+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame
Title Image

Blog

Į kovą su onkologinėmis ligomis – tradiciniais ir natūraliais metodais

Vėžys – tarsi Dievo rykštė, kuri plaka labai skausmingai. Pirmas klausimas susirgus: kodėl aš? Antras – kaip palengvinti kančias, dvasines ir fizines? Atsakymų į šiuos ir kitus panašius klausimus ieškome kartu su „Natura Munda“ natūraliosios medicinos klinikos gydytoja Roma Melnikienė.


– Vis daugiau žmonių atsigręžia į gamtą, natūralumą, biologinius gydymo metodus. Kaip jūs, būdama ne specializuoto, o plataus profilio – vidaus ligų gydytoja, matanti visą žmogaus organizmą, ir gydytoja homeopatė, gydanti necheminiais vaistais, aiškinate vėžio atsiradimo priežastis?

– Yra daug priežasčių, kurios nulemia ląstelių supiktybėjimą. Tai bakterijos, virusai, grybeliai. Pavyzdžiui, Helicobacter pylori bakterija šiuo metu laikoma viena pagrindinių skrandžio ir dvylikapirštės žarnos karcinomos priežasčių. Kanados ir JAV mokslininkai nurodo, kad Streptococcus bovis bakterija padidina tikimybę susirgti žarnyno ir kepenų vėžiu nuo 25 iki 80 proc. Kitos priežastys – laisvųjų radikalų gausa, o tai yra oksidacinis stresas, rūgščių ir šarmų balanso sutrikimas, dar įvardijamas kaip organizmo užrūgštėjimas. O kur dar radiacija, smogas, rūkymas, dervos, mutagenai, vienarūšė per daug kaloringa mityba, prastas maisto suvirškinimas, nepakankamas tarpląstelinių medžiagų apykaitos produktų pašalinimas, paveldėtas ar išsivystęs nekokybiškas pakitusių genų atsikūrimo mechanizmas ir, savaime aišku, dvasios, proto, kūno stresas, baimė, didelė įtampa, nuovargis.

– Kai kurių priežasčių lyg ir galėtume išvengti, bet kodėl sparčiai besivystantis medicinos mokslas negali mums padėti, kai susergame dėl aplinkybių, nepriklausančių nuo mūsų?Untitled-12

– Įvairių šalių mokslininkai priėjo prie bendros nuomonės, kad onkologines ligas provokuoja anaerobinė glikolizė mitochondrijose. Tai reiškia, kad deguonies trūkumas ląstelėje ir rūgšti organizmo terpė neigiamai veikia mitochondrijas, o šios tiesiogiai atsakingos už ATF sintezę.

– Kaip tai suprasti?

– Tai reiškia, kad deguonies stoka ląstelėje ir rūgšti organizmo terpė neigiamai veikia mitochondrijas, o šios tiesiogiai atsakingos už ATF sintezę. Dėl to sutrinka piruvo rūgšties oksidacinis katabolizmas ir kartu ATF sintezė. Ląstelės funkcija nusilpsta iki minimumo, todėl ląstelė gali įgyti neoplastinių bruožų. Procesui užsitęsus, sužadinama ląstelės disfunkcija, o dar vėliau per degeneracijos stadiją atsiranda navikinė ląstelė. Taigi, trumpai tariant, mitochondrijų disfunkcija veda prie degeneracinių susirgimų, taip pat ir onkologinių.

– MoUntitled-22kslas atrado efektyvių vėžio gydymo metodų, tačiau neretai ligoniams sunku ištverti chemoterapiją, kuri žudo onkologines ląsteles, bet alina visą organizmą. Kuo gali padėti natūralioji medicina?

– Ligoniams, sergantiems degeneracinėmis ligomis, taip pat ir onkologinėmis, adjuvantiniam (papildomam) gydymui indikuotina specifinė ir selektyvinė citrinų rūgšties (Krebso) ciklo stimuliacija. Be to, siekiama atkurti mitochondrijų funkciją. Mūsų klinikoje gydymui taikomi potencijuoti ir dinamizuoti biokatalizatoriai. Jie suleidžiami infuzijos būdu. Ši terapija galima tiek taikant chemoterapiją, tiek periodu po spindulinio ir / ar chemoterapinio gydymo. Atliekant infuzijas papildomai suleidžiami individualiai parinkti ampuliniai vardiniai homeopatiniai preparatai. Jie skirti kepenų, inkstų, gleivinių būklei gerinti ir imuninei sistemai stiprinti. Tam naudojama 3D nelinijinių sistemų arba R.Folio kompiuterizuota diagnostika.

