Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
call naturamunda1
ATSILIEPIMAI

Norėdami palikti atsiliepimą spauskite čia.Pacientą konsultavo šeimos gydytoja, homeopatė I. BUBNIENĖ

 

Mane nuo mažens vargino alergija. Tradicinių gydytojų - dermatologų, alergologų gydymas priešalerginiais vaistais mažai padėdavo, bet kenčiau. Dvi savaitės prieš gimdymą alergijos labai sustiprėjo. Šešios savaitės po mažojo stebuklo gimimo nutariau kreiptis į Natura munda natūralios medicinos gydymo centrą trimatei diagnostikai, kad padėtų man ir kūdikėliui bei nustatytų alergijos priežastis. Gydytoja I. Bubnienė atliko detalią trimatę organizmo diagnostiką "Metatron" aparatu ir atrinko man geriausiai tinkančius vaistus. Jau per pirmas savaites po gydymo programos naudojimo bėrimai sumažėjo ir mano būklė ženkliai pagerėjo. Nuoširdus ačiū!

A. N., 2012 12 mėn.

 

Pacientą konsultavo vidaus ligų gydytoja V. BERTAŠIŪTĖ

 

2012 m. balandžio mėn. 31 m. pacientas G. D. kreipėsi dėl stipriai viršsvorio ir padidinto kraujospūdžio, kuris kamavo apie 4 metus laiko. Padidintam kraujospūdžiui sumažinti tuo metu vartojo 3 skirtingus vaistus. Pacientui gyd. V. Bertašiūtė atliko trimatę diagnostiką "3D Metatron Clinical" aparatu, kurios metu buvo nustatyta pablogėjusi kasos funkcija ir kraujotakos sutrikimas kairiajame inkste. Paskirtas gydymas gerinti inkstų funkciją, stiprinti nervų sistemą ir sudarytas individualus mitybos planas.

Po 6 mėn. atvykus pakartotiniam tyrimui "3D Metatron Clinical" aparatu paciento kraujospūdis normalizavosi, o dėl kraujospūdžio sureguliavimo vartojo jau tik vieno vaisto 1/4 tab. Per pusmetį numetė 8 kg svorio. Pacientas G.D. prašė trumpai aprašyti jo atvejį ir padėkoti gyd. V. Bertašiūtei už sėkmingą diagnostiką bei paskirtą gydymą, kuris šiuo metu tęsiamas.

2012 10 mėn.

 

Pacientą konsultavo keli gydymo centro "NATURA MUNDA" gydytojai

2012 sausio mėn. pagimdžiau nuostabų sūnelį, bet per visą nėštumą svoris priaugo tik pilvo srityje, o kitur liko beveik nepasikeitęs. Po gimdymo, kūdikį maitinant krūtimi svoris greitai nukrito, bet oda aplink bambą liko siaubingai susiraukšlėjusi, nutysusi, vietom pajuodusi ir "papuošta" strijomis, o įtempus pilvo presą vienoje bambos pusėje atsirasdavo gili duobutė... Su vyru tikrai galvojom, kad reiks plastinės chirurgijos pagalbos...

 

Bet taip susiklostė, kad kaip ir visoms naujai iškeptoms mamytėms pradėjo skaudėti nugarą... pradėjau stipriau kūprintis, nes mažylis jau gimė virš 4kg., tad  kelti tikrai buvo ką. Dėl to kreipiausi į draugės rekomenduotą "Natura Munda" kliniką. Tenai kineziterapeutė M. Raizgienė atliko apie 8 kineziterapijos procedūras ir nugaros skausmai praėjo. Ji apžiūrėjo ir pilvo odą - tai paaiškėjo, kad per gimdymą įplyšo pilvo raumuo. Dėl raumens greitesnio sugijimo, odos ir strijų gydymo M. Raizgienė nusiuntė mane pas kitą "Natura munda" specialistę L. Senavaitienę.

 

Ji atliko biomezoterapijos procedūras pilvo srityje, į akupunktūrinius taškus ir į pažeistas odos vietas. Jau po keturių biomezoterapijos procedūrų įvyko kone stebuklas, nes strijos ženkliai sumažėjo, oda išsilygino, pajuodavimas išnyko, o raumuo sugijo! Atlikus pilną 8 procedūrų kursą pilvo oda tapo graži, elastinga ir strijų neliko. L. Senavaitienė pasakojo, kad greičiausi ir geriausi odos gijimo rezultatai gaunami, kai kreipiamasi praėjus 2-6 mėn. po gimdymo.

