+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Aktualu

 

Būtina išankstinė registracija 🎊

Registruotis galite skambindami telefonais: ☎️+370 678 39202; +370 37 200 620 ☎️

Klinikos adresas: J. Naugardo g. 13. Kaunas

 


SPECIALŪS PASIŪLYMAI:

ORGANIZMO IŠTYRIMAS PIGIAU

1.Biorezonansinis trimatis viso organizmo tyrimas kartu su maisto netoleravimo testu

Diagnostikos metu, vertinant organizmo funkcinę būklę, fiksuojami pakitimai. Viso organizmo tyrimas padeda nustatyti susirgimą ankstyvojoje stadijoje, kai organizme dar nėra išreikštų organinių pakitimų, taip pat nustato patologinio proceso vietą ir jo pažengimo laipsnį. Tokiu būdu tyrimas METATRON 4025 aparatu parodo organizmo silpnąsias vietas ir įgalina indvidualiai parinkti tinkamą gydymą.

Tyrimus mūsų klinikoje atlieka :

 • Vidaus ligų gydytoja – homeopatė Roma Melnikienė

I-III ir V nuo 9.00 iki 13.00 val.; IV nuo 14.30 iki 19.00 val.

 • Vidaus ligų gydytoja – homeopatė Ramutė Lukoševičienė

individualiai sutartu laiku

Daugiau informacijos

2. Elektropunktūrinė diagnostika dr. R. Folio metodu

Elektropunktūrinė diagnostika atliekama remiantis dr. R. Folio metodu. Klinikoje dirbame su POLITEST elektropunktūrinės kompiuterinės diagnostikos aparatu. Naudojant šį metodą, nustatomas žmogaus kūno biologiškai aktyvių taškų laidumas ir stebima kaip organizmas atsako į tam tikrą dirgiklį. Kompiuterio ekrane registruojamas rezonansinis atsakas.
Elektropunktūrinė diagnostika dr. R. Folio metodu leidžia nustatyti ankstyvas ligos priežastis, sudaryti individualią gydymo programą.

Tyrimus mūsų klinikoje atlieka :

 • Vidaus ligų gydytoja – homeopatė Ramutė Lukoševičienė

individualiai sutartu laiku.

Daugiau informacijos

Klinikoje parenkamas gydymas homeopatiniais ir vaistažoliniais preparatais, kuris yra saugus, neturi pašalinio poveikio, tinka alergiškiems pacientams, abu diagnostikos būdai – tai ankstyva, neskausminga ir nekenksminga diagnostika.

Būtina išankstinė registracija 🎊

Registruotis galite skambindami telefonais: ☎️+370 678 39202; +370 37 200 620 ☎️

Klinikos adresas: J. Naugardo g. 13. Kaunas

 


HOLOSAN 5G ESMOG PROTECT

Atsakymas į šiuolaikinių technologijų keliamus iššūkius!

Šiandienos pasaulyje, kuriame belaidžio ryšio ir 5G Wi-Fi technologijos tampa vis labiau paplitusios, yra vis svarbiau užtikrinti savo sveikatą ir gerovę. 5G, WLAN bei kiti dirbtinai generuoti elektromagnetiniai laukai gali trukdyti ar net blokuoti natūraliai egzistuojančius elektromagnetinius laukus, kurie yra esminiai reguliuojant ir valdant įvairias žmogaus kūno funkcijas. Mokslininkai ir gydytojai seniai įrodė, kad elektromagnetiniai laukai gali turėti didelį poveikį žmonių sveikatai ir aplinkai. Todėl yra būtina ir svarbu apsaugoti savo sveikatą ir gerovę. “HOLOSAN 5G ESMOG protect” yra sprendimas, kuris užtikrina optimalią apsaugą nuo potencialios elektromagnetinės spinduliuotės poveikio.

„HOLOSAN 5G ESMOG protect“ yra pagrįstas novatoriška vibracijų neutralizavimo technologija. Jis uždengia dirbtinai generuojamus 5G WIFI elektromagnetinius virpesius specialiai sukurtais neutralizuojančiais virpesiais. Taip neutralizuojamas žalingas šios spinduliuotės poveikis žmogaus organizmui.

