Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
call naturamunda1
ATSILIEPIMAI

Norėdami palikti atsiliepimą spauskite čia.Padėka!

 

Esame amžinai dėkingi už pratęstą pinavertį gyvenimą! D.G. Šmitienė reguliariai tikrindavosi sveikatą Pagėgiuose pas gydytoją Miškinienę. Po 2 metų, nuo nuolatinių pasiskundimų gavo siuntimą į Kauno klinikas. Čia dėl įsisenėjusio vėžio išpjovė skrandį. Dar po 2 metų gydymosi pas tą pačią Miškinienę, po nuolatinių skundų skausmais krūtyje ir pažastyje, vėl gavo siuntimą.
Kauno klinikose rado stipriai pažeistą krūtį ir ją nupjovė. Kai pradėjome gydytis pas jus, ligonė jau sunkiai vaikščiojo. Dabar jau 6 metai padėtis gera. "Ligonė" augina gyvulius ir daržoves, ravi daržus, dirba kitus ūkio darbus. Internete aptikome, kad jus reketuoja kažkokia "Skeptikų draugija" - laikykitės. Prašome, tiesiog maldaujame, nenutraukite veiklos. Jūsų nuoširdus darbas, tai mūsų gyvenimas.

 

Pagarbiai, Ūkininkai Justinas Šmitas ir Donata Genovaitė Šmitienė

 

Pacientą konsultavo vidaus ligų gydytoja, homeopatė R. MELNIKIENĖ

Mano 5 metų sūnui Airidui buvo stipriai padidėjęs jautrumas ir atsirado bėda naktiniu šlapinimusi. Kartais net ir dieną, kai užmigdavo pietų miego mažajam nutikdavo tokia nelaimė. Taip nutiko, kad sūnų paliko mama. Paėmiau auginti jį pas save, bet tas įvykis tikrai labai stipriai sukrėtė ir paveikė vaiką. Nežinojau kaip padėti sūnui. Išgelbėjo bendradarbės patarimas kreiptis į Natura Munda, kurioje buvo padėję ir jai su tokia pat vaiko problema.

2014 metų kovo mėnesį berniukui gydytoja Roma Melnikienė atliko trimatę diagnostiką su Metatron Clinical aparatūra. Ši diagnostika padėjo patvirtino jau mano pastebėtas bėdas su naktinėm nelaimėm, nuotaikų dažną kaitą, hiperaktyvumą. Dar turėjome ir kirminų. Gydytoja paskyrė gydymą nuo kirminų vermox ir homeopatinius žirniukus nuo kitų bėdų. Gydytoja buvo homeopatė ir mane patikino, kad nesame vieninteliai su tokiom problemom - bei pasakė, kad tikrai pagysime, jeigu pareigingai gersime vaistus. Negalėjau pats patikėti, kad pas mažylius taip viskas greitai gyja. Matyt taip atsitinka, kai gerai pataiko gydymą, nes esu girdėjęs, kad homeopatija gali ir paūminti ligą.

Mums pasisekė, kad pasirinkome gerą gydymo įstaigą, su profesionaliais gydytojais, nes sūnaus lova po dviejų mėnesių gydymo tapo sausa ir naktį, ir dieną. Airidas vėl pasidarė guvus, daug džiugesnis, o hiperaktyvumas išnyko. Noriai žaidžiai su žaislais ir bendrauja su kitais vaikais.

Tad noriu padėkoti šiai klinikai ir gydytojai R. Melnikienei už sugrąžintą džiaugsmą į namus.

 

Ačiū. S.K.

2014 05 22

 

Pacientą konsultavo keli gydymo centro "NATURA MUNDA" gydytojai

 

Jolita, 43metai.

 

2013 m . gruodžio mėn., kaip atrodė tuomet, išgirdau savo gyvenimo nuosprendį - krūties vėžys. Skubiai (po 2 savaičių) buvo atlikta operacija, skirti 8 chemoterapijos kursai + spindulinė terapija.