Indvidualiai parenkami ir antioksidantai, pavyzdžiui, selenas, vitaminai E, D, beta karotinas ar kiti. Parenkamos ir vaistažolės, pavyzdžiui, smiltyninio šlamučio žiedai, gauromečio, karčiojo kiečio žolės, beržo grybo vandeninės arba spiritinės ištraukos, didžiosios dilgėlės, sėjamosios petražolės, karpotojo beržo lapai.

– Tai stiprina organizmą ir stabdo ligą?

– Visuomet patariama pacientams per šešias paras atlikti šlapimo pH testą. Pagal gautus duomenis koreguojama mityba bei, reikalui esant, sudaroma organizmo šarminimo programa. Pacientams rekomenduojama kuo daugiau būti gryname ore – vaikščioti po pušynus, kadagynus, užsiimti lengvu sportu, pavyzdžiui, joga ar šiaurietiškuoju ėjimu. Labai svarbiu preparatu mūsų praktikoje taikant onkologijos adjuvantinį gydymą tapo „Viscum album (Helixor)“ ekstraktas. Tai standartizuotas vandeninis ekstraktas iš šviežių baltauogio amalo vaisių, gaminamas nenaudojant fermentacijos.

– Dabar apie amalą kalbama vis plačiau. Preparatai iš jo iš tiesų labai veiksmingi?

– „Helixor“ gaminamas trijų rūšių, iš skirtingų amalo atmainų: „Helixor A“ – iš europinių kėnių, „Helixor M“ – iš obelų, „Helixor P“ – iš pušų. Jie vartojami skirtingų onkologinių ligų adjuvantiniam gydymui. Daug mokslinių studijų patvirtino, kad „Helixor“ sužadina specifinius ir nespecifinius imuninius mechanizmus. Veikiant preparatui, pasireiškia imunomoduliacinis efektas. Modifikuodami ir stabilizuodami karcinogenų pažeistą DNR, daugeliu atvejų amalų preparatai mažina citotoksiškumą tumoro ląstelėse, mažėja recidyvų ir metastazavimo pavojus. Klinikiniai tyrimai parodė, kad, vartojant „Helixor“, pailgėja gyvenimo trukmė, palyginti su atvejais, kai jis netaikytas. Tai įrodyta atlikus krūties ir kolorektalinio bei skrandžio vėžio studijasUntitled-2

Vaistas gerina gyvenimo kokybę: pagerėja bendra savijauta, apetitas, padidėja kūno svoris, gerėja miegas, sumažėja nuovargis ir auglio sukelti skausmai. „Helixor“ papildo tradicinę onkologinių ligų terapiją šalia chirurgijos, radioterapijos ir chemoterapijos. Preparatas apsaugo normalias imunines ląstelias nuo supresinio bei mutageninio chemoterapijos ir radioterapijos poveikio: kelia kūno temperatūrą ir leukocitozę, s
umažina polinkį infekcijai, todėl geriau toleruojama chemoterapija. Pagerėja bendra savijauta, ryškėja analgetinis poveikis.

– Ar šis preparatas negalėtų užkirsti kelio onkologinių ligų vystymuisi?

– Kinų medicinoje yra posakis: „Geras gydytojas ne tas, kuris gydo ligas, o tas, kuris neleidžia joms atsirasti.“ Onkologinių ligų priežasčių yra daug, todėl jų išvengti nėra paprasta. Daugybei mūsų klinikos pacientų paskyrus gydymą vaistu „Helixor“, kai jiems kartu buvo taikoma ir chemoterapija, preparatas padėjo labai efektyviai. Tais atvejais, kai pacientai visiškai netoleravo chemoterapijos, taip pat buvo geri rezultatai. Štai vienai dabartinei mūsų pacientei prieš septynerius metus dėl vėžio pašalinta du trečdaliai skrandžio. Po to moteris buvo pradėta gydyti chemoterapija, bet ligonė ištvėrė vos dvi procedūras ir jų atsisakė. Nepraėjus nė metams teko pašalinti krūtį dėl metastazių joje. Tuomet moteris kreipėsi į mūsų kliniką ir pasirinko jai pasiūlytą gydymą mūsų taikomais natūraliais metodais. Pacientė iki šiol darbinga, jaučiasi gerai.


Kauno diena. Sveikata. Nr.13, 2016 metai. file:///C:/Users/Indr%C4%97/Desktop/Natura%20Munda.pdf

No Comments
Post a Comment
Name
E-mail
Website

Tik šią savaitę
close slider