Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
call naturamunda1
ĮDOMU: HAKIM NUGAROS MASAŽAS

Tai Lietuvoje kol kas mažai taikoma ir žinoma holistinio energetinio nugaros masažo rūšis. Hakim masažas jau daugiau nei tūkstantis metų yra atliekamas Artimuosiuose Rytuose senas tradicijas turinčios Hakim Dervišų brolijos gyduolių. Šis masažas – tai labai sena technika ir tai, kad pavyko ją išsaugoti iki šių dienų, yra didžiulė dovana šiuolaikiniams intensyvioje darbinėje įtampoje gyvenantiems žmonėms.

 

Fizinė ir emocinė žmogaus sveikata ženkliai priklauso nuo stuburo būsenos, nes per nervų šakneles nugaros smegenys yra tiesiogiai susijusios su visais mūsų kūno organais. Jeigu šiame ryšyje atsiranda pažeidimas - tai dažnai kyla problemos fiziniame lygyje, o kartais net ir psichiniame. Šito išdavoje atsiranda disbalansas, nes energija nustoja taisyklingai cirkuliuoti, kas sukelia įvairius negalavimus ir ligas.

 

Hakim nugaros masažas atstato tarpslankstelinius diskus į sveiką padėtį ir švelniai patempia stuburą, tuo pat metu balansuodamas psichiką. Ritmiškas judesių kartojimas, tiksliai apibrėžta tvarka kaitaliojant tempimą, spaudimą ir lengvą prisilietimą, įveda kūną į rezonansą su natūraliais ritmais - kas pagyvina energijos cirkuliaciją, atgaivina tarpslankstelinius diskus, išsklaido raumenų įtampas, koreguoja stuburo mikropasislinkimus, atpalaiduoja spazmus bei suaktyvina toksinų šalinimo iš kūno mechanizmus.

Hakim masažo poveikis išilgai stuburo esantiems nervams ir jų šaknelėms padeda atstatyti pažeistą ryšį ir atkurti teisingą energijos tekėjimą tarp nugaros smegenų ir žmogaus kūno organų. Kai šis ryšys yra harmoningas, žmogus jaučiasi gerai, jis yra sveikas ir džiaugsmingas, nes išnyksta įtampos ir su tuo susiję skausmai. Šio masažo dėka stuburo slanksteliai atsistato į teisingą padėtį natūraliu būdu.

 

Hakim masažas mūsų klinikoje yra sudarytas iš šių etapų:

- Energetinio veido lietimo procedūros pradžioje;

- Pėdų masažo;

- Nugaros masažo su ekologišku gydomuoju aliejumi;

- Nugaros masažo, ją apgaubus specialiu šilkiniu popieriumi;

- 5-10 min. paciento relaksacijos gulint ramybės būsenoje procedūros pabaigoje.

 

Masažo procedūros pradžioje atliekamas energetinis veido lietimas yra skirtas žmogaus organizmo visuminiam atpalaidavimui. Jis nuima įtampas ir leidžia energijoms laisvai tekėti. Tai atliekama stimuliuojant specialius kūno taškus, Dervišų vadinamus „Lataifomis“ ir taip pat turi raminantį poveikį psichikai bei visiems vidaus organams, nes išlaisvina žmones nuo fizinių, energetinių ir emocinių įtampų.

 

Stiprus ir švelnus tuo pačiu metu, šis masažas gali būti naudojamas tiek terapiniam gydymui, tiek atsipalaidavimui ir savijautos pagerinimui.

 

Hakim masažas efektyviai padeda esant įvairioms ligoms ar negalavimams:

- gydo skoliozę ir šalina jos sukeltas problemas;

- atstato į sveiką padėtį tarpslankstelinius diskus;

- išsklaido raumenų įtampas;

- koreguoja stuburo mikropasislinkimus;

- atpalaiduoja spazmus;

- suaktyvina toksinų šalinimo iš organizmo procesus;

- atlieka žmogaus fizinės ir psichinės sveikatos subalansavimą.

 

Šio subtilaus masažo privalumas yra tame, kad pacientui nėra būtina atlikti visą masažų kursą, kad sulaukti juntamo savijautos pagerėjimo. Hakim masažas įprastai atliekamas vieną kartą per savaitę ir to užtenka, kad palaikytumėte savo organizmą geroje būklėje. Net vienas masažo seansas duodą juntamą rezultatą, o laikantis reguliaraus rekomenduojamo masažų ritmo, atsiranda žymus negalavimų palengvėjimas arba simptomai visiškai išnyksta.

 

Taip pat šis masažas leidžia labai giliai atsipalaiduoti, subalansuoja pusiausvyrą tarp emocijų ir minčių. Žmogus patiria džiaugsmą ir ramybę, atgaivina pamirštą giluminį pasitikėjimo savimi jausmą, pajunta harmoniją su savimi ir aplinka. Hakim Dervišų brolijos gyduoliai tvirtina, kad šis tūkstanmetę tradiciją turintis masažas įtakoja mūsų kūno išminties suaktyvinimą, kurios dėka žmogus gali pats sėkmingai išmokti pajusti ir atpažinti tikruosius savo kūno poreikius.

 

Masažą atlieka profesionali kineziterapeutė ir Hakim masažo sertifikuota specialistė M. Raizgienė.

 

NAUJIENOS "NATURA MUNDA" KLINIKOJE

SPECIALUS SAVAITĖS PASIŪLYMAS!

SPECIALUS SAVAITĖS PASIŪLYMAS - 20% nuolaida !!! Trimatei pagrindinių organų ir sistemų kompiute... Daugiau
2015-07-02

JONINIŲ AKCIJA MŪSŲ KLINIKOJE

  Joninių akcija galioja nuo birželio 17 iki 30 dienos.  Ar dar nemanote, kad dabar tinkam... Daugiau
2015-06-17

KURIAMAS NAUJAS PUSLAPIS. ATSIPRAŠOME UŽ NESKLANDUMUS.

JAU GREITAI ŠIUO ADRESU STARTUOS NAUJAS MŪSŲ PUSLAPIS.  Daugiau
2015-06-13

SAVAITĖS AKCIJA!

Pilnas organizmo ištyrimas vaikams (iki 12 m.) Metatron 4025 aparatu su "Methapatia Hunter" programa... Daugiau
2015-06-03

SAVAITĖS AKCIJA!

Tėvo diena – puiki proga vyrams prisiminti, kad jus supa žmonės, kuriems esate svarbūs ir re... Daugiau
2015-05-26

NEMOKAMAS GYDYMAS IR KONSULTACIJOS ERGO, SEB, IF, BTA, PZU, COMPENSA, GJENSIDIGE sveikatos draudimų turėtojams

Esame pasirašę sutartis su visomis Lietuvoje sveikatos draudimo paslaugas teikiančiomis draudimo... Daugiau
2015-01-02
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
J. Naugardo g. 13
Kauno Senamiestis
+370 (37) 200 620
+370 678 39 202
Visos teisės saugomos
© 2010 NATURA MUNDA