+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Aktualu

TRIMATIS VISO ORGANIZMO IŠTYRIMAS SU MAISTO NETOLERAVIMO TESTU – TIK 165 eur!


KVIEČIAME PASINAUDOTI ŠIO MĖNESIO PASIŪLYMAIS GYD. A. POPOV KONSULTACIJOMS


🍁KVIEČIAME REGISTRUOTIS GYDYTOJŲ KONSULTACIJOMS🍁


KVIEČIAME REGISTRUOTIS GYD. A. POPOV KONSULTACIJOMS

 

 

 


KVIEČIAME ATLIKTI ELEKTROPUNKTŪRINĘ DIAGNOSTIKĄ dr. R. FOLIO METODU 👋


KVIEČIAME ATLIKTI NEINVAZINĘ DIAGNOSTIKĄ Helicobacter Pylori BAKTERIJAI NUSTATYTI! 

 

 

 


 

🤲KVIEČIAME ATLIKTI TRIMATĮ VISO ORGANIZMO TYRIMĄ 🤲

 

 


 


KVIEČIAME REGISTRUOTIS GYD. R. LAVICKIENĖS ECHOSKOPIJOS KONSULTACIJOMS

 

 


Rugsėjo mėnesio specialistų darbo grafikas:
🔸 Ambulatorinės paslaugos (kraujo tyrimai, į/v infuzijos, ausų valymas ir kt.) suteikiamos antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 9.00 val. iki 12.00 val.
🔹 Ultragarso tyrimus atlieka gydytoja Rasa Lavickienė rugsėjo 14 d. nuo 10.00 val.
🔸Viso organizmo ištyrimą Metatron aparatu atlieka bei priima konsultacijoms vidaus ligų gydytoja bei homeopatė Roma Melnikienė individualiai suderinu laiku.
🔹 Viso organizmo ištyrimą Metatron aparatu arba Folio metodu atlieka bei priima konsultacijoms vidaus ligų gydytoja bei homeopatė Ramutė Lukoševičienė individualiai suderinu laiku.
🔸  Viso organizmo ištyrimą Metatron aparatu atlieka bei konsultuoja šeimos gydytojas ir natūropatas Juozas Mikuta pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 17.00 val.
🔹 Homeopatas Anton Popov konsultacijoms priima antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 9.00 iki 18.00 val.
🔸 Ureazės tyrimas nustatyti H.pylori bakterijai atliekamas antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 9.00 iki 12.00 val., kitomis dienomis individualiai suderinu laiku.
🔹 Endokrinologė Audronė Rutkauskienė konsultuoja ir atlieka skydliaukės echoskopijas antradieniais nuo 15.00 val. 
🔸 Kineziterapeutas dr. Hermanas Inokaitis gydomuosius masažus atlieka antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 16:00 val.

 

 


REGISTRACIJA GYD. KARDIOLOGĖS J. E. MARCINKEVIČIENĖS KONSULTACIJOMS

 

 


Alergija žiedadulkėms – ne tik sezoninis diskomfortas

Gydymo ir diagnostikos centre Natura Munda taikomi biologinės medicinos gydymo metodai, kurių metu pacientams individualiai parenkamas homeopatinis gydymas, kuris yra visiškai nekenksmingas. Taip pat alergijų atvejus nustatome pažangia trimate kompiuterinė biorezonansine diagnostika arba taikydami pakopinę autohemoterapiją.

 


Gyd. A. Popovas: Apie klasikinės Homeopatijos taikymą vaikams

👩‍⚕️Mūsų klinikoje dirba medicinos mokslų daktaras, ukrainietis Anton Popov. Žiemos sezonu labai svarbu rūpintis savo vaikų sveikata. 👩‍⚕️
👉Kviečiame skaityti gydytojo rekomendacijas, kaip stiprinti vaikų imunitetą ir natūraliomis priemonėmis gydyti vaikus. 👈
„Viena iš labiausiai paplitusių klaidingų nuomonių yra tai, kad homeopatija yra psichoterapija, o jos gydomasis poveikis siejamas su įtaiga. Tiesą sakant, homeopatija pasitvirtino vaikų, įskaitant kūdikius ir net naujagimius, praktikoje, kur nėra galimybės turėti psichologinio poveikio pacientui. Vaikų praktika leidžia gydytojui homeopatui parodyti geriausias homeopatinės terapijos savybes: gebėjimą stebėti ir įvertinti objektyvius simptomus. Homeopatija vaikams yra dar tikslesnė už homeopatiją suaugusiems, kurie pradeda interpretuoti simptomus taip, kaip jiems atrodo tinkama. Kita vertus, geras vaiko organizmo reaktyvumas leidžia sulaukti greitų, o kartais ir nuostabių rezultatų gydant įvairias patologijas homeopatijos pagalba. Kartu šis gydymo būdas atitinka vieną pagrindinių medicinos priesakų: „nekenk“, nes siūlo gydyti ir užkirsti kelią ligoms per paties organizmo apsauginius mechanizmus. Net ir vaistų vartojimo požiūriu, vaikui labiausiai tinka homeopatija, nes vaistai saldūs, geriami kaip saldumynai (gimusiam vaikui vaistai skiedžiami vandeniu ir duodama iš šaukštelio). Mano vaikystės prisiminimuose yra pirmosios pagalbos vaistinėlė, kurioje be homeopatinių vaistų, buvo dar vienas buteliukas su “Briliantinės žalumos” tirpalu. Spintelės stiklinių durų atidarymas reiškė ir šeimos narių ligą, ir magišką sugebėjimą pasveikt.“
Registruotis konsultacijoms kviečiame skambinant šiais telefonais: 📱+370 678 39202; +370 37 200 620 📱

