+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Elektropunktūrinė diagnostika dr.R.Folio metodu

Elektropunktūrinė diagnostika dr.R.Folio metodu


Elektropunktūrinė diagnostika atliekama remiantis dr.R.Folio metodu. Dirbame su POLITEST elektropunktūrinės kompiuterinės diagnostikos aparatu. Naudojant šį metodą, nustatomas žmogaus kūno biologiškai aktyvių taškų laidumas ir stebima kaip organizmas atsako į tam tikrą dirgiklį. Kompiuterio ekrane registruojamas rezonansinis atsakas.

Elektropunktūrinė diagnostika dr.R.Folio metodu

Elektropunktūrinė diagnostika dr.R.Folio metodu

Kompiuterinis elektropunktūrinis diagnostikos metodas 

Elektropunktūrinė diagnostika dr. R. Folio metodu leidžia nustatyti ankstyvas ligos priežastis, sudaryti individualią gydymo programą. Individuali gydymo programa sudaroma kompiuteriui išanalizavus duomenis apie atskirų organų bei sistemų funkcinę būklę. Taip pat kompiuteriniu elektropunktūriniu diagnostikos metodu pagal dr. R. Folį nustatomas elektromagnetinio lauko, geopatogeninių zonų bei kitų faktorių poveikis žmogaus organizmui. Įvertinamas organizmo užterštumas konservantais, sunkiaisiais metalais. Nustatomos bakterijos, helmintai. Kitame tyrimo etape parenkami pacientui tinkami homeopatiniai ir vaistažoliniai preparatai, nustatoma optimali jų dozė, parenkami tinkami maisto produktai. Gydymas homeopatiniais ir vaistažoliniais preparatais yra saugus, neturi pašalinio poveikio, tinka alergiškiems pacientams, kūdikiams, moterims nėštumo bei maitinimo krūtimi laikotarpiu. R. Folio-testas – tai ankstyva, neskausminga ir nekenksminga diagnostika.

Elektropunktūrinis tyrimas dr.R.Folio metodu

Metodas pavadintas jo autoriaus Reinholdo Folio vardu ir buvo pradėtas naudoti praktikoje 1950 m. Vakarų Vokietijoje. Šis metodas 1972 m. įgavo tarptautinį pripažinimą.

Autorius buvo apdovanotas Vatikano medaliu “Už nuopelnus žmonijai” ir Vokietijos Gutelando medaliu už naujo medicininio diagnostikos metodo sukūrimą.

Elektropunktūrinė diagnostika dr.R.Folio metodu remiasi tyrimais, tačiau žymiai patobulinta diagnostinė metodika leidžianti gydytojui parinkti tikslią gydymo programą pacientams ir lėtinių susirgimų atvejais. Gydytojas šios kompiuterinės diagnostikos pagalba nustato ligos priežastis ir sudaro indvidualų gydymo planą.

Akupunktūros taškai ir Meridianai

Kiekvienas turi tuos pačius meridianus ir tuos pačius akupunktūros taškus.

Kinai apie šį žemėlapį žino jau daugiau nei 3000 metų. Jie sėkmingai panaudojo šias žinias apie kūno energetinę sistemą, taikydami akupunktūros metodus sveikatai gerinti. Jų empirinė sėkmė suteikia pagrįstą energetinės sistemos įrodymą.

Mokslas neseniai sėkmingai parodė energetikos sistemos egzistavimą naudojant branduolinės magnetinio rezonanso vaizdavimo (NMRI) sistemas. Energetinė sistema yra ryšių tinklų tinklas. Ši sistema žino viską, kas vyksta net mažiausiu kūno kampu. Energetinė sistema žino kiekvieno jūsų organizmo gyvybę, įskaitant visus virusus, bakterijas, grybus ir parazitus. Jis taip pat žino kiekvienos jūsų kūno ląstelių funkcinę būklę ir sveikatos būklę. Energetinė sistema taip pat žino apie visus toksinus ir visus kitus veiksnius, kurie veikia jūsų sveikatos būklę. Naudojant dabartines technologijas galime netiesiogiai matuoti energetinę sistemą. MSA bandymų įrenginys netiesiogiai matuoja energetinę sistemą naudodamas elektros energiją.

1940 m. Pabaigoje Vokietijoje Dr. Voll eksperimentavo su elektros energijos poveikiu žmogaus organizmui. Savo studijose Dr. Voll panaudojo techniką, vadinamą elektrinio laidumo matavimu. Mes galime tai paaiškinti paprastais terminais. Elektros energijos srautai tam tikra medžiaga sklinda labai lengvai, nes jie labai laidūs elektrai. Auksas, sidabras ir varis yra labai laidūs. Kitos medžiagos nėra laidžios, pavyzdžiui, sausa mediena arba guma. Mes galime naudoti “Laidumo matuoklį”, norėdami išmatuoti skirtingų medžiagų elektros laidumą.
Dr Voll’as ištyrė, kad paleidus elektros srovę per bet kurią žmogaus kūno vietą, elektros laidumas yra labai mažas. Tai yra įdomi išvada, nes mes žinome, kad kūnas turi daug elektrai laidžių skysčių. Tačiau, oda pagal savo pobūdį yra labai atspari elektros srovei. Dr. Voll’as taip pat nustatė, kad kai kuriose konkrečiose anatomijos vietose jo matuojamas elektrinis srautas buvo daug labiau laidus nei kitose vietose. Šie taškai atitinka Akupunktūros taškus ir Meridianus.

Fiziologiniai, patologiniai ir biocheminiai medicinos sveikatos matavimai

MSA iš principo yra elektros laidumo matuoklis. Kai kurie naujesnės kartos įrenginiai yra prijungti prie kompiuterių su specializuota programine įranga, bet iš esmės bet koks MSA įrenginys yra laidumo matuoklis. Mes naudojame elektros srovę, kad išmatuoti Meridianus. Turime nepamiršti, kad tai yra netiesioginis Energijos sistemos matmuo. Mes taip pat turime nepamiršti, kad Energetinis testas, MSA, nėra tas pats dalykas kaip ir standartiniai fiziologiniai, patologiniai ir biocheminiai medicinos sveikatos matavimai. Kai gydytojas išmatuoja kepenų Meridianą su MSA prietaisu, jis netikrina tiesiogiai kepenų audinio ar darinių, jis išmatuoja kepenų energetinį lauką. Taigi technologija patikrinta ir veikia, iš tikrųjų ji veikia labai gerai, ir tai atveria duris į didžiules galimybes bendrauti su žmogaus/individo Energetine sistema. Pirmasis žingsnis yra elektros energijos matavimo prietaiso MSA naudojimas. Kitas klausimas Kaip mes pereiname nuo elektros laidumo matavimo iki naudingo energetikos sistemos įvertinimo? Tam pasitelkiama sudėtinga kompiuterinė skaičiavimo sistema ir neįkainojama gydytojo praktika. Tik profesionalūs gydytojai matantys organizmo visumą gali tiksliai vertinti ir skirti gydymą dar tik besiformuojantiems organizmo pakitimams.

Biologinės medicinos ir diagnostikos centre “Natura Munda” konsultuoja ir gydo gydytojai – homeopatai, turintys ilgametę darbo patirtį.

Papildomai apie ultragarso tyrimą galima paskaityti čia: ECHOSKOPIJA

 

Tik šią savaitę
close slider

Skambink dabar