+370 37 200 620 +370 678 39 202
I-V 9:00-20:00 VI-VII - Nedirbame

Grožio medicina

Autorius : Biologinės medicinos ir diagnostikos centras “Natura Munda”

Veido ir kaklo atjauninimas. Celiulito gydymas. Spuogų gydymas. Randų (ir keloidinių) mažinimas. Išplėsto veninio tinklo gydymas.

Procedūros atliekamos, injekuojant specialiomis adatomis homeopatinių vaistų kompleksus (kokteilius) į akupunktūrinius taškus, raukšles, pakenktos odos plotelius. Metodas vadinasi mezoterapija, jos pradininkai yra prancūzai ir italai. Į vaistų sudėtį įeina kolagenas, fermentai,kiaulės odos, venų, žolių preparatai, vitaminai, mikroelementai ir kt.

Homeopatinė mezoterapija nepajėgia atlikti radikalių estetinių pakeitimų, pvz., užpildyti atsiradusių įdubimų arba visiškai panaikinti raukšles, tačiau gali pasiekti žymių rezultatų: suaktyvinti veido odą ir pasiekti bendrą jos atjaunėjimą, sutvirtinti odos audinius, sumažinti raukšles.

Vienas iš efektyviausių homeopatinės grožio medicinos preparatų yra homeopatinis kolagenas- jis skiedinyje D6 ir D8 skatina endogeninį („nuosavą“) paciento kolageną gamintis didžiausiu intensyvumu; taip pasiekiama ilgalaikių rezultatų. Vienas svarbiausių šio preparato pranašumų, lyginant su alopatiniu kolagenu, tai, kad jį galima injekuoti ir į kaklą bei dekolte, tonizuojant ir padarant standesnę odą ir šiose vietose. Siekiant gersnio efekto, kartu injekuojami specialūs fermentiniai, vitaminų, kiaulės organų preparatai priedai „kokteilyje“ šalia kolageno stimuliuoja ir ilgina atjauninantį odą poveikį. Kartu naudojami ir specialus skystis arba tepalas „Serum vitae“.

Bodhi-Skin-Beauty-Wellbeing_111747_image

Estetinis veido ir kaklo gydymas gali būti atliekamas ir kaip terapija, ir kaip prevencija, nes yra daug kartų efektyvesnis už daugelį brangių kremų. Apskritai, šią terapiją galima pradėti nuo 30 m. amžiaus, kol per didelis saulės poveikis, rūkymas, stresas, ligos dar nėra padarę ypatingos žalos. Taigi norintiems atjauninti veidą, kaklo odą neegzistuoja amžiaus limitas.

Veido/ kaklo terapijos kurso trukmė: paprastai atliekama nuo 7 iki 10 seansų vieną kartą savaitėje. Po to reikalinga injekcinė terapija 1 kartą per 1-2 mėnesius, bet nerečiau 3- kad neišnyktų pasiektas rezultatas.

Spuogai – tai sunki, kompleksinė problema, kurios negalima išspresti schematizuotu, visiems vienodu gydymo receptu. Tačiau yra būdų, leidžiančių pasiekti gerų gydymo rezultatų Gydymas turi būti atliekamas 2 kryptimis:vietinė terapija ir bendroji terapija. Naudojami įvairūs homeopatiniai preparatai, kurie injekuojami (vietinės terapijos atveju) į akupunktūros taškus bei netoli spuogo pustulės prieš tai gerai nuvalius ir dezinfekavus odą. Siekiant bendrinio poveikio į organizmą, atliekama pakopinė autohemoterapija su 3 – preparatais, vieną injekuojant į veną, kitus, su paciento kraujo priemaiša, palaipsniui į raumenis. Kartu naudojami ir drenuojantys limfinę sistemą, paodį vaistai; specialios šviesos su magnetiniu pulsuojančiu lauku(BEMER) seansai.

Celiulitas, arba vietinė lipodistrofija – ne tik grožio problema, bet ir rimtas poodinio jungiamojo audinio susirgimas, išsivystęs dėl blogo „celiuliarinio kanalo“ funkcionavimo, kurų sąlygojo sutrikusi organizmo medžiagų apykaita. Kitais žodžiai,celiulitas atsiranda kaip atsakas į organizmo apsauginių sistemų kovą su toksinėmis medžiagomis (gautomis su maistų ar vaistais), kurių organizmas nepajėgia pašalinti dė užblokuotų fermentinių, hormoniniu sistemų bei pačių šalinimo organų. Todėl atliekama klinikinė analizė, nustatoma paciento tipologija bei priežastis, nulėmusi celiulito išsivystymą- hormonų nereguliarumas, venų nepakankamumas, fermentinių reakcijų sutrikimas ar pačių šalinimo organų susirgimas. Celiulitas gydomas dviem kryptimis: skatinama kraujo bei limfos apytaka ir iš audinių šalinami katabolitai – toksinai. Paprastai skiriamas 10 seansų ciklas, biomesoterapijos procedūros atliekamos 1x savaitėje, vėliau šis kursas kartojamas- dažniausiai kas 4-6 savaitės. Naudojama labai įvairi ampulių paletė: homeopatiniai-hormonų, fermentų (enzimų) kiaulių bei jų embrionų preparatai. Šie preparatai dažniausiai injekuojami specialia technika į kepenų bei blužnies – kasos meridianų taškus.

Krūtinės formos atstatymas – injekcijos atliekamos tik atlikus tyrimus, patvirtinančius fibrocistito, mastopatijos bei kitų priešvėžinių susirgimų nebuvimą. Tuomet galima atlikti mikroinjekcijas, drąsiai pacientei pažadant dvigubą teigiamą poveikį: pilnesnes krūtis bei elastingesnę odą.Terapijai naudojami dažniausiai 3 homeopatiniai preparatai. Čia geriausių rezultatų pasiekiama atstatant žindymo sugadintas krūtis. Dėl senatvės praradusių formą ar ištuštėjusių nuo dietos krūtų terapija duoda mažiau patenkinančių rezultatų. Gydymo ciklas: 10 seansu, 1x savaitėje, prailginant terapiją – 1 injekcijų seansas kas 4-6 savaites.

Riebalų kaupimasis pilvo srityje – biomezoterapija čia taip pat efektyvi, tačiau , be abejo, reikalinga ir dieta. Naudojami homeopatiniai praparatai iš kiaulės organu, todėl pacientui negalima valgyti kiaulienos. Kursas – užtenka 10 seansų, prailginta terapija nėra reikalinga, užtenka kad pacientas prisilaikytų dietos ir /ar sportuodamas palaikytų normalų kūno svorį.

Tik šią savaitę

Daugiau pasiūlymų rasite - http://www.naturamunda.lt/specialus-pasiulymai/