+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Aktualu

Bendras organizmo ištyrimas
DĖMESIO!
Gydytoja kardiologė dr. Jolanta Elena Marcinkevičienė vėl konsultuoja pacientus Natura Munda klinikoje
_________________________________________________
Antikūnų tyrimas 20€
Informacija suvedama į E.sveikata sistemą. Jei turite antikūnų, 60-čiai dienų gaunate Galimybių pasą!

𝐂𝐎𝐕𝐈𝐃-𝟏𝟗 (𝐒𝐀𝐑𝐒-𝐂𝐨𝐕-𝟐 𝐤𝐨𝐫𝐨𝐧𝐚𝐯𝐢𝐫𝐮𝐬𝐨) 𝐠𝐫𝐞𝐢𝐭𝐚𝐬𝐢𝐬 𝐚𝐧𝐭𝐢𝐠𝐞𝐧𝐨 𝐭𝐞𝐬𝐭𝐚𝐬 𝐢𝐬̌ 𝐧𝐨𝐬𝐢𝐚𝐫𝐲𝐤𝐥𝐞̇𝐬 – 18 𝐄𝐮𝐫
Testas neskausmingas, atsakymas gaunamas po 15-30 min.
Greitieji testai – ne PGR testai, kurie yra atliekami mobiliuose punktuose.
Pacientams, kuriems reikalingas dokumentas, patvirtinantis COVID-19 (koronaviruso) greitojo antigeno testo rezultatą, informacija suvedama į E.sveikata sistemą.
Dėmesio! Karščiuojantys ar kitų simptomų turintys asmenys tyrimui privalo kreiptis į mobiliuosius patikros punktus arba karščiavimo klinikas.
Informacija ir registracija: +370 678 39202; +370 37 200 620

Vėl dirbame

Konsultuojame ir registruojame telefonu +370 678 39202

 

TRIMATIS ORGANIZMO IŠTYRIMAS TIK 145€

Esate alergiškas? Jaučiatės nusilpęs? Vargina dažnas galvos skausmas? Nerandate savo negalavimų priežasties? Norite sureguliuoti mitybą? 🤔
_________________________________________________

Trimatis viso organizmo tyrimas leis įvertinti organizmo būklę, nustatyti alergenus, mikroelementų trūkumą, sunkiuosius metalus bei organizmo pakitimus ląsteliniame lygmenyje!
Tyrimo metu atliksime maisto netoleravimo testą!
Tinka suaugusiems bei vaikams!
Šiuo metu taikome nuolaidą – 145€ (įprasta kaina 175€) !

Daugiau informacijos apie tyrimą…

 

Maisto netoleravimo testas tik 110 eurų!

Gera Jūsų sveikata rūpinasi biologinės medicinos ir diagnostikos centre NATURA MUNDA dirbantys atsidavę specialistai, kurie daugelį metų domisi ir savo gydymo praktikoje taiko biologinės bei natūralios medicinos metodus ir parenka tinkamiausią gydymą savo pacientams.

maisto netoleravimo testasCentre taikomos gydymo metodikos yra natūropatinės, pažangios ir nesukeliančios šalutinio poveikio organizmui, todėl tinka gydyti vaikus, besilaukiančias ir maitinančias moteris.

Ar Jums pavalgius dažnai pučia pilvą? Jaučiatės nuolat pavargę? Be priežasties skauda galvą? Kankina alergija ar nuotaikų kaita? Nenumokite į šiuos simtomus ranka ir pasinaudoję patyrusių gydytojų ir moderniausios trimatės diagnostikos profesionalumu, atlikite maisto netoleravimo tyrimus!

Registruokitės  telefonu +370 678 39202.

 

Rūgštinis veido odos valymas (cheminis pilingas)

Cheminis odos šveitimas (rūgštinis pilingas) – tai epidermio negyvų odos ląstelių atsluoksniavimas, skatinant naujos sveikos odos regeneraciją. Cheminio odos šveitimo metu rūgščių pagalba sunaikinamos jungtys tarp ląstelių ir pašalinamas viršutinis odos sluoksnis. Rūgštinis veido pilingas atliekamas koreguojant negilias raukšles, norint panaikinti pigmentines dėmes, gerai išvalyti odą nuo nešvarumų, aknei gydyti, randams po aknės, sugrąžinti odos skaistumą ir stangrumą.Pasiekti norimą rezultatą, rekomenduojama atlikti 4 – 8 procedūras, su 1 – 3 savaičių pertrauka.

 

Trimatis viso organizmo tyrimas su METATRON 4025 aparatu VAIKAMS su maisto netoleravimo tyrimu

Viso organizmo tyrimas remiasi neinvaziniais elektromagnetiniais signalais. Šis kompleksinis tyrimas leidžia testuoti įvairius gydomuosius preparatus ir tikslingai  bei individualiai kiekvienam pacientui  parinkti tinkamus vaistus – homeopatinius, fitoterapinius ar cheminius preparatus, makroelementų, mikroelementų  ar vitaminų kompleksus. Šios technologijos panaudojimas padeda gydytojams ne tik nustatyti susirgimus, jų priežastis, bet ir atlikti profilaktinius patikrinimus. Diagnostika METATRON 4025 aparatu palengvina gydytojui išsiaiškinti lėtinių bei ūminių susirgimų priežastis, sekti ligos eigą.