 

Norėjau padėkoti klinikos specialistėms už efektyvią pagalbą ir sugrąžintą odos grožį! Tikiuosi ir daugiau jaunų mamų dabar sužinos, kad gali sulaukti greitos pagalbos, nes procedūros neskausmingos ir biomezoterapijai naudojami visiškai natūralūs homeopatiniai preparatai, kurie neturi jokio pašalinio poveikio, tad galima gydytis net maitinant kūdikį!!! Netikėkite "pasakomis", kad įprastai mezoterapijai naudojami nekenksmingi preparatai ar kad hialurono rūgštis nekenkia... linkiu visoms mamytėms saugoti savo grožį ir sveikatą!

Indrė B., 2012 07 23

 

Pacientą konsultavo kineziterapeutė M. Raizgienė

 

Pacientė G. L. kreipėsi dėl odos problemų šlaunų srityje. Šlaunų išorinėje pusėje buvo susidariusi vietinė riebalinė sankaupa, dėl kurios oda buvo apdribus,  neelastinga ir atrodė neestetiškai. Pacientei taikyta kūno biomezoterapija ir limfodrenažinis masažas su statiniu išlaikymu. Biomezoterapija buvo taikyta tiek atliekant natūralių preparatų injekcijas į akupunktūrinius taškus, tiek ir vietinė - atliekant injekcijas į problemines kojų vietas. Po 10 procedūrų oda sustangrėjo, tapo elastinga, o vietinė riebalų sankaupa ženkliai sumažėjo. Sumažėjo ir kojų šlaunų apimtis. Pacientė prašė padėkoti specialistei, nes liko labai patenkinta gydymo rezultatais.

2012 03 mėn.

 

Pacientą konsultavo kineziterapeutas H. INOKAITIS

50~60m Pacientė R.D. kreipėsi su ūmiu nugaros skausmu. Buvo nustatyti juosmeninės dalies stuburo išvarža. Prieš  pirmąja procedūrą teko lydėti, pacientė ramstėsi lazdele. Buvo taikomos fizioterapijos ir kineziterapijos procedūros. Po procedūros pacientė galėjo eiti pati. Lazdukės nebereikėjo.  Po pirmų 3 nuskausminamųjų vaistų nebereikėjo. Po gydymo kurso pacientė skausmų nejautė.

2012 02 mėn.

 

Pacientą konsultavo gydytoja gastroenterologė R. KAČINSKIENĖ

 

2011 m. vasario mėn. 62 m. amžiaus pacientė S.K. kreipėsi į „Natura munda“ dėl sunkumo krūtinėje, dusulio fizinio krūvio metu, širdies permušimų, kojų, rankų, paakių tinimo, pilvo pūtimo, maudimo po dešiniuoju pašonkauliu, sąnarių skausmo bei nesireguliuojančio kraujospūdžio. Pacientė keletą metų vartojo L-tiroksiną, kraujospūdį reguliuojančius vaistus. Tuo metu turėjo daug stresų ir įtampos.

Pacientei atlikta biorezonansinė funkcinė diagnostika „Metatron-4025” aparatu ir paskirtas detoksikuojantis, subalansuojantis, papildantis organizmą gydymas homeopatiniais ir augaliniais preparatais. Taip pat, pasitarus su šeimos gydytoja, rekomenduota pakeisti vartojamus kraujospūdį reguliuojančius vaistus. Po metų laiko atvykusi pakartotiniam patikrinimui pacientė S.K. prašė padėkoti klinikai, nes jos savijauta ženkliai pagerėjo, išnyko diskomfortas pilve, žymiai sumažėjo sunkumo jausmas krūtinėje, suretėjo permušimai, mažėja rankų ir kojų tinimai ir beiveik išnyko paakių paburkimas. Gydymas tęsiamas. Pacientei paskirta pakoreguota gydymo programa.

2012 03 mėn.

 

Pacientą konsultavo vidaus ligų gydytoja V. BERTAŠIŪTĖ

 

Pacientė D.K. kreipėsi į „Natura Munda“ 2011 m. rugsėjo mėn. dėl niežtinčių bėrimų visame kūne.

Dermatologai nustatė atopinio dermatito diagnozę ir gydė hormoniniais tepalais, bet efektas buvo laikinas ir nevisiškas.

Pasėlyje iš gerklės išaugo Stafilococcus aureus. Apžiūros „Natura Munda“ metu ant rankų, krūtinės, veido srityje buvo matyti gausūs virš odos iškilę bėrimo elementai. Biorezonansinės kompiuterinės diagnostikos metu nustatyti lėtinės infekcijos židiniai - lėtiniai gerklės ir gimdos priedų uždegimai. Pacientei taikytas intensyvios detoksikacijos kursas, iš pradžių lašinėmis infuzijomis, vėliau - kitais homeopatiniais  preparatais. Surinkta gydymo programa imuninės sistemos stiprinimui ir sudarytas individulus mitybos planas bei vengtinų maisto produktų sąrašas.

