+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Roma Melnikienė

Roma Melnikienė
Vidaus ligų gydytoja
+370 678 39202
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Ilgametė patirtis homeopatijos ir vidaus ligų gydymo srityse. Konsultuoja ne tik suaugusius, bet specializuojasi kūdikių bei vaikų gydyme homeopatijos pagalba.

Gydytoja yra Lietuvos Homeopatijos draugijos, Lietuvos Homeopatijos centro, Lietuvos Homeopatijos Lygos, Homotoksikologijos ir antihomotoksinės terapijos asociacijos narė. Gydymo praktikoje papildomai naudoja homeosiniatrijos ir pakopinės autohemoterapijos metodus, organizmo korekcinės terapijos parinkimą kompiuteriu pagal specialią programą. Gydymo-diagnostikos centre “NATURA MUNDA” gydytoja: konsultuoja kaip gydytoja homeopatė sėkmingai konsultuoja ir modernios homeopatijos pagalba gydo įvairias ligas atlieka pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinę biorezonansinę diagnostiką su 3D Metatron 4025 Clinical aparatūra atlieka R. Folio diagnostiką POLITEST elektropunktūrinės kompiuterinės diagnostikos aparatūra gydymui parenka homeopatinius ir vaistažolinius preparatus, nustato pacientams tinkančius ir netinkančius cheminius vaistus

Specialty Vidaus ligų gydytoja
Degrees Kauno Medicinos Universiteto Gydomsis fakultetas, vidaus ligų gydytojos kvalifikacija.
Training Savo kasdieninėje gydytojo praktikoje taiko kompleksinę terapiją, taip pat tradicinius ir alternatyviuosius gydymo metodus.
Work Days Monday Tuesday Friday
Tik šią savaitę
close slider

Skambink dabar