Pagrindiniai privalumai:
1. Apsauga nuo Elektromagnetinės Spinduliuotės: Pagrindinis principas, kuriuo grindžiama mūsų “HOLOSAN 5G ESMOG protect” apsauga, yra superpozicijos principas. Tai reiškia, kad neutralizuojanti pulsacija, kuri yra tokio pat dažnio kaip ir kenksmingi elektromagnetiniai laukai (5G, 4G, 3G, WLAN, 50/60 Hz ir kt.), veikia lygiagrečiai su jais ir neutralizuoja juos žmogaus organizmui. Ši naujoviška vibracijų neutralizavimo technologija užtikrina, kad 5G, Wi-Fi ir kitos spinduliuotės turėtų kuo mažiau neigiamo poveikio žmogaus kūnui. “Holosan 5G ESMOG protect” prietaisas neutralizuoja jūsų maršrutizatoriaus sukeltą elektromagnetinį bangų poveikį ir taip pat slopina kitų maršrutizatorių, esančių aplink jus, neigiamą poveikį.

2. Lengvas Naudojimas: “HOLOSAN 5G ESMOG protect” yra kompaktiškas ir lengvas, o jo naudojimas yra labai paprastas. Jį tiesiog reikia padėti šalia mobiliojo įrenginio, maršrutizatoriaus ar kitų “Wi-Fi” įrenginių ir iš karto galite naudotis apsauga. Prietaisas taip pat gali būti lengvai naudojamas lauke, tiesiog įsidėjus į kišenę, arti kūno, suteikiant apsaugą lauke. Aparato baterijos veikimo laikas svyruoja nuo 6 iki 8 valandų, priklausomai nuo neigiamo elektromagnetinio poveikio lygio. Prietaisas lengvai įkraunamas prijungus prie bazinės stoties arba naudojant išorinę bateriją kartu su USB-C krovimo jungtimi, jei naudojimasis vyksta keliaujant.

3. Universalus Suderinamumas: Mūsų produktas yra suderinamas su įvairiais įrenginiais, todėl jį galima naudoti tiek namuose, tiek keliaujant. Nesvarbu, ar tai būtų išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris, nešiojamasis kompiuteris ar maršrutizatorius (tinklo dalytojas), “HOLOSAN 5G ESMOG protect” yra skirtas visiems.

4. Jokių Kompromisų dėl Signalų Kokybės: Mūsų sprendimas neturi neigiamos įtakos jūsų įrenginių signalo kokybei ar ryšiui, leisdami jums toliau mėgautis 5G technologijos privalumais, nesudarant jokio pavojaus sveikatai.

5. Atsparumas Temperatūros Pokyčiams: “HOLOSAN 5G ESMOG protect” gali veikti temperatūroje nuo -15 iki +45 laipsnių Celsijaus.

6. Matuojamas Poveikis: Prietaisas rodo neutralizuojamus neigiamus elektromagnetinius virpesius, matuojant su nano-teslametru, kuris veikia nuo 0 iki 10 skalėje (0 – geriau, 10 – blogiau).

7. Vienerių Metų Garantija: Kiekvienas prietaisas turi serijinį numerį, kuris suteikia vienerių metų garantiją nuo pirkimo dienos.

8. Jokių šalutinių poveikių naudojant: Jokio šalutinio poveikio, nes „HOLOSAN 5G ESMOG protect“ turi kontroliuojamą EMV (elektromagnetinis suderinamumas su kitais elektromagnetiniais prietaisais) ir yra gaminamas pagal „CE“ (CE ženklinimas yra gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus) reikalavimus Vokietijoje.

Teigiami Naudotojų Atsiliepimai: “HOLOSAN 5G ESMOG protect” buvo išbandytas su daugybe žmonių ir pastebėtas ženklus neigiamo elektromagnetinių laukų poveikio sumažėjimas po 4-6 savaičių naudojimo. Matavimus atliko “Holosan” gydytojai.

Investuokite į savo sveikatą ir gerovę su „HOLOSAN 5G ESMOG protect“. Apsaugokite save ir savo artimuosius nuo galimų elektromagnetinės spinduliuotės pavojų ir patirkite naują saugumo ir atsipalaidavimo jausmą šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje.