Sekančio vizito metu 2011 m. gruodžio mėnesį nustatyta, kad bėrimo elementai išnykę, o jų vietoje likusios pigmentinės dėmelės. Pratęstas imunitetą stiprinantis gydymas.

2011 12 mėn.

 

Pacientą konsultavo keli gydymo centro "NATURA MUNDA" gydytojai

Homeopatiją gydymo tikslais artimųjų rate naudoju nuo seno - apie 20 metų.

 

Bet tik Natura munda kolektyvo dėka bėgant metams tiek pats, tiek artimieji, draugai

supratome, kad nutikus traumai, atsiradus pirmiesiems negalavimų požymiams visokiomis prasmėmis nereikia bėgioti per poliklinikas gaištant laiką, eikvojant sveikatą, kada fizine prasme ir taip yra negerai, galų gale taupant finansus.

 

Tiesiog tapo tradicija mums visiems - skambinti Natura munda gydytojų personalui, konsultuotis, esant butinybei tradiciskai atvykti kompiuterinei diagnostikai, su tikslu diagnozuoti negalavimą, jo pobudį, parinkti homeopatinių ar ir bet kurių kitų reikalingų vaistų visumą, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas per minimalų laiką, būtų paskirtas profesionalus gydymas.

 

Homeopatinių preparatų dėka tiek aš pats, tiek artimieji, draugai išsigydėme įvairius negalavimus (pavyzdžiui, TRAUMEL injekcijų dėka į pažeistą vietą esame išsigydę visus galimus raiščių patempimus. Aš pats tik TRAUMEL injekcijų atlikto kurso dėka išsigydžiau isisenėjusį lėtinį kojos čiurnos raiščių uždegimą, atsiradusį po senos sportinės traumos.).

 

Pats stebuklu vadinu tai, kad man buvo diagnozuotas magnetinio rezonanso metu kelio menisko plyšimas, vaikštant pastoviai jaučiau diskomfortą. Chirurgai vienareikšmiškai, remiantis magnetinio rezonanso duota išvada nurodė operuotis, kadangi situacija su laiku tik blogės, o menisko kremzlė nesuauga. Aš pats kategoriškai buvau prieš bet kokią intervenciją. Ir eilinį kartą kreipiausi į Natura munda gydytojus, prašydamas recepto šioje chirurginiu požiūriu beviltiškoje situacijoje. Atsižvelgiant į mano nuostatas dėl operacijos, gydytojai rekomendavo dviejų homeopatiniu preparatu injekcijas - TRAUMEL ir APIS. Aš pats sau asmeniškai į kelio sritį per porą mėnesių susileidau kažkur 30 ampulių TRAUMEL, ir kažkur 20 ampulių APIS. Fizine prasme pagerėjimą ėmiau jausti kažkur po mėnesio. Po 3-4 mėnesių nuo gydymo pradžios vėl galėjau normaliai bėgti, o po pusmečio nuo gydymo pradžios normaliai pradėjau bėgioti krosus, toliau užsiiminėti savigyna. Taip grįžau į normalų ritmą sportine prasme. Nors visą gyvenimą sportuoju, bet visa tai įvyko 2010 m. rudenį, o man 50 metų. Manau, kad šiuo atveju suveikė vidinės nuostatos ir gydymas.

 

Artimieji, draugai specialių sinusito nozodų injekcijų dėka į taškus išsigydė lėtinį sinusitą. Negaliu nepaminėti Natura munda gydytojų, personalo konsultacijų urologinės srities gydyme, profilaktiniu aspektu. Naudojami preparatai injekcijomis į raumenis padėjo prostatos profilaktikai, taip pat ūmiam, lėtiniam prostatitui gydyti. Dėl to tiek, kiek susidūriau gyvenime pats, rekomenduodamas gydymą artimiesiems, draugams, remdamasis savo paties potyriais, vartojant eilę paskirtų moederniosios homeopatijos preparatu, rekomenduoju Natura munda gydytojus gydymuisi ir profilaktikai.

 

Šiuo ilgu tekstu reiškiu pagarbą ir padeką Natura munda gydytojų personalui ir jo vadovams.

Pagarbiai, Marius Žukas, Vilnius

2011 metų rugpjūtis

Šiuo ilgu tekstu reiškiu pagarbą ir padeką Natura munda gydytojų personalui ir jo vadovams.