 

Sausio mėn., praėjus 1-ąjį chemoterapijos kursą, jaučiausi labai blogai: pykino, jaučiau didelį silpnumą, nuovargį. Kraujo tyrimai atsistatinėjo labai sunkiai. Pamatę mano tokią tragišką savijautą, draugai rekomendavo apsikankyti biologinės medicinos ir gydymo centre „Natura Munda". Atlikus išsamų organizmo tyrimą aparatu "Metatron clinik", buvo nuodugniai ištirtas mano organizmas ir skirtas homeopatinis gydymas po kiekvieno tradicinės medicinos chemoterapijos kurso.

 

Mano savijauta ženkliai pagerėjo: chemoterapijos kursus praeinu lengviau, kraujo rodikliai atsistato pakankamai greitai, jaučiuosi tikrai gerai.

 

Esu labai dekinga centro vadovei Daivai- Aušrai Earle ir visam "Nature Munda " kolektyvui už profesionalią pagalbą, psichologinį palaikymą ir suteiktas jėgas atlaikant sunkų ir alinantį gydymą. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju visiems, kurie susidurė su diagnoze „vėžys" ir yra gydomi chemoterapija, apsilankyti "Natura Munda" klinikoje , kurioje gausite tikrai profesionalų ir jėgas atstatantį gydymą.

 

Ačiū.

 

2014 05 14

 

Pacientą konsultavo gydytoja neurologė, natūropatė N. TOCIONYTĖ

Noriu labai padėkoti gydytojai homeopatei Nelei Tocionytei už mano abiejų sūnų gydymą.

Jau nuo mažens turejome problemų su anureze. Daug metų visur gydėmės, tačiau pagerėjimo nebuvo. Kai pradejomės gydytis pas Gyd. N.Tocionytę, po keturių mėnesių situacija labai pagerėjo ir toliau žymiai gerėja. Labai tikiuosi, kad mano vaikai pasveiks pilnai.

Aciū. Inga S.

2013 12 11

 

Pacientą konsultavo šeimos gydytoja, natūropatė I. BUBNIENĖ

 

Mane nuo mažens vargino alergija. Tradicinių gydytojų - dermatologų, alergologų gydymas priešalerginiais vaistais mažai padėdavo, bet kenčiau. Dvi savaitės prieš gimdymą alergijos labai sustiprėjo. Šešios savaitės po mažojo stebuklo gimimo nutariau kreiptis į Natura munda natūralios medicinos gydymo centrą trimatei diagnostikai, kad padėtų man ir kūdikėliui bei nustatytų alergijos priežastis. Gydytoja I. Bubnienė atliko detalią trimatę organizmo diagnostiką "Metatron" aparatu ir atrinko man geriausiai tinkančius vaistus. Jau per pirmas savaites po gydymo programos naudojimo bėrimai sumažėjo ir mano būklė ženkliai pagerėjo. Nuoširdus ačiū!

 

A. N., 2012 12 mėn.

 

Pacientą konsultavo vidaus ligų gydytoja V. BERTAŠIŪTĖ

 

2012 m. balandžio mėn. 31 m. pacientas G. D. kreipėsi dėl stipriai viršsvorio ir padidinto kraujospūdžio, kuris kamavo apie 4 metus laiko. Padidintam kraujospūdžiui sumažinti tuo metu vartojo 3 skirtingus vaistus. Pacientui gyd. V. Bertašiūtė atliko trimatę diagnostiką "3D Metatron Clinical" aparatu, kurios metu buvo nustatyta pablogėjusi kasos funkcija ir kraujotakos sutrikimas kairiajame inkste. Paskirtas gydymas gerinti inkstų funkciją, stiprinti nervų sistemą ir sudarytas individualus mitybos planas.

Po 6 mėn. atvykus pakartotiniam tyrimui "3D Metatron Clinical" aparatu paciento kraujospūdis normalizavosi, o dėl kraujospūdžio sureguliavimo vartojo jau tik vieno vaisto 1/4 tab. Per pusmetį numetė 8 kg svorio. Pacientas G.D. prašė trumpai aprašyti jo atvejį ir padėkoti gyd. V. Bertašiūtei už sėkmingą diagnostiką bei paskirtą gydymą, kuris šiuo metu tęsiamas.