Įsigyti galite TIK UAB “Natura Munda”

Susisiekite: ☎️+370 678 39202; +370 37 200 620 ☎️

Klinikos adresas: J. Naugardo g. 13. Kaunas


GEGUŽĖS MĖNESIO GYDYTOJŲ GRAFIKAS

🩸 Ambulatorinės paslaugos (kraujo tyrimai, į/v infuzijos, ausų valymas ir kt.) suteikiamos antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 9.00 val. iki 12.00 val. (atostogų laikotarpis nuo gegužės 20 d.)
👩‍⚕️ Viso organizmo ištyrimą Metatron aparatu atlieka bei priima konsultacijoms vidaus ligų gydytoja bei homeopatė Roma Melnikienė individualiai suderinu laiku visomis darbo dienomis.
👩‍⚕️ Viso organizmo ištyrimą Metatron aparatu arba Folio metodu atlieka bei priima konsultacijoms vidaus ligų gydytoja bei homeopatė Ramutė Lukoševičienė individualiai suderinu laiku visomis darbo dienomis.
🩺 Homeopatas gyd. Anton Popov konsultacijoms priima antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 9.00 iki 18.00 val.
🦠 Ureanazės tyrimas nustatyti H.pylori bakterijai atliekamas antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 9.00 iki 12.00 val., kitomis dienomis individualiai suderinu laiku.
❤️ Kardiologė dr. Jolanta Marcinkevičienė konsultuoja gegužės 30 d. nuo 16.30 val.
👩‍⚕️ Kineziterapeutas dr. Hermanas Inokaitis gyd. masažus atlieka antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 16.00 val.

Būtina išankstinė registracija 🎊

Registruotis galite skambindami telefonais: ☎️+370 678 39202; +370 37 200 620 ☎️

Klinikos adresas: J. Naugardo g. 13. Kaunas


SPECIALŪS PASIŪLYMAI:

KRAUJO TYRIMAI PIGIAU

Kraujo tyrimai – greitas ir patikrintas būdas patikrinti organizmo būklę. Reguliariai atliekami tyrimai padeda laiku diagnozuoti ligas ankstyvoje stadijoje ir gali užkirsti kelią jų plitimui. Todėl šį mėnesį kviečiame mūsų klinikoje atlikti kraujo tyrimus pagal profilaktinis sveikatosir mažakraujystės ištyrimo paketus.

1.PROFILAKTINIS SVEIKATOS IŠTYRIMO PAKETAS

Profilaktinis sveikatos ištyrimo paketas – tarsi asmeninis sveikatos žemėlapis. Pasirūpink savimi dabar ir mėgaukis sveikata kiekvieną dieną.

Kaina šį mėnesį – 68 eur. (buvo 130 eur.)
Į paketą įeina:
 • Bendras kraujo tyrimas (BKT)
 • C reaktyvinis baltymas (CRB)
 • Gliukozė serume
 • Mikroelementai: Kalis (K), Natris (Na), Chloras (Cl), Kalcis (Ca), Jonizuotas kalcis (Ca++), Maginis (Mg), Geležis (Fe), Fosforas (P)
 • Širdies ir kraujagyslių tyrimai: lipidograma – bendras cholesterolis, gerasis (DTL) ir blogasis (MTL) cholesterolis, trigliceridai (TGL), ne DTL
 • Inkstų tyrimai: kreatininas (CREA), šlapalas, bendrasis baltymas, šlapimo rūgštis
 • Kepenų fermentai: AST, ALT, ALP, GGT
 • Kasos tyrimai: pankreatinė amilazė ir alfa amilazė

2. MAŽAKRAUJYSTĖS IŠTYRIMO PAKETAS

Šis tyrimas yra itin svarbus tiems, kuriuos kamuoja: nuolatinis nuovargis, sunku susikaupti, skauda ar svaigsta galva, trūksta oro, pastebimas odos ir gleivių blyškumas, pasireiškia jutimo sutrikimai.

Kaina šį mėnesį – 19 eur. (buvo 28 eur.)
Į paketą įeina:
 • Bendras kraujo tyrimas (BKT)
 • Geležis (Fe)
 • Feritinas

Būtina išankstinė registracija 🎊

Registruotis galite skambindami telefonais: ☎️+370 678 39202; +370 37 200 620 ☎️ Klinikos adresas: J. Naugardo g. 13. Kaunas


LRT pokalbis su gydytoju-homeopatu A. Popov

Ne vieno skeptiko nuomonę apie homeopatiją pakeitęs gydytojas Antonas: pasaulio neišgelbės, bet savo nišą turi

Gydytojas Antonas net ir didžiausiems skeptikams įrodė – jo propaguojamos homeopatijos nereikia vengti. Priima pacientus iš viso pasaulio ir yra dėkingas už tai, ką turi: meilę gyvenimui, darbą bei Lietuvą.

