preparatų dėka tiek aš pats, tiek artimieji, draugai išsigydėme įvairius negalavimus (pavyzdžiui, TRAUMEL injekcijų dėka į pažeistą vietą esame išsigydę visus galimus raiščių patempimus. Aš pats tik TRAUMEL injekcijų atlikto kurso dėka išsigydžiau isisenėjusį lėtinį kojos čiurnos raiščių uždegimą, atsiradusį po senos sportinės traumos.). Pats stebuklu vadinu tai, kad man buvo diagnozuotas magnetinio rezonanso metu kelio menisko plyšimas, vaikštant pastoviai jaučiau diskomfortą. Chirurgai vienareikšmiškai, remiantis magnetinio rezonanso duota išvada nurodė operuotis, kadangi situacija su laiku tik blogės, o menisko kremzlė nesuauga. Aš pats kategoriškai buvau prieš bet kokią intervenciją. Ir eilinį kartą kreipiausi į Natura munda gydytojus, prašydamas recepto šioje chirurginiu požiūriu beviltiškoje situacijoje. Atsižvelgiant į mano nuostatas dėl operacijos, gydytojai rekomendavo dviejų homeopatiniu preparatu injekcijas – TRAUMEL ir APIS. Aš pats sau  asmeniškai į kelio sritį per porą mėnesių susileidau kažkur 30 ampulių TRAUMEL, ir kažkur 20 ampulių APIS. Fizine prasme pagerėjimą ėmiau jausti kažkur po mėnesio. Po 3-4 mėnesių nuo gydymo pradžios vėl galėjau normaliai bėgti, o po pusmečio nuo gydymo pradžios normaliai pradėjau bėgioti krosus, toliau užsiiminėti savigyna. Taip grįžau į normalų ritmą sportine prasme. Nors visą gyvenimą sportuoju, bet visa tai įvyko  2010 m. rudenį, o man 50 metų. Manau, kad šiuo atveju suveikė vidinės nuostatos ir gydymas. Artimieji, draugai specialių sinusito nozodų injekcijų dėka į taškus išsigydė lėtinį sinusitą. Negaliu nepaminėti Natura munda gydytojų, personalo konsultacijų urologinės srities gydyme, profilaktiniu aspektu. Naudojami preparatai injekcijomis į raumenis  padėjo prostatos profilaktikai, taip pat ūmiam, lėtiniam prostatitui gydyti. Dėl to tiek, kiek susidūriau gyvenime pats, rekomenduodamas gydymą artimiesiems, draugams, remdamasis savo paties potyriais, vartojant eilę paskirtų moederniosios homeopatijos preparatu, rekomenduoju Natura munda gydytojus gydymuisi ir profilaktikai. Šiuo ilgu tekstu reiškiu pagarbą ir padeką Natura munda gydytojų personalui ir jo vadovams.

Pagarbiai,  Marius Žukas, Vilnius

2012 sausio mėn. pagimdžiau nuostabų sūnelį, bet per visą nėštumą svoris priaugo tik pilvo srityje, o kitur liko beveik nepasikeitęs. Po gimdymo, kūdikį maitinant krūtimi svoris greitai nukrito, bet oda aplink bambą liko siaubingai susiraukšlėjusi, nutysusi, vietom pajuodusi ir “papuošta” strijomis, o įtempus pilvo presą vienoje bambos pusėje atsirasdavo gili duobutė… Su vyru tikrai galvojom, kad reiks plastinės chirurgijos pagalbos…  Bet taip susiklostė, kad kaip ir visoms naujai iškeptoms mamytėms pradėjo skaudėti nugarą… pradėjau stipriau kūprintis, nes mažylis jau gimė virš 4kg., tad  kelti tikrai buvo ką. Dėl to kreipiausi į draugės rekomenduotą “Natura Munda” kliniką. Tenai kineziterapeutė M. Raizgienė atliko apie 8 kineziterapijos procedūras ir nugaros skausmai praėjo. Ji apžiūrėjo ir pilvo odą – tai paaiškėjo, kad per gimdymą įplyšo pilvo raumuo. Dėl raumens greitesnio sugijimo, odos ir strijų gydymo M. Raizgienė nusiuntė mane pas kitą “Natura munda” specialistę L. Senavaitienę.  Ji atliko biomezoterapijos procedūras pilvo srityje, į akupunktūrinius taškus ir į pažeistas odos vietas. Jau po keturių biomezoterapijos procedūrų įvyko kone stebuklas, nes strijos ženkliai sumažėjo, oda išsilygino, pajuodavimas išnyko, o raumuo sugijo! Atlikus pilną 8 procedūrų kursą pilvo oda tapo graži, elastinga ir strijų neliko. L. Senavaitienė pasakojo, kad greičiausi ir geriausi odos gijimo rezultatai gaunami, kai kreipiamasi praėjus 2-6 mėn. po gimdymo.  Norėjau padėkoti klinikos specialistėms už efektyvią pagalbą ir sugrąžintą odos grožį! Tikiuosi ir daugiau jaunų mamų dabar sužinos, kad gali sulaukti greitos pagalbos, nes procedūros neskausmingos ir biomezoterapijai naudojami visiškai natūralūs homeopatiniai preparatai, kurie neturi jokio pašalinio poveikio, tad galima gydytis net maitinant kūdikį!!! Netikėkite “pasakomis”, kad įprastai mezoterapijai naudojami nekenksmingi preparatai ar kad hialurono rūgštis nekenkia… linkiu visoms mamytėms saugoti savo grožį ir sveikatą!

Inga S.

Noriu labai padėkoti gydytojai homeopatei Nelei Tocionytei už mano abiejų sūnų gydymą. Jau nuo mažens turejome problemų su anureze. Daug metų visur gydėmės, tačiau pagerėjimo nebuvo. Kai pradejomės gydytis pas Gyd. N.Tocionytę, po keturių mėnesių situacija labai pagerėjo ir toliau žymiai gerėja. Labai tikiuosi, kad mano vaikai pasveiks pilnai. Aciū.

Laba diena, Į gydymo centrą ,,Natura Munda” kreipiausi netekusi vilties pasveikti tradicinės medicinos taikomais metodais. Nepadėjo net gydymas antibiotikais. Centro vadovės Daivos Aušros Earle perskaitytas interviu padrąsino ieškoti alternatyvių gydymo būdų, todėl visiškai pasitikėjau centre taikoma diagnostikos programa ir taikomu homeopatiniu gydymu. Nuoširdžiai dėkoju savo gelbėtojai, gydytojai homeopatei Romai Melnikienei, už tikslią diagnostiką ir tinkamai parinktą homeopatinį gydymą. Gydytoja yra ne tik gera specialistė, bet ir atidi, maloni, šiltai bendraujanti. Jaučiuosi be galo laiminga ir dėkinga sutikusi tokį žmogų. Pagarbiai

Tik šią savaitę
close slider

Skambink dabar