+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Kolposkopija

Aukščiausios kvalifikacijos gyd. ginekologė Reginą NORKIENĖ jau atlieka kolposkopija nauju ir moderniu “Labomed” aparatu. Kviečiame visas registruotis.

kolposkopija

kolposkopija

Kolposkopija- tyrimas, kurio metu specialaus prietaiso kolposkopo pagalba apžiūrimas gimdos kaklelis ir makštis. Iš esmės tai yra binokuliarinis mikroskopas su apšvietimu. Tyrimas atliekamas esant pokyčiams gimdos kaklelyje ir  esant neįprastiems tepinėlio rezultatams. Jo metu apžiūrima pakitusi gleivinės vieta. Šios apžiūros metu galima atlikti ir biopsinį tyrimą. Kolposkopinis tyrimas gali būti atliekamas vienas arba kartu su citologiniu tyrimu. Kolposkopas didina vaizdą 8-50 kartų. Šis tyrimo būdas padeda diferencijuoti patologinius pakitimus, anksti diagnozuoti ikinavikinius procesus ir vėžį. Kolposkopijos tikslas yra  rasti Pap tyrimo metu nustatytų atipinių ląstelių šaltinius ir įvertinti pažeistą gimdos kaklelio paviršiaus plotą, kad po to būtų galima planuoti gydymą bei pasirinkti vietą biopsijai. Taip pat yra naudojama nepiktybinėms gimdos kaklelio epitelio būklėms diagnozuoti.

Verta žinoti
Efektyviausiai gimdos kaklelio vėžio prevencijos metodai yra Kolposkopija ir Pap tyrimas.
Nustačius  atipinius plokščiąlastelinio epitelio pokyčius kolposkopija rekomenduojama visoms imunosupresinėje būsenoje esančioms pacientėms. Kolposkopiją rekomenduojama atlikti  taip pat nustačius šiuos pokyčius infekuotosioms HIV virusu, nepriklausomai nuo  CD4 ląstelių skaičiaus, HIV titro ar taikomo antiretrovirusinio gydymo.

Kainynas

Tik šią savaitę
close slider

Skambink dabar