Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
call naturamunda1
GYDYTOJAI
Vadovė Daiva Aušra EARLE
 

Gydymo ir diagnostikos centro "NATURA MUNDA" vadovė, 1987m. baigė Kauno Medicinos universiteto, Farmacijos fakultetą. Tais pačiais metais pradėjo dirbti farmacijos įmonėje "Sanitas", naujų vaistų formų ir technologijų kūrimo laboratorijoje. Nuo 1998m. dirbo UAB "Farmahelis" provizore-referente. Viena pirmųjų Lietuvoje, šalies gydytojams ir farmacininkams pradėjo dėstyti paskaitas apie homeopatinių vaistų vartojimo galimybes.

 

1999, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 metais stažavosi ir baigė homotoksikologinės ir antihomotoksinės medicinos kursus Vokietijoje Baden-Badeno mieste.

 

daiva1

2012m. ir 2014m. dalyvavo tarptautiniuose seminaruose Prahoje, įgijo naujų žinių dirbti su Metatron 4025  aparatūra. Nuolat dalyvauja Homotoksikologijos ir antihomotoksinės terapijos asociacijos rengiamuose seminaruose ir pasitobulinimo kursuose, yra šios asociacijos narė.  D. Earle taip pat yra Europos Homeopatų draugijos narė.
 
Prof.habil.dr. endokrinologas Antanas NORKUS

Antanas Norkus, prof. , habil. dr. (biomedicinos m. medicina), Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Endokrinologijos instituto vyriausiasis mokslo darbuotojas, LSMU Endokrinologijos klinikos profesorius, LR Sveikatos apsaugos ministerijos specialistas konsultantas endokrinologijai, Lietuvos Endokrinologų draugijos pirmininkas, Raseinių garbės pilietis.

 

Daugiau nei 40 metų darbo patirties endokrinologijos srityje.

 

1978-1990 m. - TSRS Medicinos mokslų akademijos Endokrinologijos instituto Kauno filialo Cukrinio Diabeto laboratorijos vadovas, 1990-1997m. - KMA (KMU) Endokrinologijos instituto Cukrinio diabeto laboratorijos vedovas, 1995-2004m.

 

norkus

KMU Endokrinologijos instituto direktoriaus pavaduotojas mokslui ir Cukrinio diabeto laboratorijos vadovas, 2004-2010m.-KMU (dabar LSMU)Endokrinologijos instituto direktorius ir cukrinio diabeto labaratorijos vadovas, 2010-2012m. - vyriausiasis mokslo darbuotojas, Cukrinio diabeto laboratorijos vadovas, nuo 2012m. - vyriausiasis mokslo darbuotojas.

 

 

1995m. apgynė habilituoto daktaro laipsnį, 1996m. Suteiktas moksl. profesoriaus vardas.

Kvalifikaciją kėlė Vilniaus, Maskvos (Rusija), Charkovo (Ukraina), Kembridžo (Didžioji Britanija), Oksfordo (Didžioji Britanija) universitetuose, įvairiuose kvalifikacijos kėlimo kursuose Lietuvoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Olandijoje ir kt. šalyse. Įteikti geros klinikinės praktikos sertifikatai (paskutinis 2009m.), gydytojo endokrinologo praktinė licencija (2014m.). Daugiau kaip 450 mokslinių straipsnių cukrinio diabeto ir endokrinologijos temomis autorius, straipsniai publikuoti moksl. leidiniuose Lietuvoje ir užsienyje. Išleido 11 monografijų cukrinio diabeto ir endokrinologijos temonis, 5 vadovėlius endokrinologijos temomis.

Žurnalų „Lietuvos endokrinologija“, „Baltic Endocrinology“ ir „Endokrinologas.lt“ vyr. redaktorius, žurnalų „Gydymo menas“, „Lietuvos gydytojo žurnalas“, „Diabeto panorama“ ir kt. redakcinių kolegijų narys. Baltijos šalių Endokrinologų draugijų asociacijos iniciatorius ir vienas įkūrėjų. Savaitraščio „Lietuvos sveikata“ organizuotame konkurse išrinktas „Metų mokslo autoritetu 2008“.