2012 10 mėn.

 

Pacientą konsultavo keli gydymo centro "NATURA MUNDA" gydytojai

2012 sausio mėn. pagimdžiau nuostabų sūnelį, bet per visą nėštumą svoris priaugo tik pilvo srityje, o kitur liko beveik nepasikeitęs. Po gimdymo, kūdikį maitinant krūtimi svoris greitai nukrito, bet oda aplink bambą liko siaubingai susiraukšlėjusi, nutysusi, vietom pajuodusi ir "papuošta" strijomis, o įtempus pilvo presą vienoje bambos pusėje atsirasdavo gili duobutė... Su vyru tikrai galvojom, kad reiks plastinės chirurgijos pagalbos...

 

Bet taip susiklostė, kad kaip ir visoms naujai iškeptoms mamytėms pradėjo skaudėti nugarą... pradėjau stipriau kūprintis, nes mažylis jau gimė virš 4kg., tad  kelti tikrai buvo ką. Dėl to kreipiausi į draugės rekomenduotą "Natura Munda" kliniką. Tenai kineziterapeutė M. Raizgienė atliko apie 8 kineziterapijos procedūras ir nugaros skausmai praėjo. Ji apžiūrėjo ir pilvo odą - tai paaiškėjo, kad per gimdymą įplyšo pilvo raumuo. Dėl raumens greitesnio sugijimo, odos ir strijų gydymo M. Raizgienė nusiuntė mane pas kitą "Natura munda" specialistę L. Senavaitienę.

 

Ji atliko biomezoterapijos procedūras pilvo srityje, į akupunktūrinius taškus ir į pažeistas odos vietas. Jau po keturių biomezoterapijos procedūrų įvyko kone stebuklas, nes strijos ženkliai sumažėjo, oda išsilygino, pajuodavimas išnyko, o raumuo sugijo! Atlikus pilną 8 procedūrų kursą pilvo oda tapo graži, elastinga ir strijų neliko. L. Senavaitienė pasakojo, kad greičiausi ir geriausi odos gijimo rezultatai gaunami, kai kreipiamasi praėjus 2-6 mėn. po gimdymo.

 

Norėjau padėkoti klinikos specialistėms už efektyvią pagalbą ir sugrąžintą odos grožį! Tikiuosi ir daugiau jaunų mamų dabar sužinos, kad gali sulaukti greitos pagalbos, nes procedūros neskausmingos ir biomezoterapijai naudojami visiškai natūralūs homeopatiniai preparatai, kurie neturi jokio pašalinio poveikio, tad galima gydytis net maitinant kūdikį!!! Netikėkite "pasakomis", kad įprastai mezoterapijai naudojami nekenksmingi preparatai ar kad hialurono rūgštis nekenkia... linkiu visoms mamytėms saugoti savo grožį ir sveikatą!

Indrė B., 2012 07 23

 

Pacientą konsultavo kineziterapeutė M. Raizgienė

 

Pacientė G. L. kreipėsi dėl odos problemų šlaunų srityje. Šlaunų išorinėje pusėje buvo susidariusi vietinė riebalinė sankaupa, dėl kurios oda buvo apdribus,  neelastinga ir atrodė neestetiškai. Pacientei taikyta kūno biomezoterapija ir limfodrenažinis masažas su statiniu išlaikymu. Biomezoterapija buvo taikyta tiek atliekant natūralių preparatų injekcijas į akupunktūrinius taškus, tiek ir vietinė - atliekant injekcijas į problemines kojų vietas. Po 10 procedūrų oda sustangrėjo, tapo elastinga, o vietinė riebalų sankaupa ženkliai sumažėjo. Sumažėjo ir kojų šlaunų apimtis. Pacientė prašė padėkoti specialistei, nes liko labai patenkinta gydymo rezultatais.

