+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Aktualu

👉Kviečiame pasinaudoti kovo mėnesio pasiūlymais!👈


Gyd. A. Popovas: Apie klasikinės Homeopatijos taikymą vaikams

👩‍⚕️Mūsų klinikoje dirba medicinos mokslų daktaras, ukrainietis Anton Popov. Žiemos sezonu labai svarbu rūpintis savo vaikų sveikata. 👩‍⚕️
👉Kviečiame skaityti gydytojo rekomendacijas, kaip stiprinti vaikų imunitetą ir natūraliomis priemonėmis gydyti vaikus. 👈
„Viena iš labiausiai paplitusių klaidingų nuomonių yra tai, kad homeopatija yra psichoterapija, o jos gydomasis poveikis siejamas su įtaiga. Tiesą sakant, homeopatija pasitvirtino vaikų, įskaitant kūdikius ir net naujagimius, praktikoje, kur nėra galimybės turėti psichologinio poveikio pacientui. Vaikų praktika leidžia gydytojui homeopatui parodyti geriausias homeopatinės terapijos savybes: gebėjimą stebėti ir įvertinti objektyvius simptomus. Homeopatija vaikams yra dar tikslesnė už homeopatiją suaugusiems, kurie pradeda interpretuoti simptomus taip, kaip jiems atrodo tinkama. Kita vertus, geras vaiko organizmo reaktyvumas leidžia sulaukti greitų, o kartais ir nuostabių rezultatų gydant įvairias patologijas homeopatijos pagalba. Kartu šis gydymo būdas atitinka vieną pagrindinių medicinos priesakų: „nekenk“, nes siūlo gydyti ir užkirsti kelią ligoms per paties organizmo apsauginius mechanizmus. Net ir vaistų vartojimo požiūriu, vaikui labiausiai tinka homeopatija, nes vaistai saldūs, geriami kaip saldumynai (gimusiam vaikui vaistai skiedžiami vandeniu ir duodama iš šaukštelio). Mano vaikystės prisiminimuose yra pirmosios pagalbos vaistinėlė, kurioje be homeopatinių vaistų, buvo dar vienas buteliukas su “Briliantinės žalumos” tirpalu. Spintelės stiklinių durų atidarymas reiškė ir šeimos narių ligą, ir magišką sugebėjimą pasveikt.“
Registruotis konsultacijoms kviečiame skambinant šiais telefonais: 📱+370 678 39202; +370 37 200 620 📱

Kovo mėnesio specialistų darbo grafikas:
🔸 Homeopatė ir vidaus ligų gydytoja Roma Melnikienė grįžta iš atostogų nuo kovo 6 d. Priima kiekvieną dieną rytais nuo 9.00 iki 12.00 val. išskyrus ketv. nuo 15.00 val iki 20.00 val.
🔹 Homeopatė ir vidaus ligų gydytoja Ramutė Lukoševičienė priima konsultacijoms ir atlieka diagnostikos tyrimą pagal individualų grafiką (susisiekti su klinika)
🔸 Homeopatas Anton Popov priima antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 10.00 val. visą dieną.
🔹 Natūropatas Juozas Mikuta sugrįžta dirbti į kliniką ir priima konsultacijoms bei atlieka diagnostikos tyrimą kiekvieną dieną nuo 16.00 val.
🔸 Kardiologė Jolanta Marcinkevičienė dirbs kovo 23 d.
🔹 Echoskopuotoja Sandra Inokaitienė – kovo 9 ir 23 d. nuo 9.30 iki 12.00 val.
🔸 Kineziterapeutas Hermanas Inokaitis priima konsultacijoms ir masažus atlieka antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 16.00 val.
🔹Ambulatoriniai tyrimai (pvz. kraujo, h.pylori) ir infuzinės lašinių terapijos atliekamos antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 9.00 iki 12.00 val.

‼️ SVARBU! Didelės vitamino C dozės:
🔸 skatina geležies pasisavinimą;
🔸 greitina sunkiųjų metalų detoksikaciją;
🔸 skatina kolageno sintezę;
🔸 aktyvina fagacitozę (bakterijų naikinimą);
🔸 didina liaukocitų judrumą;
🔸 skatina chemotaksį;
🔸 didina HDL („gerojo“) cholesterolio kiekį;
🔸 mažina LDL(„blogojo”) cholesterolio kiekį;
🔸 didina interferono,Ig M,IgA, Ig G koncentraciją;
🔸 mažina histamino, šlapimo rūgšties, bendro cholesterolio bei lipoproteino A kiekį;
🔸 stiprina imuninę sistemą kovojant su virusais ir bakterijomis.