 

Biologinės medicinos ir diagnostikos centre “NATURA MUNDA” profesorius:

 • konsultuoja kaip gydytojas endokrinologas

 • gydo endokrininėmis ligomis sergančius pacientus.
 
Gydytoja gastroenterologė Rasa KAČINSKIENĖ

1985 m. baigė Kauno Medicinos universitetą.

Daugiau nei 25 metus dirba gydytoja gastroenterologe.

 

Gydytoja daug kartų tobulinosi Vilniaus ir Kauno Medicinos universitetuose. Ji yra Lietuvos gastroenterologų draugijos narė ir  savo kvalifikaciją pastoviai kelia dalyvaudama įvairiose konferencijose Lietuvoje ir užsienio šalyse.

 

Kasmet lanko homeopatinio gydymo kursus, nuolat dalyvauja Homotoksikologijos ir antihomotoksinės terapijos asociacijos rengiamuose seminaruose ir pasitobulinimo kursuose, yra šios asociacijos narė. Šiuo metu studijuoja tradicinę kinų mediciną.

rasa

Biologinės medicinos centre “NATURA MUNDA” atlieka:

 • konsultuoja kaip gydytoja gastroenterologė
 • atlieka kasos, kepenų, žarnyno, tulžies pūslės bei inkstų ultragarsinius tyrimus
 • atlieka detalią pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinę biorezonansinę diagnostiką su 3D Metatron 4025 Clinical arba Metatron 4025 Metapathia Hunter  aparatūra
 • gydymui parenka homeopatinius ir vaistažolinius preparatus, nustato pacientams tinkančius ir netinkančius cheminius vaistus
 
Šeimos gydytoja, natūralios med. specialistė Irmantė BUBNIENĖ

1989 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą (KMU) ir įgijo šeimos gydytojos specialybę.

 

Gydytoja daugiau nei 15 metų studijuoja ir praktikuoja Rytų mediciną, domisi Rytų filosofija. Ji nuolat dalyvauja įvairiuose tobulinimosi kursuose bei kelia kvalifikaciją.

2005 m. baigė elektropunktūrinės diagnostikos ir gydymo parinkimo kursus.

 

Kasmet lanko homeopatinio gydymo kursus, nuolat dalyvauja Homotoksikologijos ir antihomotoksinės terapijos asociacijos rengiamuose seminaruose ir pasitobulinimo kursuose, yra šios asociacijos narė.

irmante

2007 m. Indijoje, Faridabade baigė ajurvedinės medicinos ir atjauninimo kursus.

2008 m. Lietuvoje baigė medicininės astrologijos kursus.

 

Biologinės medicinos ir diagnostikos centre “NATURA MUNDA” gydytoja:

 • konsultuoja kaip šeimos gydytoja
 • konsultuoja kaip biologinės medicinos specialistė
 • konsultuoja kaip ajurvedinės medicinos specialistė
 • atlieka  pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinę biorezonansinę diagnostiką su 3D Metatron 4025 Clinical  arba  Metatron 4025 Metepathia Hunter aparatūra
 • gydymui parenka homeopatinius, augalinius preparatus, nustato pacientams tinkančius ir netinkančius cheminius vaistus
 
Gydytoja neurologė, natūralios med. specialistė Nelė TOCIONYTĖ

1982 m. pabaigė dabartinio Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Gydomąjį fakultetą, įgydama gydytojos neurologės profesinę kvalifikaciją. 1986–1988 m. tobulinosi KMI neurologijos katedros ordinatūroje. Nuo to laiko dirba gydytoja neurologe, turi aukščiausią kategoriją.

2004–2007 m. Kauno medicinos universitete neakivaizdžiai pabaigė visuomenės sveikatos vadybos magistrantūros studija, įgydama magistro kvalifikacinį laipsnį.

2010–2011 m. mokėsi refleksoterapijos LSMU reabilitacijos katedroje ir įgijo gydytojo refleksoterapeuto specialybę.

 

31 metai darbo patirties neurologijos ir reabilitacijos srityse. Gydytoja yra Lietuvos neurologų, Lietuvos insulto  bei Lietuvos skausmo asociacijų narė.

nele

Gydytoja jau daug metų savo praktikoje naudoja natūralią mediciną ir biologinės medicinos diagnostikos ir gydymo metodus.