LRT reportažą galite peržiūrėti:

https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000319872/ne-vieno-skeptiko-nuomone-apie-homeopatija-pakeites-gydytojas-antonas-pasaulio-neisgelbes-bet-savo-nisa-turi

Primename, kad gyd. homeopatas A. Popov – Ukrainos gydytojų homeopatų asociacijos valdybos pirmininkas. Pasaulio Medicinos Homeopatų Lygos (LMHI) narys. Gydytojas homeopatas, liaudies ir netradicinės medicinos gydytojas (ši specializacija yra Ukrainos medicinos specialybių sąraše. Ji apima šeimos gydytojo funkcijų atlikimą liaudiškais ir netradiciniais metodais).

Gyd. A. Popov mūsų klinikoje konsultuoja suaugusius ir vaikus gydant homeopatijos pagalba. Kalba lietuvių, anglų, ukrainiečių, rusų kalbomis.
Darbo laikas – antradieniais ir ketvirtadieniais individualiai sutartu laiku.

Būtina išankstinė registracija 🎊

Registruotis galite skambindami telefonais: ☎️+370 678 39202; +370 37 200 620 ☎️

Klinikos adresas: J. Naugardo g. 13. Kaunas


Alergija žiedadulkėms – ne tik sezoninis diskomfortas

Gydymo ir diagnostikos centre Natura Munda taikomi biologinės medicinos gydymo metodai, kurių metu pacientams individualiai parenkamas homeopatinis gydymas, kuris yra visiškai nekenksmingas.  Taip pat alergijų atvejus nustatome pažangia trimate kompiuterinė biorezonansine diagnostika arba taikydami pakopinę autohemoterapiją.

Daugeliui žmonių ilgos ir šiltos, vasaros dienos yra ilgai lauktas metų laikas. Tačiau tiems, kuriuos vargina alergija augalų žiedadulkėms, priešingai – tai diskomforto, o kartais ir rimtos ligos pradžia. Ši labiausiai paplitusi alergijos forma vadinama polinoze. Šieno karštinė, žiedadulkių alergija, polinozė (lot. pollen – žiedadulkė) – tai alerginė liga, kurią sukelia netinkama imuninės sistemos reakcija į įvairių augalų žiedadulkes. Jos iš aplinkos nusėda ant nosies, burnos ir akių gleivinių, patenka į bronchus, kontaktuoja su oda ir jautriems žmonėms sukelia alergijos simptomus.

Polinozės simptomai:
• nosies užgulimas, vandeningos ir gleivingos išskyros iš nosies;
• nosies perštėjimas, čiaudulio priepuoliai;
• akių perštėjimas ir paraudimas, ašarojimas;
• gomurio ir liežuvio perštėjimas;
• dusulys, sausas kosulys;
• odos bėrimai (dilgėlinė, egzema).

Alergija žiedadulkėms gali sukelti dilgėlinį bėrimą, Kvinkės edemą, bronchinę astmą ar jos paūmėjimą. Kenčia ir nervų sistema – aprašyti migrenos atvejai, netgi žiedadulkių epilepsija. Patekus žiedadulkėms į virškinamąjį traktą su maistu, gali pasireikšti pykinimas, vėmimas, ūmūs pilvo skausmai ir odos bėrimas.
Žmonės, linkę sirgti žiedadulkių alergija, dažniausiai netoleruoja kelių rūšių žiedadulkių, todėl jiems reikėtų žinoti, kokie tai augalai ir kuriuo metu jie žydi.

Norite sužinoti daugiau kokios augalų rūšys gali sukelti polinozės paūmėjimus, polinozės sąsają su maistu, kas yra kryžminė alergija ir ar alergiją gali sukelti kambariniai augalai?

Skaityti pilną straipsnį čia: https://www.naturamunda.lt/alergija-ziedadulkems-ne-tik-sezoninis-diskomfortas/

Daugiau informacijos apie trimatę kompiuterinę biorezonansinę diagnostiką: https://www.naturamunda.lt/trimatis-viso-organizmo-tyrimas-biorezonencine-diagnostika/

Alergijų gydymas pasitelkus pakopinę autohemoterapiją

Pakopinę autohemoterapija – tai medicinos metodas, kuris yra efektyvus gydant įvairius lėtinius susirgimus (odos, sąnarių, sinusų, alerginius, šienligės ir kt.) bei stiprinant imuninės sistemos gynybines galias.

