+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Giedra Kvedaravičiūtė

Giedra Kvedaravičiūtė
Vidaus ligų gydytoja, Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
+370 678 39202
We are here for you

Book appointment

Gydytoja yra Lietuvos ir Europos homeopatijos ir homotoksikologijos asociacijų narė, Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų draugijos narė,

Gydytoja yra Lietuvos ir Europos homeopatijos ir homotoksikologijos asociacijų narė, Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų draugijos narė, Europos prevencinės kardiologijos asociacijos narė, Lietuvos skausmo draugijos narė, Lietuvos Gyvensenos medicinos asociacijos narė, Tarptautinės fizinės medicinos ir reabilitacjos asociacijos narė. Gydytoja nuolat kelia savo kvalifikaciją Lietuvos sveikatos ir Vilniaus universitetų organizuojamuose kvalifikacijos kėlimo kursuose, Nacionalinio mokymų centro organizuojamose konferencijose, Homeopatijos ir Homotoksikologijos asociacijos konferencijose. Savo darbe gydytoja vadovaujasi, holistinės medicinos principais, turi ilgametę patirtį homeopatinių preparatų taikyme, biopunktūros, lazerio punktūros, lazerio terapijos bei kitų fizinės medicinos ir reabilitacijos priemonių taikyme. Biologinės medicinos diagnostikos centre "Natura Munda" gydytoja konsultuoja pacientus, sergančius stuburo ir sąnarių ligomis, atlieka detalią pagrindinių organų ir jų sitemų kompiuterinę biorezonansinę diagnostiką 3D Metatron 4025 Clinical aparatu, parenka gydymui homeopatinius bei alopatinius preparatus.

Specialybė Vidaus ligų gydytoja, Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
Išsilavinimas Baigusi Kauno Medicinos Institutą, gydomąjį fakultetą
Mokymai Taikomosios homotoksikologijos Akademijos baziniai kursai (Baden Badenas, Vokietija), Norvegijos Tonsbergo savivaldybės mokymo kursai, lazerio terapijos ir lazerio punktūros kursai ir kt.
Darbo dienos Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday
Tik šią savaitę
close slider