+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Gydomieji ir grožio masažai

Aromaterapinis masažas

Relaksacinis – aromaterapinis masažas ,,Jaunystės Žavesys”

Masažas skirtas žmonėms, patiriantiems stresą bei įtampą. Švelnus masažas naudojant natūralius eterinius aliejus atstato išsiderinusią emocinę bei fizinę harmoniją, atkuria dvasinę pusiausvyrą, sumažina simptomus, kuriuos sukėlė stresas.

Masažo metu eteriniai aliejai patekdami per odą bei įkvepiant šalina nerimą, įtampą, gerina nuotaiką, aktyvina protinę veiklą bei dėmesio koncentraciją, atpalaiduoja raumenis, subalansuoja organizmo sistemų darbą.

masažas

Relaksacinis – aromaterapinis masažas

Dėl to ši technika skirta darbui daugiausiai su psichologinio ar emocinio pobūdžio stresu bei jo pasekmėmis (pavyzdžiui, chronišku nuovargiu, miego sutrikimais, apatija, padidėjusiu nervingumum etc.). Aromaterapinis masažas stiprina  imuninę organizmo sistemą, suformuodamas žmogaus atsparumą stresui ir palaipsniui jį stiprindamas. Toks poveikis būna dėl per masažą vykstančio smegenų centrų stimuliavimo, kurio išdavoje išlaisvinami laimės hormonai – endorfinai. Jie turi stiprų antistresinį poveikį. Tai tikra atgaiva išvargintam kūnui ir sielai. Šis masažas tinka ir esant raumenų įtampai, psichologiniam nuovargiui. Naudojami specialūs ekologiški aliejai, kurie turi raminantį poveikį. Relaksacinis masažas atpalaiduoja, palengvina arba visai pašalina kasdieninio gyvenimo sukeltą nuovargį bei įtampą. Dėl to šį masažą rekomenduojame atlikti po pietų ar vakare, pasibaigus darbo dienai.

Taigi, aromaterapinis masažas tinka visiems, norintiems atsipalaiduoti po sunkios dienos, užsimiršti bei pabėgti nuo kasdienės rutinos. Šis masažas ypatingai efektyviai atpalaiduoja kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą ir pašalina nuovargį. Tokiu būdu relaksacinis masažas stiprina mūsų sveikatą. Per relaksciją vyksta fiziologinių procesų stabdymas centrinėje nervų sistemoje, kurių pagalba pasiekiama būsena panaši į sveiką miegą. Visa tai teigiamai veikia fizinę ir psichinę žmogaus sveikatą, vyksta viso organizmo sveikimas ir jaunėjimas. Šis masažas ne tik atpalaiduoja raumenis ir malšina stresą, bet ir sumažina širdies ritmą bei kraujo spaudimą, gerina kraujo apykaitą.

Papildomos informacijos apie individualias sveikatingumo mankštas galima čia: Individualios sveikatingumo mankštos

Tik šią savaitę
close slider

Skambink dabar