Sėkmingi rezultatai pasiekiami suaktyvinant paciento organizmo gydomąsias galias. Organizmas stiprinamas ir gydomasis efektas gaunamas naudojant individualiai parinktus homeopatinius preparatus ampulėmis, kurie yra sumaišomi su mikro kiekiu veninio kraujo, paimto iš paciento procedūros metu. Pirmoje pakopoje vaistai kartu su paciento krauju leidžiami į veną, o tolimesnėse pakopose – injekuojami į raumenis.

Taip pat pakopinė autohemoterapija yra vienas iš veiksmingiausių būdų įvairioms alergijoms (pvz. šienligė ir kt;) gydyti individualiai pritaikant medikamentus pagal Jūsų organizmą.

Būtina išankstinė registracija 🎊

Registruotis galite skambindami telefonais: ☎️+370 678 39202; +370 37 200 620 ☎️

Klinikos adresas: J. Naugardo g. 13. Kaunas


Didelės vitamino C dozės – veiksminga pagalba onkologinių, alerginių, infekcinių, autoimuninių ligų gydyme

Vitaminas C yra vandenyje tirpus ir randamas daugelyje maisto produktų. Jis labai svarbus mūsų organizmui, nes veikia kaip antioksidantas, apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos. Šis vitaminas gerina geležies pasisavinimui, yra ypatingai svarbus imuninei sistemai. Daugiau ar mažiau šio vitamino gauname kasdien su maistu. Tačiau būna situacijų, kai turimų atsargų žmogui nepakanka. Tai:

 • ūminės ir lėtinės infekcijos
 • onkologiniai susirgimai
 • autoimuninės ligos
 • įvairios alergijos
 • įvairūs lėtiniai susirgimai.

Tokiais atvejais puikius gydymo rezultatus duoda didelės vitamino dozės, leidžiamos į veną. Galima leisti 5g, 7,5g, 15g, 25g, 50g. Viena didelė vitamino C dozė lašinama iš lėto, kad geriau absorbuotųsi ir duotų geriausią laukiamą rezultatą. Didelės vitamino C dozės:

 • skatina geležies pasisavinimą;
 • greitina sunkiųjų metalų detoksikaciją;
 • skatina kolageno sintezę;
 • aktyvina fagacitozę (bakterijų naikinimą);
 • didina liaukocitų judrumą;
 • skatina chemotaksį;
 • didina HDL („gerojo“) cholesterolio kiekį;
 • mažina LDL(„blogojo”) cholesterolio kiekį;
 • didina interferono,Ig M,IgA, Ig G koncentraciją;
 • mažina histamino, šlapimo rūgšties, bendro cholesterolio bei lipoproteino A kiekį
 • stiprina imuninę sistemą kovojant su virusais ir bakterijomis.

Ši informacija susisteminta pagal Baden Badene (Vokietija) vykusio biologinės medicinos savaitės seminaro medžiagą (ši tradicinė biologinės medicinos savaitė Baden Badene jau 50 kartą vyko 2019 metų spalio 29 – lapkričio 3 dienomis). Didelių vitamino dozių taikymas įvairių susirgimų atveju plačiai taikomas pažangios medicinos klinikose Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Belgijoje. Tai duoda labai gerus rezultatus ir žymiai pagerina pacientų būklę. Pas mus klinikoje atliekame infuzijų terapiją su vitaminu C.

Registruotis galite skambindami telefonais: ☎️+370 678 39202; +370 37 200 620 ☎️

Klinikos adresas: J. Naugardo g. 13. Kaunas


Neinvazinė diagnostika UBT Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti

Helicobacter Pylori bakterija – skrandyje aptinkama bakterija, kuri sukelia skrandžio ir dvylikapirštės žarnos ligas tokias kaip eroziją, opaligę, lėtinį gastritą, adenokarcinomą.

