+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Beadatinė mezoterapija (sonoforezė)

Beadatinė mezoterapija

Beadatinė mezoterapija (sonoforezė)


Beadatinė mezoterapija (sonoforezė) – tai būdas atlikti mezoterapijos procedūras be odos pažeidimo įvedant veikliasias medžiagas į odą ultragarso pagalba. Sonoforezės dėka naudojama kosmetinė (gydomoji) priemonė kur kas greičiau ir giliau įsiskverbs į odos sluoksnius ir ten dirbs savo darbą- skatins kolageno ir elastino skaidulų sintezę, prisotins kraują deguonimi, drėkins, jaunins Jūsų odą. Ypač tinkamas tais atvejais, kai negalima atlikti adatinės mezoterapijos procedūrų ar norime išvengi skausmo, liekančių žymių. Procedūros atliekamos esant įvairioms indikacijoms – tai odos atjauninimas, mimikos raukšlių korekcija, prieš raukšles, odos suglebimą, pigmentines dėmes, riebios odos būklei gerinti. Procedūrų kursas priklauso nuo sprendžiamos problemos būklės. Procedūros atliekamos kartą į 1-2 savaites.

beadatine-mezoterapija-sonoforeze-ultragarsinis-veido-valymas


Veido valymas ultragarsu

Veido valymas ultragarsu + beadatinė mezoterapija (sonoforezė) – kartu atliekamos abi šios metodikos duoda stulbinamus rezultatus- švari, sveika, jauna ir švytinti oda. Rezultatas matomas jau po pirmos procedūros.


Ultragarsinis veido odos valymas

Ultragarsinis veido odos valymas – ultragsinių bangų kavitacinis odos valymas yra neagresyvi ir neskausminga odos valymo procedūra, ypač tinkama jautriai odai, esant silpniems kapiliarams, išsiplėtusioms poroms. Pašalinus suragėjusį epidermio sluoksnį, oda tampa šviežia, pagerėja sąlygos kolageno ir elastino gamybai.


Ultragarsinis veido valymas  kaina – 77 €

Veido valymas ultragarsu + beadatinė mezoterapija (sonoforezė) kaina –  110 €


 

Tik šią savaitę
close slider

Skambink dabar