Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
call naturamunda1
Apie mus
NaturaMunda įėjimas LAUKIAMASIS_Small

 

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų natūralios medicinos gydymo ir diagnostikos centre NATURA MUNDA, įsikūrusiame Kauno Senamiestyje, J.Naugardo g. 13.

 

Centras įkurtas 2004 m. kovo mėnesį. Tada jame pradėjo dirbti gydytojai homeopatai, ginekologė, reabilitologai, refleksoterapeutai, neurologas, neurookulistas, endokrinologas, kardiologas. Kiek vėliau prie mūsų kolektyvo prisijungė gastroenterologas, kineziterapeutai, šeimos gydytojos, vidaus ligų gydytoja. Visi šiame centre dirbantys specialistai daugelį metų domisi ir savo gydymo praktikoje taiko biologinės/natūralios medicinos metodus, dauguma greta pagrindinės savo specializacijos turi ir gydytojo homeopato licencijas. Gydant biopunktūra, akupunktūra, fitoterapija, pritaikant homeopatinius ir antihomotoksinius preparatus individualiai kiekvienam pacientui, pasiekiami puikūs gydymo rezultatai.

 

Biologinės medicinos ir diagnostikos centre "Natura Munda" atliekamos diagnostikos, teikiamos gydytojų specialistų konsultacijos ir gydomos visos ligos  (tarp jų onkologiniai susirgimai, nevaisingumas, vaikų naktinis šlapinimasis, mikčiojimas ir k.t.) taikant ir holistinės medicinos principus. Nustatomos ankstyvos ligos stadijos. Individualiai testuojami vaistai ir parenkamas kompleksinis gydymas – medikamentinis, biopunktūrinis, kineziterapija (masažas), fizioterapija ir kt. Atliekamas visapusiškas reabilitacinis gydymas po traumų, operacijų ir sunkių ligų.

 

Centre taikome natūralius, pažangius ir nesukeliančius šalutinio poveikio organizmui gydymo metodus. Jie tinka gydyti vaikus, besilaukiančias ir maitinančias moteris.

 

Savo pacientais  stengiamės rūpintis viso gydymo proceso metu. Siunčiame visiems reikalingiems klinikiniams tyrimams, atliekamiems Lietuvoje.

 

Klasikinė ir modernioji homeopatija, detali trimatė pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinė biorezonansinė diagnostika 3D "Metatron 4025 Clinical“ aparatūra su METAPATHIAGRCLINICAL programa (2014 m.), organizmo kompiuterinė funkcinė diagnostika METATRON 4025 aparatu su programa METAPATHIA GR HUNTER  , POLITEST elektropunktūrinė kompiuterinė diagnostika pagal R. Folį, Aukso medaliais Ženevos ir IENA tarptautinėse išradimų parodose apdovanota BEMER 3000 elektromagnetinio lauko ir šviesos terapija, elektropunktūra, homeopatinių vaistų injekcijos į akupunktūrinius taškus (biopunktūra)  bei daug kitų pažangių gydymo ir diagnostikos metodų leidžia mums pasiekti efektyvius gydymo rezultatus bei išvengti nepageidaujamo šalutinio poveikio, kuris neretai pasireiškia vartojant cheminius preparatus. Suteikiame efektyvią pagalbą norintiems mesti rūkyti ir atsikratyti antsvorio.

METATRON trimatės diagnostikos aparatūros pagalba sudarome pacientams individualias mitybos programas ir atliekame maisto netoleravimo testą (pagal susirgimo ir/ar problemos pobūdį bei kraujo grupę), nustatome alergenus.

 

Biologinės medicinos gydymo ir diagnostikos metodai vis labiau integruojasi į šiuolaikinės medicinos praktiką, yra sėkmingai taikomi Vakarų šalyse bei padeda diegti holistinę sveikatingumo koncepciją. Pas mus į žmogaus organizmą yra žvelgiama kaip vieningą sistemą.

 

 

NAUJIENOS "NATURA MUNDA" KLINIKOJE

Moters dienos proga!

  Moters dienos proga, turime Jums paruošę puikių pasiūlymų!   20% nuolaidą grožio proce... Daugiau
2015-02-26

NEMOKAMAS GYDYMAS IR KONSULTACIJOS ERGO, SEB, IF, BTA, PZU, COMPENSA, GJENSIDIGE sveikatos draudimų turėtojams

Esame pasirašę sutartis su visomis Lietuvoje sveikatos draudimo paslaugas teikiančiomis draudimo... Daugiau
2015-01-02

ĮDOMU: HAKIM NUGAROS MASAŽAS

Kviečiame pas mus išbandyti Hakim masažo gydomąjį poveikį, nes tai Lietuvoje kol kas mažai taikoma... Daugiau
2015-01-02

100% NATŪRALŪS VAISTAŽOLIŲ IR MINERALŲ HERBACHAUD ŠILDANTYS PLEISTRAI

HerbaChaud šildantys pleistrai – efektyvi pagalba gydant sportines traumas, nugaros, sąnarių ir... Daugiau
2014-06-01
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
J. Naugardo g. 13
Kauno Senamiestis
+370 (37) 200 620
+370 678 39 202
Visos teisės saugomos
© 2010 NATURA MUNDA