Dažniausi H.pylori sąlygojami nusiskundimai:

 • Pilvo pūtimas
 • Sunkumo jausmas po valgio
 • Pykinimas
 • Diskomfortas epigastriumo (duobutės) srityje
 • Raugėjimas

Mūsų klinikoje atliekama neinvazinė diagnostika UBT Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti

Neinvazinės diagnostikos metu nustatomas gyvybingumas skrandyje. Skirtingai nei gastrofibroskopijos atveju, šis tyrimas yra neskausmingas, nesukelia nemalonių pokyčių ir yra paprastas.

Tyrimas atliekamas individualiai sutartu laiku.
Daugiau informacijos apie tyrimą ir pasiruošimą: https://www.naturamunda.lt/ubt-helicobacter-pylori/

Jums buvo nustatyta H. Pylori bakterija ir ieškote alternatyvų H. Pylori bakterijos gydymui?

Helicobacter pylori gydymas natūraliais metodais taikomas:
👉1. Kai sunkiai toleruojamas gydymas antibiotikais arba pacientas šio gydymo atsisako.
👉2. Kai praeityje buvo taikomas gydymas antibiotikais ir H. Pylori aktyvumas atsinaujino.
📌 Gydymas pradedamas atliekant trimatį viso organizmo tyrimą su maisto netoleravimo testu. 👉
Gydymas vyksta komplekstiškai parenkant:
🌱. Fitoterapinius preparatus
🧪 Homeopatinius vaistus
🍏 Keičiant mitybos įpročius
🦠 Koreguojant žarnyno mikroflorą
🖥 Taikant gydymą bangomis, kurios ženkliai mažina H. Pylori aktyvumą ir ją naikina.
Neinvazinė diagnostika Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti! 🦠
Daugiau informacijos apie diagnostikos tyrimą: https://www.naturamunda.lt/trimatis-viso-organizmo-tyrimas/
Daugiau informacijos apie maisto netoleravimo testą: https://www.naturamunda.lt/maisto-netoleravimo-testas/

 

Registruotis galite skambindami telefonais: ☎️+370 678 39202; +370 37 200 620 ☎️

Klinikos adresas: J. Naugardo g. 13. Kaunas


Gyd. A. Popovas: Apie klasikinės Homeopatijos taikymą vaikams

👩‍⚕️Mūsų klinikoje dirba medicinos mokslų daktaras, ukrainietis Anton Popov. Žiemos sezonu labai svarbu rūpintis savo vaikų sveikata. 👩‍⚕️
👉Kviečiame skaityti gydytojo rekomendacijas, kaip stiprinti vaikų imunitetą ir natūraliomis priemonėmis gydyti vaikus. 👈
„Viena iš labiausiai paplitusių klaidingų nuomonių yra tai, kad homeopatija yra psichoterapija, o jos gydomasis poveikis siejamas su įtaiga. Tiesą sakant, homeopatija pasitvirtino vaikų, įskaitant kūdikius ir net naujagimius, praktikoje, kur nėra galimybės turėti psichologinio poveikio pacientui. Vaikų praktika leidžia gydytojui homeopatui parodyti geriausias homeopatinės terapijos savybes: gebėjimą stebėti ir įvertinti objektyvius simptomus. Homeopatija vaikams yra dar tikslesnė už homeopatiją suaugusiems, kurie pradeda interpretuoti simptomus taip, kaip jiems atrodo tinkama. Kita vertus, geras vaiko organizmo reaktyvumas leidžia sulaukti greitų, o kartais ir nuostabių rezultatų gydant įvairias patologijas homeopatijos pagalba. Kartu šis gydymo būdas atitinka vieną pagrindinių medicinos priesakų: „nekenk“, nes siūlo gydyti ir užkirsti kelią ligoms per paties organizmo apsauginius mechanizmus. Net ir vaistų vartojimo požiūriu, vaikui labiausiai tinka homeopatija, nes vaistai saldūs, geriami kaip saldumynai (gimusiam vaikui vaistai skiedžiami vandeniu ir duodama iš šaukštelio). Mano vaikystės prisiminimuose yra pirmosios pagalbos vaistinėlė, kurioje be homeopatinių vaistų, buvo dar vienas buteliukas su “Briliantinės žalumos” tirpalu. Spintelės stiklinių durų atidarymas reiškė ir šeimos narių ligą, ir magišką sugebėjimą pasveikt.“

Apie gyd. Anton Popov:

