+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Neinvazinė diagnostika UBT Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti

Neskausminga, neinvazinė diagnostika UBT Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti

Ši moderni, neskausminga, neinvazinė diagnostika UBT Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti vos 10-15 minučių. Tyrimo rezultato nereikia laukti. Jis yra pateikiamas iš karto po tyrimo. Neinvazinė diagnostika UBT Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti ištiria bakteriją, kuri sukelia skrandžio ir 12-ės žarnos opas, skrandžio uždegimą ir vėžį,

Neinvazinė diagnostika UBT Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti

gyvybingumą skrandyje. Skirtingai nei gastrofibroskopijos atveju, šis tyrimas yra neskausmingas, nesukelia nemalonių pokyčių ir yra paprastas.

1. Vienas indikatoriaus vamzdelio galas yra sujungiamas su perpumpavimo įrenginiu (mikrokompresoriumi arba 20ml švirkštu).

 2.  Laisvas indikatoriaus vamzdelio galas yra įdedamas į tiriamojo burną 45 laipsnių kampu. Indikatoriaus vamzdelį laiko pats tiriamasis, neduodamas vamzdeliui prisiliesti prie burnos ertmės. Perpumpavimo įrenginys per indikatoriaus vamzdelį įsiurbia 20 ml oro. Po šios procedūros indikatoriaus vamzdelis išimamas iš burnos ertmės ir atjungiamas perpumpavimo įrenginys. Liniuotės pagalba nustatomas indikacijos stulpelio aukštis. Gautas skaičius reiškia bazinę amoniako koncentraciją burnos ertmėje.

3.  Tiriamajam duodama išgerti karbamido skysčio.

4.  Po kelių minučių antras indikatoriaus vamzdelio galas, kuris buvo burnos ertmėje yra prijungtiamas prie pumpavimo įrenginio.

Neinvazinė diagnostika UBT Helicobacter Pylori bakterijai nustatyti

5.  Antras indikatoriaus vamzdelio galas įdedamas į burnos ertmę 45 laipsnių kampu. Pakartotinai vykdomi 2 punkte aprašyti reikalavimai.

6.  Gautas skaičius rodo didėjančią amoniako koncentraciją burnos ertmėje. Jeigu padidėjimas didesnis negu 3 mm, tai rodo, kad yra nustatytas apsikrėtimas Helicobacter pylori.

Tyrimas pacientui atliekamas ryte nevalgius. Galima lengva vakarienė ne vėliau 22 valandos. Vandenį gerti galima, tačiau iki tyrimo likus ne mažiau 1 valandai, galima išgerti ne daugiau kaip 100 ml vandens.

Rekomendacijos prieš tyrimą:

  • Prieš tyrimą pacientui negalima vartoti kai kurių vaistų.
  • 3 paras iki tyrimo negalima naudoti stiprių spiritinių gėrimų.
  • Parą prieš tyrimą nevalgyti ankštinių daržovių.
  • 3 valandas iki tyrimo atsisakyti kramtomos gumos.
  • Rekomenduojama 3 valandas iki tyrimo nerūkyti.
  • Tyrimo dieną būtina atsisakyti kramtomosios gumos
  • Būtinai prieš tyrimą išsivalyti dantis ir gerai išskalauti burną (1-3 val. iki tyrimo atlikimo)
Tik šią savaitę
close slider