Pagarbiai, Marius Žukas, Vilnius

2011 metų rugpjūtis

 

Pacientą konsultavo šeimos gydytoja, homeopatė I. BUBNIENĖ

Nuo paauglystės turėjau problemų su veido ir nugaros oda,kosmetologai rekomenduodavo įvairias gydymo priemones,tačiau niekas nepadėdavo. Kiti gydytojai tiesiog pasakydavo, kad baigsis paauglystė, baigsis ir problemos su oda. Bet man jau 26 metai, lyg ir nebe paauglystė, o oda vis tiek buvo išlikusi problemiška. Taip pat gan dažnai skaudėdavo nugarą. Visai netikėtai iš draugų išgirdau apie "Natura Munda" kliniką. Kreipiausi, man gydytoja atliko funkcinę kompiuterinę diagnostiką ir paskyrė gydymą. Po poros mėnesių nuvažiavau aplankyti tėvų, o mama su nuostaba ėmė glostyti veidą ir kartoti: "kokia skaisti tavo oda". Vadinasi, rezultatus matau ne aš viena :)O apie nugaros skausmus (buvusius) prisiminiau tik atvykusi pakartotiniam tyrimui, kai gydytoja užklausė, ar vis dar skauda...

2011 05 10

 

Pacientą konsultavo gydytoja gastroenterologė R. KAČINSKIENĖ

 

Į Natura Munda kliniką kreipėsi 66 m. amžiaus pacientė R.S. Ji skundėsi virškinimo problemomis: pilvo pūtimu ir gurgimu, diskomfortu duobutėje ir už krūtinkaulio, nevirškinimu, graužimu, tuštinimusi košės pavidalo turiniu su gausiu dujų kiekiu. Moteris taip pat skundėsi sutrikusiu miegu bei dažnu kėlimusi naktį, nuovargiu. Ji pastoviai gėrė virškinimo fermentus, rūgštingumą slopinačius vaistus (NEXIUM) ir raminančius nervų sistemą vaistus. Pacientė skundėsi dideliu stresu ir įtampa.

Pacientei buvo atlikta kompiuterinė diagnostika "METATRON 25" aparatu ir nustatytas skrandžio, dvylikapirštės žarnos uždegimas, enterokolitas, sukeltas žarnyno lazdelės. Taip pat nustatyta enterobiozė, askaridozė, lėtinio nuovargio sindromas, sutrikusi kasos ir tulžies pūslės funkcijos.

"Metatron" aparatu pacientei buvo parinkti homeopatiniai ir augaliniai vaistai. Po 6 mėn. gydymo pacientei beveik išnyko pilvo pūtimas, nevirškinimas, sunormalėjo tuštinimasis, o virškinimo fermentus ir rūgštingumą slopinančius vaistus gėrė tik retkarčiais. Dėl stresų ir įtampos vis vartojo raminančius. Ji atvyko į "Natura Munda" kontrolei - atlikta pakartotinė diagnostika "Metatron 25" ir parinkti vaistai tolesniam gydymui.

Atvykusi po dar 5 mėn. jautėsi ženkliai geriau, tik retkarčiais jaučia graužimą, deginimą duobutėje, todėl kartais geria NEXIUM 20 mg, nebereikia virškinimo fermentų. Pacientei sumažėjo nuovargis. Išlieka įtampa ir stresai, todėl protarpiais geria raminančius vaistus.

2011 04 12

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 1 iš 6

NAUJIENOS "NATURA MUNDA" KLINIKOJE

DIAGNOSTIKOS SAVAITĖ MŪSŲ KLINIKOJE - 25%

Nuo kovo  mėnesio 31 iki balandžio 7 dienos "Natura Munda" klinikoje Diagnostikos  savaitė... Daugiau
2014-03-30

KOVO 8-SIOS GROŽIO IR KITOS AKCIJOS "NATURA MUNDA" GYDYMO CENTRE

MOTERIMS IR JŲ ŠEIMŲ NARIAMS 20% NUOLAIDA TRIMATEI PAGRINDINIŲ ORGANŲ IR SISTEMŲ DIAGNOSTIKAI 3D... Daugiau
2014-03-08

ŠV. VALENTINO DIENOS AKCIJOS MŪSŲ KLINIKOJE

POROMS YPATINGOMS PASLAUGOMS ATĖJO NUOLAIDŲ METAS: Šv. Valentino akcijos galios nuo vasario 3 iki... Daugiau
2014-02-01

ŽIEMOS AKCIJOS "NATURA MUNDA" KLINIKOJE

Kviečiame įsigyti ,,Natura Munda" dovanų kuponą ir pradžiuginti mylimus žmones!!!   Neži... Daugiau
2014-01-01

GINEKOLOGIJOS SAVAITĖ IR NAUJAS ŠIUOLAIKIŠKAS JOS KABINETAS MŪSŲ KLINIKOJE

Nuo spalio mėnesio 17 iki 24 dienos "Natura Munda" klinikoje "Ginekologijos savaitė". Kv... Daugiau
2013-10-17
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
J. Naugardo g. 13
Kauno Senamiestis
+370 (37) 200 620
+370 678 39 202
Visos teisės saugomos
© 2010 NATURA MUNDA