Mūsų klinikoje didelės vitamino C dozės leidžiamos į veną. Galima leisti 5g, 7,5g, 15g, 25g, 50g. Viena didelė vitamino C dozė lašinama iš lėto, kad geriau absorbuotųsi ir duotų geriausią laukiamą rezultatą. Daugiau informacijos


‼️ YPATINGA naujiena ‼️
Dėmesio! Su džiaugsmu dalijamės YPATINGA naujiena. Mūsų klinikoje pradeda konsultuoti 36 metų patirtį turintis gydytojas iš Ukrainos Anton Popov. Jis yra Ukrainos gydytojų homeopatų asociacijos valdybos pirmininkas. Pasaulio Medicinos Homeopatų Lygos (LMHI) narys.
A.Popov yra gydytojas homeopatas, liaudies ir netradicinės medicinos gydytojas (ši specializacija yra Ukrainos medicinos specialybių sąraše. Ji apima šeimos gydytojo funkcijų atlikimą liaudiškais ir netradiciniais metodais).
Konsultuoja suaugusius ir vaikus gydant homeopatijos pagalba. Kalba lietuvių, anglų, ukrainiečių, rusų kalbomis.
Konsultacijos kaina 100 eur. Vaikams ik 12 metų ir pensininkams  80 eur.

👉Išsamus kraujo ištyrimas vaikams – buvo 85 eur, dabar TIK 65 eur!

💔 KRAUJO TYRIMAS  – Gliuteno netoleravimo tyrimas, buvo 14 eur, dabar TIK 12 eur!


 

Maisto netoleravimo testas tik 150 eurų!

Gera Jūsų sveikata rūpinasi biologinės medicinos ir diagnostikos centre NATURA MUNDA dirbantys atsidavę specialistai, kurie daugelį metų domisi ir savo gydymo praktikoje taiko biologinės bei natūralios medicinos metodus ir parenka tinkamiausią gydymą savo pacientams. maisto netoleravimo testasCentre taikomos gydymo metodikos yra natūropatinės, pažangios ir nesukeliančios šalutinio poveikio organizmui, todėl tinka gydyti vaikus, besilaukiančias ir maitinančias moteris.
Ar Jums pavalgius dažnai pučia pilvą? Jaučiatės nuolat pavargę? Be priežasties skauda galvą? Kankina alergija ar nuotaikų kaita? Nenumokite į šiuos simtomus ranka ir pasinaudoję patyrusių gydytojų ir moderniausios trimatės diagnostikos profesionalumu, atlikite maisto netoleravimo tyrimus! Registruokitės  telefonu +370 678 39202.

Trimatis viso organizmo tyrimas su METATRON 4025 aparatu VAIKAMS su maisto netoleravimo tyrimu

Viso organizmo tyrimas remiasi neinvaziniais elektromagnetiniais signalais. Šis kompleksinis tyrimas leidžia testuoti įvairius gydomuosius preparatus ir tikslingai  bei individualiai kiekvienam pacientui  parinkti tinkamus vaistus – homeopatinius, fitoterapinius ar cheminius preparatus, makroelementų, mikroelementų  ar vitaminų kompleksus. Šios technologijos panaudojimas padeda gydytojams ne tik nustatyti susirgimus, jų priežastis, bet ir atlikti profilaktinius patikrinimus. Diagnostika METATRON 4025 aparatu palengvina gydytojui išsiaiškinti lėtinių bei ūminių susirgimų priežastis, sekti ligos eigą.           Prabangus odos atjauninimas biorevitalizacijos metodu su VISCODERM preparatais Biorevitalizacija – procedūra, kurios metu biologiškai atgaivinama oda. Tai gilus odos drėkinimas, odos jauninimas ir senėjimo procesų sulėtinimas. Procedūros metu į odą suleidžiama nedidelės dozės grynos hialurono rūgšties (HR) . Senstant HR kiekis odoje pradeda mažėti, tokiu būdu sumažėja odos tonusas, elastingumas, atsiranda raukšlės. Suleidus HR, suaktyvimama kolageno bei elastino sintezė, pagreitėja ląstelių atsinaujinimo procesai, atsistato odos drėgmės balansas, išsilygina smulkios raukšlės.  Proceso poveikis: pacientas labai greitai pajunta visapusiškai pagerėjusią odos būklę. Ilgalaikis rezultatas pasiekiamas po 2-4 procedūrų, intervalu nuo 2- jų iki 4-ių savaičių. Pasirodo ”švytinčios odos” efektas, t.y. atsistato odos struktūra, išlygėja reljefas ir spalva, oda tampa elastinga ir pilna drėgmės, išnyksta net smulkios raukšlelės. Prisotinta hialurono rūgšties oda stimuliuojama ir atsinaujina pati.

 

 

 

Tik šią savaitę
close slider