Mūsų klinikoje konsultuoja 36 metų patirtį turintis gydytojas iš Ukrainos Anton Popov. Jis yra Ukrainos gydytojų homeopatų asociacijos valdybos pirmininkas. Pasaulio Medicinos Homeopatų Lygos (LMHI) narys.
A.Popov yra gydytojas homeopatas, liaudies ir netradicinės medicinos gydytojas (ši specializacija yra Ukrainos medicinos specialybių sąraše. Ji apima šeimos gydytojo funkcijų atlikimą liaudiškais ir netradiciniais metodais).
Konsultuoja suaugusius ir vaikus gydant homeopatijos pagalba. Kalba lietuvių, anglų, ukrainiečių, rusų kalbomis.
Konsultacijos kaina 100 eur. Vaikams ik 12 metų ir pensininkams  80 eur.

Registruotis galite skambindami telefonais: ☎️+370 678 39202; +370 37 200 620 ☎️

Klinikos adresas: J. Naugardo g. 13. Kaunas


Kviečiame atlikti maisto netoleravimo testą

Net 45% žmonių kenčia nuo maisto netoleravimo. Išsityrę klinikoje 3D Metatron 4025 aparatu su “Metapathia GR Clinical” programa, kurį naudoja net 39 pasaulio valstybių gydymo centrai Japonijoje, Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje, JAV ir kt. sužinosite, kokie maisto produktai Jums tinka geriausiai, yra neutralūs ar netoleruojami.

Maisto netoleravimo testas įtakoja: 

 • pilvo pūtimą pavalgius,
 • nuolatinį nuovargį,
 • be priežasties atsirandantį galvos skausmą,
 • alergiją,
 • nuotaikų kaitą ir kt.

Jeigu sergate alergija, lėtinėmis ligomis ar tiesiog norite išsaugoti puikią sveikatą ir gražias kūno linijas, rekomenduojame periodiškai atlikti natūralią organizmo detoksikaciją bei pakeisti mitybos įpročius, išbraukiant iš savo raciono tuos maisto produktus, kurių Jūsų organizmas netoleruoja.

Nenumokite į šiuos simtomus ranka ir pasinaudoję patyrusių gydytojų ir moderniausios trimatės diagnostikos profesionalumu, atlikite maisto netoleravimo tyrimus! 

Kodėl verta pas mus atlikti maisto netoliaravimo testą?

Mūsų klinikoje atliekamas maisto netoleravimo testas, alergenų ir mineralų nustatymas, bei sudaromos maisto derinimo rekomendacijos.

Remiantis Jūsų individualiais diagnostikos duomenimis, priklausomai nuo negalavimų pobūdžio ir/ar kraujo grupės, bus atliktas detalus kelių šimtų pagrindinių maisto produktų (mėsos, žuvies, pieno produktų, daržovių, vaisių, grūdinių kultūrų) ir gėrimų tyrimas. Atlikus analizę nustatoma, kurie maisto produktai tinkami Jūsų organizmui, kurie neutralūs ir kuriuos rekomenduojame laikinai atsisakyti ar griežtai vengti, kaip šiuo metu netinkamus. Taip pat gydytojas rekomenduos maisto produktus, kuriais reikia pakeisti netinkamus produktus bei pateiks sveikos mitybos rekomendacijas. Atsisakę netinkamiausių Jūsų sveikatai produktų ar bent juos apriboję, net nesilaikydami drastiškų dietų pastebėsite, kaip greitai gerėja sveikata ir tirpsta kilogramai.

Individualiai pritaikoma natūralios detoksikacijos programa. Bus atliekamas organizmo detoksikacijai skirtų homeopatinių ir natūralių preparatų parinkimas. Remiantis diagnostikos duomenimis, gydytojas sudarys gydymo programą.

Gera Jūsų sveikata rūpinasi biologinės medicinos ir diagnostikos centre NATURA MUNDA dirbantys atsidavę specialistai, kurie daugelį metų domisi ir savo gydymo praktikoje taiko biologinės bei natūralios medicinos metodus ir parenka tinkamiausią gydymą savo pacientams. Centre taikomos gydymo metodikos yra natūropatinės, pažangios ir nesukeliančios šalutinio poveikio organizmui, todėl tinka gydyti vaikus, besilaukiančias ir maitinančias moteris.

 

Registruotis galite skambindami telefonais: ☎️+370 678 39202; +370 37 200 620 ☎️

Klinikos adresas: J. Naugardo g. 13. Kaunas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tik šią savaitę
close slider

Skambink dabar