 

 

 

 

 

Prabangus odos atjauninimas biorevitalizacijos metodu su VISCODERM preparatais

Biorevitalizacija – procedūra, kurios metu biologiškai atgaivinama oda. Tai gilus odos drėkinimas, odos jauninimas ir senėjimo procesų sulėtinimas. Procedūros metu į odą suleidžiama nedidelės dozės grynos hialurono rūgšties (HR) . Senstant HR kiekis odoje pradeda mažėti, tokiu būdu sumažėja odos tonusas, elastingumas, atsiranda raukšlės. Suleidus HR, suaktyvimama kolageno bei elastino sintezė, pagreitėja ląstelių atsinaujinimo procesai, atsistato odos drėgmės balansas, išsilygina smulkios raukšlės. 

Proceso poveikis: pacientas labai greitai pajunta visapusiškai pagerėjusią odos būklę. Ilgalaikis rezultatas pasiekiamas po 2-4 procedūrų, intervalu nuo 2- jų iki 4-ių savaičių. Pasirodo ”švytinčios odos” efektas, t.y. atsistato odos struktūra, išlygėja reljefas ir spalva, oda tampa elastinga ir pilna drėgmės, išnyksta net smulkios raukšlelės. Prisotinta hialurono rūgšties oda stimuliuojama ir atsinaujina pati.

 

 

 

Ginekologo konsultacija ir apžiūra, ginekologinė echoskopija bei profilaktinis gimdos kaklelio vėžio tyrimas

Taigi, pasinaudojus pasiūlymu, Jums priklausys:

  • gydytojo ginekologo konsultacija ir ginekologinė apžiūra – konsultacijos metu gydytojas išklausys Jūsų nusiskundimus, o apžiūros metu bus atlikta gimdos kaklelio, gimdos ir gimdos priedų patikra;
  • ginekologinė echoskopija – ultragarsu bus ištirta gimda ir jos priedai, apžiūrima, ar nėra auglių, cistų, suaugimų, o tyrimo išvadas gydytojas pateiks po ginekologinės apžiūros;
  • profilaktinis gimdos kaklelio vėžio tyrimas – per apžiūrą paimamas tepinėlis onkocitologiniam tyrimui, kurio rezultatai aptariami telefonu arba pacientei atvykus pakartotiniam vizitui. 

Patikrą atliks 38 metų patirtį turinti aukščiausios kvalifikacijos ginekologė Regina Norkienė, kuri padės greitai ir efektyviai išspręsti problemas, pasitelkdama naujausias diagnostines bei gydomąsias procedūras, taip pat atsakys į visus Jūsų klausimus.

Profesionali patikra padeda nustatyti vyraujančią mikroflorą, esančias infekcijas, pakitimus gimdos kaklelyje, gimdoje ir kiaušidėse. Ši apžiūra – tai būtinybė kiekvienai bet kurio amžiaus moteriai. Net jei neturite nusiskundimų ir gerai jaučiatės, apsilankyti pas ginekologą būtina bent kartą per metus – svarbiausia, pasirūpinti sveikata laiku!

Utragarsinis veido valymas + beadatinė mezoterapija (sonoforezė)

ai labai veiksminga giluminio valymo procedūra, atliekama moderniu ultragarso aparatu, tinkanti visų tipų odai, net jautriai ir problematiškai. Svarbiausias tikslas – išvalyti odą limfiniu keliu, atstatyti jos apsaugines funkcijas, sureguliuoti odos pH, pagreitinti regeneracinius procesus. Procedūra atliekama be mechaninio valymo, nepažeidžiant odos kapiliarų ar audinių. Ultragarsinis veido valymas –  procedūra būtina sveikai odos išvaizdai palaikyti, nes tai yra pamatas ant kurio laikosi visi kiti grožio siekimo etapai. Tik švari oda gali išlaikyti drėgmę, įsisavinti vitaminus ir visas kitas vertingąsias medžiagas. Ultragarsinio veido valymo metu individualiai įvertiname estetines problemos mąstą, nustatome terapinėje zonoje patologijos laipsnį.

Sonoforezė  – veikliųjų medžiagų įvedimas į odą ultragarso pagalba. Sonoforezės dėka naudojama kosmetinė priemonė kur kas greičiau ir giliau įsiskverbs į odos sluoksnius ir ten dirbs savo darbą- skatins kolageno ir elastino skaidulų sintezę, prisotins kraują deguonimi, drėkins, jaunins Jūsų odą. Kremo poveikis trunka iki pirmo prausimosi, nes tepant ar vilgant veidą medžiagos pasiskirsto tik odos paviršiuje. Veikiant ultragarso bangoms, ekstraktai, eliksyrai ar serumai įterpiami į pačius giliausius odos sluoksnius ir poveikis išlieka ilgesnį laiko tarpą.

 

 

 

Nemokamos paslaugos turint papildomą sveikatos draudimą!

Tik šią savaitę
close slider