2012 03 mėn.

 

Pacientą konsultavo kineziterapeutas H. INOKAITIS

50~60m Pacientė R.D. kreipėsi su ūmiu nugaros skausmu. Buvo nustatyti juosmeninės dalies stuburo išvarža. Prieš  pirmąja procedūrą teko lydėti, pacientė ramstėsi lazdele. Buvo taikomos fizioterapijos ir kineziterapijos procedūros. Po procedūros pacientė galėjo eiti pati. Lazdukės nebereikėjo.  Po pirmų 3 nuskausminamųjų vaistų nebereikėjo. Po gydymo kurso pacientė skausmų nejautė.

2012 02 mėn.

 

Pacientą konsultavo gydytoja gastroenterologė R. KAČINSKIENĖ

 

2011 m. vasario mėn. 62 m. amžiaus pacientė S.K. kreipėsi į „Natura munda“ dėl sunkumo krūtinėje, dusulio fizinio krūvio metu, širdies permušimų, kojų, rankų, paakių tinimo, pilvo pūtimo, maudimo po dešiniuoju pašonkauliu, sąnarių skausmo bei nesireguliuojančio kraujospūdžio. Pacientė keletą metų vartojo L-tiroksiną, kraujospūdį reguliuojančius vaistus. Tuo metu turėjo daug stresų ir įtampos.

Pacientei atlikta biorezonansinė funkcinė diagnostika „Metatron-4025” aparatu ir paskirtas detoksikuojantis, subalansuojantis, papildantis organizmą gydymas homeopatiniais ir augaliniais preparatais. Taip pat, pasitarus su šeimos gydytoja, rekomenduota pakeisti vartojamus kraujospūdį reguliuojančius vaistus. Po metų laiko atvykusi pakartotiniam patikrinimui pacientė S.K. prašė padėkoti klinikai, nes jos savijauta ženkliai pagerėjo, išnyko diskomfortas pilve, žymiai sumažėjo sunkumo jausmas krūtinėje, suretėjo permušimai, mažėja rankų ir kojų tinimai ir beiveik išnyko paakių paburkimas. Gydymas tęsiamas. Pacientei paskirta pakoreguota gydymo programa.

2012 03 mėn.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 1 iš 6

NAUJIENOS "NATURA MUNDA" KLINIKOJE

SPECIALUS SAVAITĖS PASIŪLYMAS!

SPECIALUS SAVAITĖS PASIŪLYMAS - 20% nuolaida !!! Trimatei pagrindinių organų ir sistemų kompiute... Daugiau
2015-07-02

JONINIŲ AKCIJA MŪSŲ KLINIKOJE

  Joninių akcija galioja nuo birželio 17 iki 30 dienos.  Ar dar nemanote, kad dabar tinkam... Daugiau
2015-06-17

KURIAMAS NAUJAS PUSLAPIS. ATSIPRAŠOME UŽ NESKLANDUMUS.

JAU GREITAI ŠIUO ADRESU STARTUOS NAUJAS MŪSŲ PUSLAPIS.  Daugiau
2015-06-13

SAVAITĖS AKCIJA!

Pilnas organizmo ištyrimas vaikams (iki 12 m.) Metatron 4025 aparatu su "Methapatia Hunter" programa... Daugiau
2015-06-03

SAVAITĖS AKCIJA!

Tėvo diena – puiki proga vyrams prisiminti, kad jus supa žmonės, kuriems esate svarbūs ir re... Daugiau
2015-05-26

NEMOKAMAS GYDYMAS IR KONSULTACIJOS ERGO, SEB, IF, BTA, PZU, COMPENSA, GJENSIDIGE sveikatos draudimų turėtojams

Esame pasirašę sutartis su visomis Lietuvoje sveikatos draudimo paslaugas teikiančiomis draudimo... Daugiau
2015-01-02
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
J. Naugardo g. 13
Kauno Senamiestis
+370 (37) 200 620
+370 678 39 202
Visos teisės saugomos
© 2010 NATURA MUNDA