Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
call naturamunda1
VASAROS AKCIJOS "NATURA MUNDA" KLINIKOJE

NET 20% NUOLAIDA VIENINTELEI LIETUVOJE TRIMATEI PAGRINDINIŲ ORGANŲ IR SISTEMŲ DIAGNOSTIKAI 3D METATRON-4025 CLINICAL APARATŪRA (2014 m. modelis)

metatron_3D_clinical_2

Iš 2011 lapkričio pabaigoje vykusios didžiausios pasaulyje Diuseldorfo medicinos įrangos parodos mūsų klinikos pacientams parvežėme moderniosios medicinos technologinę naujovę - trimatei detaliai pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinei biorezonansinei diagnostikai skirtą 3D Metatron 4025 Clinical aparatūrą su "METAPATHIA GR CLINICAL" programa.

3D trimatė NLS diagnostika mūsų klinikoje šiuo metu yra atliekama jau naujausio 2014 m. modelio aparatūra, kurią šių metų balandžio mėnesio viduryje parsivežėme iš Prahoje vykosios mokslinės konferencijos.

Naujausia ir patobulinta 2014 m. modelio aparatūra gydytoją įgalina ne tik sudaryti individualią gydymo programą, bet ir nustatyti sunkiųjų metalų kiekį organizme, nustatyti mikroelementų ir mineralų  trūkumą, įvertinti psichoemocinę būklę (iš galimų 76 psichoemocinių būsenų), sudaryti labai tikslią individualios mitybos programą ir nustatyti alergenus. Šioje aparatūroje suvesti kasos, žarnyno, skrandžio, plaučių, prostatos, krūtų, kiaušidžių ir kiti onkomarkeriai, įgalinantys įtarti labai ankstyvas onkologijos stadijas ir tokiu būdu užkirsti kelią ligos išsivystymui.

Mūsų taikomos trimatės nelinijinių sistemų diagnostikos (NLS) patikimumo koeficientas siekia net 0,85-0,95 (85-95%). Jis patenka tarp pačių aukščiausių šiuolaikinėje medicinoje. Tokia aparatūra kol kas Lietuvoje yra  tik mūsų gydymo centre. Ji turi CE medicininį ženklą ir yra aprobuota mediniams tyrimams visoje Europos Sąjungoje, ne tik Lietuvoje.

Apie trimatę diagnostiką plačiau skaitykite: 3D METATRON 4025 CLINICAL SU "METAPATHIA GR CLINICAL" PROGRAMA TRIMATĖ DETALI PAGRINDINIŲ ORGANŲ IR SISTEMŲ KOMPIUTERINĖ BIOREZONANSINĖ DIAGNOSTIKA

 

MAISTO NETOLERAVIMO TESTAS, ALERGENŲ IR MINERALŲ NUSTATYMAS, MAISTO DERINIMO REKOMENDACIJOS SU 2014 M. MODELIO TRIMATĖS DIAGNOSTIKOS APARATŪRA

20% nuolaida - maisto netoleravimo testui, atliekamam trimatės diagnostikos 3D Metatron 4025 CLINICAL aparatūra. Naujausiais psichofizikos tyrimais paremta aparatūra nustato organizmo reakciją į skirtingus maisto produktus ir gėrimus, o tyrimo rezultatai pateikiami diagnostikos aparatūros ekrane. Taip pat bus nustatyti pavojingiausi pacientui alergenai (ir augalai, ir įvairios cheminės medžiagos) bei mineralų balansas.

Remiantis Jūsų individualiais diagnostikos duomenimis, priklausomai nuo negalavimų pobūdžio ir kraujo grupės, bus atliktas detalus kelių šimtų pagrindinių maisto produktų ir gėrimų tyrimas, kurio išdavoje atlikus analizę nustatoma, kurie maisto produktai tinkamiausi Jūsų organizmui, kurie nedaro jokio poveikio bei, kurių derėtų laikinai atsisakyti ar griežtai vengti, kaip kenksmingų. Taip pat gydytojas rekomenduos maisto produktus, kuriais reikia pakeisti netinkamus produktus bei pateiks sveikos mitybos rekomendacijas. Atsisakę netinkamiausių Jūsų sveikatai produktų ir apriboję keliolikos produktų, net nesilaikydami drastiškų dietų pastebėsite, kaip greitai gerėja sveikata ir tirpsta kilogramai. Plačiau skaityti: http://www.naturamunda.lt/diagnostika-netradicines-medicinos-metodais/maisto-netoleravimo-testas-alergn-ir-mineral-nustatymas-su-3d-metatron-4025-clinical-trimats-diagnostikos-aparatra.html

 

LIMFODRENAŽINIAI VAKUUMINIAI KŪNO IR VEIDO MASAŽAI

20% nuolaida - viena 45 min. viso kūno vakuuminio limfodrenažinio masažo procedūra atitinka 4valandas intensyvių treniruočių sporto salėje arba 10 klasikinių masažų rankomis!

 

MEZOTERAPIJA

20% nuolaida - mezoterapijos procedūrai.

Ateikite ir išbandykite mezoterapiją 100% natūraliais preparatais. Modernioji, gydomoji mezoterapija Jums padės sustabdyti plaukų slinkimą, išlyginti veido odą, efektyviai sumažinti celiulitą, pašalinti kūno randus ir strijas (ypač efektyvu po gimdymo).

 

 

 

NAUJIENOS "NATURA MUNDA" KLINIKOJE

NAUJIENA !

Dar viena puiki naujiena! Jau registruojame prof., habil.dr. Antano Norkaus konsultacijai. Ilgametę... Daugiau
2014-07-07

VASAROS AKCIJOS "NATURA MUNDA" KLINIKOJE

Akcijos galioja nuo 2014 06 26  iki 2014 07 31 dienos. Vasaros akcijos daugumai pasl... Daugiau
2014-06-26

NAUJIENA: HAKIM NUGAROS MASAŽAS

Kviečiame pas mus išbandyti Hakim masažo gydomąjį poveikį, nes tai Lietuvoje kol kas mažai taikoma... Daugiau
2014-06-12

100% NATŪRALŪS VAISTAŽOLIŲ IR MINERALŲ HERBACHAUD ŠILDANTYS PLEISTRAI

HerbaChaud šildantys pleistrai – efektyvi pagalba gydant sportines traumas, nugaros, sąnarių ir... Daugiau
2014-06-01

NEMOKAMAS GYDYMAS IR KONSULTACIJOS ERGO, SEB, IF, BTA, PZU, COMPENSA, GJENSIDIGE sveikatos draudimų turėtojams

Esame pasirašę sutartis su visomis Lietuvoje sveikatos draudimo paslaugas teikiančiomis draudimo... Daugiau
2012-12-18
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
J. Naugardo g. 13
Kauno Senamiestis
+370 (37) 200 620
+370 678 39 202
Visos teisės saugomos
© 2010 NATURA MUNDA