 

Gydytoja kvalifikaciją pastoviai kelia dalyvaudama įvairiose konferencijose Lietuvoje ir užsienio šalyse.

2009 m. Maskvoje baigė vegetacinio rezonansinio testavimo kursus. 2011 m. dalyvavo Tarptautiniame Homeopatijos kongrese.

2011–2012 m. Rygoje baigė Dr. R. Folio elektropunktūrinės diagnostikos kursus.

2012–2013 m. tobulinosi naujausiuose kompiuterinės diagnostikos ir terapijos pagal Dr.R. Folį kursuose Rygoje ir Lietuvoje.

Dalyvavo Baltijos Homeopatų unijos seminaruose ir mokėsi pas žymiausius pasaulio homeopatijos specialistus iš Vokietijos, Italijos, Austrijos, JAV, Indijos ir kitų šalių.

 

Gydytoja yra Europos Homeopatų asociacijos bei Baltijos Homeopatų unijos narė. Ji priklauso Lietuvos Homeopatijos ir Lietuvos refleksoterapeutų draugijoms,  yra Lietuvos Dr.R. Folio elektropunktūros asociacijos narė. Kasmet lanko homeopatinio gydymo kursus, nuolat dalyvauja Homotoksikologijos ir antihomotoksinės terapijos asociacijos rengiamuose seminaruose ir pasitobulinimo kursuose, yra šios asociacijos narė.

 

Biologinės medicinos ir diagnostikos centre “NATURA MUNDA” gydytoja:

 • konsultuoja kaip gydytoja neurologė
 • atlieka kompiuterinę  diagnostiką pagal Dr. R. Folį (naujausio modelio POLITEST apratu) ir parenka individualų gydymą
 • atlieka  detalią pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinę biorezonansinę diagnostiką su 3D Metatron 4025 Clinical  arba Metatron 4025 Metapathia Hunter  aparatūra
 • taiko gydymą homeopatiniais, augaliniais preparatais
 • taiko gydymui biopunktūrą, fizioterapiją
 • naudoja gydymui elektromagnetinio lauko terapiją bei specialios šviesos seansus “BEMER” aparatu
 
Gydytoja homeopatė, vidaus ligų gydytoja Roma MELNIKIENĖ

Baigė Kauno Medicinos Universiteto Gydomąjį fakultetą, įgydama vidaus ligų gydytojos kvalifikaciją.

Savo kasdieninėje gydytojo praktikoje taiko kompleksinę terapiją, taip pat tradicinius ir alternatyviuosius gydymo metodus.

 

Ilgametė patirtis homeopatijos ir vidaus ligų gydymo srityse. Konsultuoja ne tik suaugusius, bet specializuojasi ir kūdikių bei vaikų gydyme homeopatijos pagalba.

 

Daug metų domisi alternatyviais gydymo metodais: fitoterapija, homeopatija, komplementine medicina.

 

roma

Gydytoja yra Lietuvos Homeopatijos draugijos, Lietuvos Homeopatijos centro, Lietuvos Homeopatijos Lygos, Homotoksikologijos ir antihomotoksinės terapijos asociacijos narė.

 

Gydymo praktikoje papildomai naudoja homeosiniatrijos ir pakopinės autohemoterapijos metodus, organizmo korekcinės terapijos parinkimą kompiuteriu pagal specialią programą.

 

Gydymo-diagnostikos centre “NATURA MUNDA” gydytoja:

 • konsultuoja kaip gydytoja homeopatė
 • sėkmingai konsultuoja ir modernios homeopatijos pagalba gydo įvairias ligas
 • atlieka  pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinę biorezonansinę diagnostiką su 3D Metatron 4025 Clinical  arba  Metatron 4025 Metepathia Hunter aparatūra
 • atlieka R. Folio diagnostiką POLITEST elektropunktūrinės kompiuterinės diagnostikos aparatūra
 • gydymui parenka homeopatinius ir vaistažolinius preparatus, nustato pacientams tinkančius ir netinkančius cheminius vaistus

 
Gydytoja akušerė-ginekologė Regina NORKIENĖ

 

Gydytoja pabaigė Lietuvos Sveikatos mokslų universitetą, įgydama gydytojos akušerės-ginekologės kvalifikaciją.

