+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Apie mus

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų natūralios medicinos gydymo ir diagnostikos centre
NATURA MUNDA.

Centras įsikūrė 2004 m. kovo mėnesį Kauno Senamiestyje, J.Naugardo g. 13. Čia pradėjo dirbti gydytojai homeopatai, ginekologė, reabilitologė, neurologė, endokrinologas, kardiologė. Kiek vėliau prie mūsų kolektyvo prisijungė gastroenterologas, kineziterapeutai, šeimos gydytojos, vidaus ligų gydytoja.
Biologinės medicinos ir diagnostikos centre “Natura Munda”:

  • Taikoma klasikinė ir modernioji homeopatija;
  • Atliekamos diagnostikos procedūros;Homeopatija
  • Teikiamos gydytojų specialistų konsultacijos ir gydomos įvairios ligos (tarp jų onkologiniai susirgimai, lėtinės ligos, vaikų naktinis šlapinimasis, mikčiojimas ir k.t.) taikant tradicinės ir holistinės medicinos principus;
  • Nustatomos ankstyvos ligos stadijos;
  • Individualiai testuojami vaistai;
  • Parenkamas kompleksinis gydymas – medikamentais, biopunktūra, kineziterapija, fizioterapija ir kt;
  • Taikomas reabilitacinis gydymas po traumų, operacijų ir sunkių ligų;
  • Teikiamos gydomosios grožio medicinos paslaugos;

Gydymo ir diagnostikos centras

Gydymo ir diagnostikos centre Natura Munda taikomi natūralūs, pažangūs ir nesukeliantys šalutinio poveikio organizmui gydymo metodai, kurie tinka vaikams, besilaukiančioms ir maitinančioms krūtimi moterims. 

Gydytojai specialistai turintys ilgametę patirtį, savo gydymo praktikoje taiko ir natūralios medicinos gydymo metodus. Gydant biopunktūra, pritaikant homeopatiją, vaistažoles bei iš jų pagamintus preparatus individualiai kiekvienam pacientui, pasiekiami geri gydymo rezultatai. Daugiau apie kiekvieną gydytoją galite rasti paspaudę čia. Savo pacientais rūpinamės viso gydymo proceso metu.

Klasikinė ir modernioji homeopatija, detali trimatė pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinė biorezonansinė diagnostika 3D METATRON 4025 aparatu, POLITEST elektropunktūrinė kompiuterinė diagnostika pagal R. Folį, Aukso medaliais Ženevos ir IENA tarptautinėse išradimų parodose apdovanota BEMER 3000 elektromagnetinio lauko ir šviesos terapija, elektropunktūra, biopunktūra (homeopatinių vaistų injekcijos į akupunktūrinius taškus) bei daug kitų pažangių gydymo ir diagnostikos metodų leidžia mums pasiekti efektyvius gydymo rezultatus bei išvengti nepageidaujamo šalutinio poveikio, kuris neretai pasireiškia vartojant cheminius preparatus. Suteikiame efektyvią pagalbą norintiems mesti rūkyti ir atsikratyti antsvorio.

Homeopatija

METATRON 4025 aparato ir POLITEST elektropunktūrinės kompiuterinės diagnostikos pagal R. Folį pagalba sudarome pacientams individualias mitybos programas ir atliekame maisto netoleravimo testą (pagal susirgimo ir/ar problemos pobūdį bei kraujo grupę), nustatome alergenus.

Biologinės medicinos gydymo ir diagnostikos metodai vis labiau integruojasi į šiuolaikinės medicinos praktiką, yra sėkmingai taikomi Vakarų šalyse bei padeda diegti holistinę sveikatingumo koncepciją. Mūsų klinikoje į žmogaus organizmą yra žvelgiama kaip į vieningą visumą.

LAUKIAME JŪSŲ APSILANKANT !

Tik šią savaitę
close slider

Skambink dabar