+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Maisto netoleravimo testas

Maisto netoleravimo testas

Net 45% žmonių kenčia nuo maisto netoleravimo. Išsityrę klinikoje 3D Metatron 4025 aparatu su “Metapathia GR Clinical” programa, kurį naudoja net 39 pasaulio valstybių gydymo centrai ( Pvz. Japonijoje, Vokietijoje, Italijoje, Prancūzijoje,JAV ir kt.) sužinosite, kokie maisto produktai Jums tinka geriausiai, yra neutralūs ar netoleruojami.

Maisto netoleravimo testas įtakoja: 

  • pilvo pūtimą pavalgius,Maisto netoleravimo testas
  • nuolatinį nuovargį,
  • be priežasties atsirandantį galvos skausmą,
  • alergiją,
  • nuotaikų kaitą ir kt.

Jeigu sergate alergija, lėtinėmis ligomis ar tiesiog norite išsaugoti puikią sveikatą ir gražias kūno linijas, rekomenduojame periodiškai atlikti natūralią organizmo detoksikaciją bei pakeisti mitybos įpročius, išbraukiant iš savo raciono tuos maisto produktus, kurių Jūsų organizmas netoleruoja.

Taigi, jei Jums rūpesčių kelia sveikata arba norite pasitikrinti profilaktiškai, siūlome tokias į maisto netoleravimo testo atlikimo programą įeinančias medicines paslaugas:

Maisto netoleravimo testą, alergenų nustatymą, mineralų nustatymą ir maisto derinimo rekomendacijas.
Remiantis Jūsų individualiais diagnostikos duomenimis, priklausomai nuo negalavimų pobūdžio ir/ar kraujo grupės, bus atliktas detalus kelių šimtų pagrindinių maisto produktų ( mėsos, žuvies, pieno produktų,daržovių,vaisių,grūdinių kultūrų ) ir gėrimų tyrimas. Atlikus analizę nustatoma, kurie maisto produktai tinkami Jūsų organizmui, kurie neutralūs ir kuriuos rekomenduojame laikinai atsisakyti ar griežtai vengti, kaip šiuo metu netinkamus. Taip pat gydytojas rekomenduos maisto produktus, kuriais reikia pakeisti netinkamus produktus bei pateiks sveikos mitybos rekomendacijas. Atsisakę netinkamiausių Jūsų sveikatai produktų ar bent juos apriboję, net nesilaikydami drastiškų dietų pastebėsite, kaip greitai gerėja sveikata ir tirpsta kilogramai.Maisto netoleravimo testas

Individualiai pritaikomą natūralios detoksikacijos programą. Bus atliekamas organizmo detoksikacijai skirtų homeopatinių ir natūralių preparatų parinkimas. Remiantis diagnostikos duomenimis, gydytojas sudarys gydymo programą.

Maisto netoleravimo testas kartu su natūropato konsultacija

Gydytojo natūropato arba homeopato konsultaciją. Šios paslaugos metu Jus konsultuos ilgametę patirtį sukaupę gydytojai natūropatai ar homeopatai, kurie, esant poreikiui, paskirs Jums indvidualų gydymą bei paaiškins kaip lengviausiai suderinti Jums tinkamus maisto produktus.

Kainynas

Tik šią savaitę
close slider

Skambink dabar