 

Gydytoja kasmet kelia profesinę kvalifikaciją užsienyje ir Lietuvoje, lanko gineloginių ligų gydymo seminarus, stažuojasi užsienyje. Ilgametę patirtį sukaupusi specialistė yra aukščiausios kvalifikacijos gydytoja ginekologijos srityje.

 

 

Gydymo-diagnostikos centre “NATURA MUNDA” gydytoja:
regina

 

 • konsultuoja kaip gydytoja akušerė-ginekologė
 • atlieka ginekologinę apžiūrą, kolposkopiją
 • altieka gimdos, kiaušidžių ultragarsinius tyrimus pro priekinę pilvo sieną (pilviniu davikliu) ir pro makštį (vaginaliniu davikliu)
 • atlieka nevaisingumo diagnostiką ir gydymą
 • atlieka nėštumo tikslią diagnostiką
 • tiria dėl lytiniu keliu plintančių ligų ir jas gydo
 • konsultuoja dėl kontracepcijos parinkimo
 • atlieka spiralės įvedimą ir išėmimą
 • atlieka onkocitologinius tyrimus dėl gimdos kaklelio vėžio
 • atlieka gimdos miomų diagnostiką ir gydymą
 • konsultuoja esant nereguliarioms mėnesinėms, disfunkciniams kraujavimams ir gydo mėnesinių ciklo sutrikimus
 • konsultuoja klimakterinio periodo problemų atvejais
 • atlieka kiaušidžių cistų diagnostiką ir gydymą
 • atlieka policistinių kiaušidžių (lėtinės anovuliacijos) sindromo diagnostika ir gydymą
 • atlieka endometriozės diagnostiką ir gydymą
 • atlieka lėtinių dubens skausmų diagnostiką ir gydymą
 • atlieka šlapimo nelaikymo priežasčių diagnostiką ir gydymą
 • atlieka ginekologines ambulatorines procedūras
 
Vidaus ligų gydytoja Valdereza BERTAŠIŪTĖ

1984 m. baigė Kauno Medicinos Universitetą (KMU) ir įgijo gydytojos-terapeutės specialybę.

26 metus dirba vidaus ligų gydytoja.

 

Gydytoja daug kartų tobulinosi Vilniaus ir Kauno Medicinos universitetuose.  Ji domisi homeopatija, antihomotoksine terapija, sveika gyvensena, gydymu įvairiais natūraliais preparatais. Ji nuolat dalyvauja įvairiuose tobulinimosi kursuose bei kelia kvalifikaciją. Gydytoja turi "Tarptautinės homotoksikologijos akademijos pažymėjimą", patvirtinantį jos specializaciją homeopatijos srityje.

 

 

Gydytoja kasmet lanko homeopatinio gydymo kursus, nuolat dalyvauja Homotoksikologijos ir antihomotoksinės terapijos asociacijos rengiamuose seminaruose ir pasitobulinimo kursuose,

valdereza

 

yra šios asociacijos narė. Ji taip pat priklauso Laboratorinės medicinos draugijai ir savo kvalifikaciją pastoviai kelia dalyvaudama įvairiose konferencijose Lietuvoje ir užsienio šalyse.

 

Biologinės medicinos ir diagnostikos centre “NATURA MUNDA” gydytoja:

 • konsultuoja kaip vidaus ligų gydytoja
 • konsultuoja kaip homeopatijos ir antihomotoksinės terapijos specialistė
 • atlieka  detalią pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinę biorezonansinę diagnostiką su 3D Metatron 4025 Clinical  arba Metatron 4025 metapathia Hunter aparatūra
 • gydymui parenka homeopatinius, augalinius preparatus, nustato pacientams tinkančius ir netinkančius cheminius vaistus

 

 

 
Gydytoja reabilitologė, biomedicinos mokslų daktarė Aistė ŠILANSKIENĖ

Baigė Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto (LSMU) gydomąjį fakultetą ir įgijo fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojos diplomą.

 

Gydo ne tik suaugusius pacientus, bet specializuojasi ir kūdikių bei vaikų holistiniame gydyme.