‼️ SVARBU! Didelės vitamino C dozės:
🔸 skatina geležies pasisavinimą;
🔸 greitina sunkiųjų metalų detoksikaciją;
🔸 skatina kolageno sintezę;
🔸 aktyvina fagacitozę (bakterijų naikinimą);
🔸 didina liaukocitų judrumą;
🔸 skatina chemotaksį;
🔸 didina HDL („gerojo“) cholesterolio kiekį;
🔸 mažina LDL(„blogojo”) cholesterolio kiekį;
🔸 didina interferono,Ig M,IgA, Ig G koncentraciją;
🔸 mažina histamino, šlapimo rūgšties, bendro cholesterolio bei lipoproteino A kiekį;
🔸 stiprina imuninę sistemą kovojant su virusais ir bakterijomis.

Mūsų klinikoje didelės vitamino C dozės leidžiamos į veną. Galima leisti 5g, 7,5g, 15g, 25g, 50g. Viena didelė vitamino C dozė lašinama iš lėto, kad geriau absorbuotųsi ir duotų geriausią laukiamą rezultatą. Daugiau informacijos


‼️ YPATINGA naujiena ‼️
Dėmesio! Su džiaugsmu dalijamės YPATINGA naujiena. Mūsų klinikoje pradeda konsultuoti 36 metų patirtį turintis gydytojas iš Ukrainos Anton Popov. Jis yra Ukrainos gydytojų homeopatų asociacijos valdybos pirmininkas. Pasaulio Medicinos Homeopatų Lygos (LMHI) narys.
A.Popov yra gydytojas homeopatas, liaudies ir netradicinės medicinos gydytojas (ši specializacija yra Ukrainos medicinos specialybių sąraše. Ji apima šeimos gydytojo funkcijų atlikimą liaudiškais ir netradiciniais metodais).
Konsultuoja suaugusius ir vaikus gydant homeopatijos pagalba. Kalba lietuvių, anglų, ukrainiečių, rusų kalbomis.
Konsultacijos kaina 100 eur. Vaikams ik 12 metų ir pensininkams  80 eur.

Maisto netoleravimo testas tik 150 eurų!

Gera Jūsų sveikata rūpinasi biologinės medicinos ir diagnostikos centre NATURA MUNDA dirbantys atsidavę specialistai, kurie daugelį metų domisi ir savo gydymo praktikoje taiko biologinės bei natūralios medicinos metodus ir parenka tinkamiausią gydymą savo pacientams. maisto netoleravimo testasCentre taikomos gydymo metodikos yra natūropatinės, pažangios ir nesukeliančios šalutinio poveikio organizmui, todėl tinka gydyti vaikus, besilaukiančias ir maitinančias moteris.
Ar Jums pavalgius dažnai pučia pilvą? Jaučiatės nuolat pavargę? Be priežasties skauda galvą? Kankina alergija ar nuotaikų kaita? Nenumokite į šiuos simtomus ranka ir pasinaudoję patyrusių gydytojų ir moderniausios trimatės diagnostikos profesionalumu, atlikite maisto netoleravimo tyrimus! Registruokitės  telefonu +370 678 39202.

Trimatis viso organizmo tyrimas su METATRON 4025 aparatu VAIKAMS su maisto netoleravimo tyrimu

Viso organizmo tyrimas remiasi neinvaziniais elektromagnetiniais signalais. Šis kompleksinis tyrimas leidžia testuoti įvairius gydomuosius preparatus ir tikslingai  bei individualiai kiekvienam pacientui  parinkti tinkamus vaistus – homeopatinius, fitoterapinius ar cheminius preparatus, makroelementų, mikroelementų  ar vitaminų kompleksus. Šios technologijos panaudojimas padeda gydytojams ne tik nustatyti susirgimus, jų priežastis, bet ir atlikti profilaktinius patikrinimus. Diagnostika METATRON 4025 aparatu palengvina gydytojui išsiaiškinti lėtinių bei ūminių susirgimų priežastis, sekti ligos eigą.

 

 

 

 

 

Tik šią savaitę
close slider