 

Dirba fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, taiko gydymą  fizioterapija, osteopatinėmis technikomis, manualine terapija, homeopatiniais, augaliniais preparatais, etc.

Aiste Silanskiene  2

 

Gydytoja dėsto kineziologijos paskaitas Lietuvos Sveikatos mokslų universitete (buvęs KMU). 2003 m. apgynė biomedicinos mokslų daktarės laispnį. Disertacijos tema: " Žmogaus organizmo funkcinės būklės kitimo ilgalaikių treniruočių metu vertinimas."

Gydytoja daug kartų tobulinosi Vilniaus ir Kauno Medicinos universitetuose, nuolat savo kvalifikaciją kelia dalyvaudama įvairiose tradicinėns ir natūralios medicinos konferencijose, kursuose, mokymuose ir seminaruose.

Biologinės medicinos ir diagnostikos centre “NATURA MUNDA” gydo pacientus taikydama tradicinės ir netradicinės medicinos gydymo metodus: fizioterapiją, osteopatines technikas, gydymą impulsinėmis srovėmis, lazerio terapiją.

Gydymo-diagnostikos centre “NATURA MUNDA” gydytoja:

 • konsultuoja kaip gydytoja reabilitologė
 • atlieka manualinę terapiją, taiko osteopatines technikas ir holistinį gydymą
 • naudoja gydymui elektromagnetinio lauko terapiją bei specialios šviesos seansus “BEMER” aparatu
 • taiko gydymą homeopatiniais, augaliniais preparatais ir fizioterapija
 
 
Bendrosios praktikos slaugytoja - grožio terapeutė Laima SENAVAITIENĖ

Nuo 2002 m. gali verstis specialiąja slaugos praktika pagal anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojo profesinę kvalifikaciją.

 

2011m. baigė slaugos studijų programą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijoje ir jai suteiktas slaugos bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir bendrosios praktikos slaugytojo kvalifikacija.

 

Šiuo metu tobulinasi  grožio terapijos srityje. Specialistė yra baigusi estetinės mezoterapijos, estetinės kosmetologijos inovacijų veido ir kūno odos biorevitalizacijoje kursus (Lietuvoje ir Rygoje). Taip pat dalyvavusi internacionaliniame praktiniame "GUNA" seminare.

laimute

  Gydymo - diagnostikos centre "NATURA MUNDA" dirba kaip bendrosios praktikos specialistė ir atlieka:
 • gydomąją mezoterapiją veido, kaklo, krūtų ir kitose kūno vietose naudodama homeopatinius bei natūralius preparatus;
 • biopunktūrą;
 • pakopinę autohemoterapiją;
 • vaistų sulašinimą į veną;
 • kraujo paėmimą iš venos;
 • injekcijas į veną ir į raumenis;
 • vakuuminį ausų valymą;
 • diagnostiką nustatyti UBT Helicobacter pylori bakterijai;
 • keloidinių randų ir strijų gydymas.
 
Echoskopuotoja, šeimos gydytoja Laima KUPRIONIENĖ

Baigė Lietuvos Sveikatos mokslų (LSMU), įgydama šeimos gydytojo kvalifikaciją.  Gydytoja taip pat yra įgijusi ir echoskopuotojos kvalifikaciją, įgalinančią atlikti visų rūšių ultragarsinius tyrimus (išskyrus širdies echoskopiją). Viena iš gydytojos prioritetinių domėjimosi sričių yra ultragarsiniai tyrimai ir jų panaudojimas, diagnozuojant įvairius susirgimus.

 

Gydytoja turi 31 metus darbo patirties ultragarsinių tyrimų srityje.

 

Gydytoja nuolat dalyvauja įvairiuose tobulinimosi kursuose bei kelia profesinę kvalifikaciją. Ji domisi homeopatija, biologine medicina, antihomotoksine terapija, sveika gyvensena, gydymu įvairiais natūraliais preparatais. Gydytoja savo praktikoje derina tradicinės ir biologinės medicinos gydymo ir diagnostikos būdus.
kuprioniene1

 

Biologinės medicinos ir diagnostikos centre “NATURA MUNDA” gydytoja echoskopuotoja atlieka:
 • Dubens organų echoskopiją (šlapimo pūslės, gimdos, kiaušidžių)
 • Krūtų echoskopiją
 • Hepatopankreatinės sistemos echoskopiją (kepenų, kasos, tulžies pūslės)
 • Minkštųjų audinių echoskopiją (raiščių, raumenų)
 • Kraujagyslių echoskopijas (kaklo ir kojų)
 • Pilvo organų echoskopiją (kepenų, tulžies pūslės, kasos, inkstų)
 • Skydliaukės echoskopiją
 • atskirų organų echoskopiją (viršutinio ir apatinio pilvo aukštų echoskopijos: kepenų, tulžies pūslės,  kasos, blužnies, inkstų, šlapimo pūslės, prostatos)
 • Atskirų sąnarių echoskopiją (pečių juostos, klubų, kelių sąnarių)
 • Vaikų klubų sąnarių echoskopijas, dėl įtariamų sąnarių displazijų
 
Gydytoja kardiologė Silvija ŠAFERYTĖ

1977 m. baigė KMI Gydomosios medicinos fakultetą . 1978 m. atliko vaikų ligų gydytojo internatūrą, dirbo Kauno miesto apskrities ligoninėje klinikinį darbą. Nuo 1991 m. dirba vaikų kardiologe. Nuo 2000 m. gydytoja echoskopuotoja atlieka širdies ultragarsinius tyrimus vaikams ir suaugusiems.

33 metai darbo patirties kardiologijos srityje.

 

Specializavosi Kauno, Vilniaus medicinos universitetų rengtuose gydytojų kvalifikacijos kėlimo kursuose, dalyvauja kardiologų seminaruose Kaune, Vilniuje. Priklauso Kauno krašto kardiologų ir gydytojų echoskopuotojų draugijom.

 

Biologinės medicinos ir diagnostikos centre “NATURA MUNDA” atlieka širdies echoskopiją, teikia konsultacijas kardiologijos srityje.

Saferyte7
 
Kineziterapeutė Monika RAIZGIENĖ

Kineziterapijos magistrės laipsį yra įgijusi 2007 metais Lietuvos kūno kultūros akademijoje (LKKA), prieš tai, 1987 metais, po studijų Valstybiniame kūno kultūros institute Maskvoje suteikta trenerės-pedagogės kvalifikacija.
Specialistė yra sukaupusi beveik 20 metų patirtį dirbdama masažuotoja ir kineziterapeute Lietuvos olimpiniame sporto centre (2001-2005), Kauno sporto skyriaus sporto mokykloje “Gaja” (1994-2011), bei trenere sporto mokykloje “Viltis” (1998-2006).


Kineziterapeutė reguliariai kelia kvalifikaciją stažuotėse, kursuose, seminaruose, konferencijose. Ji yra įvaldžiusi ne tik klasikinį masažą, bet ir akupresūros, post-izometrinės relaksacijos, post-reciprokinės relaksacijos, minkštosios manualinės terapijos technikas.


MONIKA

Domisi kinų filosofija, Rytų medicina, homeopatiniu gydymu, praktikuoja meditaciją ir Lou Young Tao Te Ki.

"Natura Munda" klinikoje kineziterapeutės atliekami masažai ir procedūros:

 • Nugaros masažas akcentuojant apykaklės zoną (sprandas, apykaklės zona, rankos)
 • Nugaros masažas akcentuojant juosmeninę dalį (juosmuo nuo L1 iki S, kojos)
 • Kojų masažas (kojų, sėdmenų masažas)
 • Viso kūno masažas (nugaros, kojų, rankų, pilvo, krūtinės, veido, galvos)
 • Klasikinis (profilaktinis, sveikatos prevencija)
 • Sportinis (atsistatymas po fizinio krūvio)
 • Hakim nugaros masažas
 • Modeliuojantis (anticeliulitinis, koreguojantis figūrą)
 • Reabilitacinis-gydomasis (po traumos)
 • Reguliuojamasis (tonizuojantis, raminantis, šildantis, raumenyną aktyvuojantis)
 • Galvos masažas
 • Limfodrenažinis masažas (kojų, rankų)
 • Segmentinis masažas
 • Sprando raumenų tempimas
 • Pėdos refleksinių zonų ir taškų masažas
 • Individualios mankštos programos sudarymas
 • Laikysenos įvertinimas ir korekcija
 • Kinezaterapinės programos po traumos parengimas
 • Individuali kineziterapinė mankšta
 
Kineziterapeutas Povilas MYKOLAITIS

2006 m. Lietuvos kūno kultūros akademijoje (LKKA) įgijo fizinio parengimo studijų krypties sporto technologijų bakalauro diplomą. 2008 m. LKKA įgijo magistro kvalifikacinį laipsnį, o 2012 m. baigė kineziterapijos studijų programą ir įgijo reabilitacijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį bei kineziterapeuto profesinę kvalifikaciją.

Masažuotojų  kvalifikacijos kėlimo kursus baigė dar 2008 02 mėn., pažymėjimą išdavė LKKA Tęstinių Studijų Centras, Lietuvos Kineziterapiautų Draugija. Kursai baigti puikiais įvertinimais.

Iki šiol kineziterapeutas praktikavosi taškinio masažo ir manualinės terapijos srityje. Daugiausiai specializuojasi nugaros skausmų, funkcinių pečių lanko sutrikimų, migrenos gydymo, manualinės terapijos ir kompleksinio masažo srityse. Alieka potrauminę reabilitaciją masažais, fiziniais pratimais, manualine terapija.

povilas

Prioritetinės domėjimosi sritys: masažai, manualinė terapija, reabilitacija fiziniais krūviais, traumatologija, kineziteipavimas.

Kineziterapeutas  atlieka profesionalių sportininkų potrauminę reabilitaciją. Gerai išmano jos specifiką. P. Mykolaitis yra 2005 m. Europos jaunimo čempionato prizininkas, Lietuvos daugkartinis čempionas ir rekordininkas šuolių į tolį rungtyje (8.13 m).

 

"Natura Munda" klinikoje kineziterapeutas atlieka šias procedūras:

 • laikysenos testavimą, įvertinimą ir koregavimą fiziniais pratimais, masažais post-izometrine relaksacija (manualine terapija).
 • masažus: klasikinį, taškinį, limfodrenažinį (manualiniu būdu), anticeliulitinį, relaksacinį, kompleksinį.
 • potrauminę reabilitaciją.
 • kineziteipavimą ir teipavimą taikant atraminio aparato sutrikimams gydyti.
 • sportinių bei kitų traumų terapija.
 


NAUJIENOS "NATURA MUNDA" KLINIKOJE

JONINIŲ AKCIJA MŪSŲ KLINIKOJE

  Joninių akcija galioja nuo birželio 17 iki 30 dienos.  Ar dar nemanote, kad dabar tinkam... Daugiau
2015-06-17

KURIAMAS NAUJAS PUSLAPIS. ATSIPRAŠOME UŽ NESKLANDUMUS.

JAU GREITAI ŠIUO ADRESU STARTUOS NAUJAS MŪSŲ PUSLAPIS.  Daugiau
2015-06-13

SAVAITĖS AKCIJA!

Pilnas organizmo ištyrimas vaikams (iki 12 m.) Metatron 4025 aparatu su "Methapatia Hunter" programa... Daugiau
2015-06-03

SAVAITĖS AKCIJA!

Tėvo diena – puiki proga vyrams prisiminti, kad jus supa žmonės, kuriems esate svarbūs ir re... Daugiau
2015-05-26

NEMOKAMAS GYDYMAS IR KONSULTACIJOS ERGO, SEB, IF, BTA, PZU, COMPENSA, GJENSIDIGE sveikatos draudimų turėtojams

Esame pasirašę sutartis su visomis Lietuvoje sveikatos draudimo paslaugas teikiančiomis draudimo... Daugiau
2015-01-02

ĮDOMU: HAKIM NUGAROS MASAŽAS

Kviečiame pas mus išbandyti Hakim masažo gydomąjį poveikį, nes tai Lietuvoje kol kas mažai taikoma... Daugiau
2015-01-02
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
J. Naugardo g. 13
Kauno Senamiestis
+370 (37) 200 620
+370 678 39 202
Visos teisės saugomos
© 2010 NATURA MUNDA