Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
call naturamunda1
Apie mus
NaturaMunda įėjimas LAUKIAMASIS_Small

 

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų natūralios medicinos gydymo ir diagnostikos centre NATURA MUNDA, įsikūrusiame Kauno Senamiestyje, J.Naugardo g. 13.

 

Centras įkurtas 2004 m. kovo mėnesį. Tada jame pradėjo dirbti gydytojai homeopatai, ginekologė, reabilitologai, refleksoterapeutai, neurologas, neurookulistas, endokrinologas, kardiologas. Kiek vėliau prie mūsų kolektyvo prisijungė gastroenterologas, kineziterapeutai, šeimos gydytojos, vidaus ligų gydytoja, psichoterapeutė. Visi šiame centre dirbantys specialistai daugelį metų domisi ir savo gydymo praktikoje taiko biologinės/natūralios medicinos metodus, dauguma greta pagrindinės savo specializacijos turi ir gydytojo homeopato licencijas. Gydant biopunktūra, akupunktūra, fitoterapija, pritaikant homeopatinius ir antihomotoksinius preparatus individualiai kiekvienam pacientui, pasiekiami puikūs gydymo rezultatai.

 

Biologinės medicinos ir diagnostikos centre "Natura Munda" atliekamos diagnostikos, teikiamos gydytojų specialistų konsultacijos ir gydomos visos ligos (tarp jų onkologiniai susirgimai, nevaisingumas, vaikų naktinis šlapinimasis, mikčiojimas). Nustatomos ankstyvos ligos stadijos. Individualiai testuojami vaistai ir parenkamas kompleksinis gydymas – medikamentinis, akupunktūrinis, biopunktūrinis, kineziterapija (masažas), fizioterapija ir kt. Atliekamas visapusiškas reabilitacinis gydymas po traumų, operacijų ir sunkių ligų.

 

Centre taikomos gydymo metodikos yra natūropatinės, pažangios ir nesukeliančios šalutinio poveikio organizmui. Tinka gydyti vaikus, besilaukiančias ir maitinančias moteris.

 

Savo pacientais rūpinamės iki visiško jų pasveikimo, siunčiame visiems reikalingiems klinikiniams tyrimams, atliekamiems Lietuvoje.

 

Klasikinė ir modernioji homeopatija, detali trimatė pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinė biorezonansinė diagnostika 3D "Metatron 4025 Clinical“ aparatūra su METAPATHIAGRCLINICAL programa (2012 m.), organizmo kompiuterinė funkcinė diagnostika METATRON 25 aparatu (2011 m. modelis), POLITEST elektropunktūrinė kompiuterinė diagnostika pagal R. Folį, Aukso medaliais Ženevos ir IENA tarptautinėse išradimų parodose apdovanota BEMER 3000 elektromagnetinio lauko ir šviesos terapija, akupunktūra, elektropunktūra, homeopatinių vaistų injekcijos į akupunktūrinius taškus (biopunktūra)  bei daug kitų pažangiausių gydymo ir diagnostikos metodų leidžia mums pasiekti efektyvius gydymo rezultatus bei išvengti nepageidaujamo šalutinio poveikio, kuris neretai pasireiškia vartojant cheminius preparatus. Suteikiame efektyvią pagalbą norintiems mesti rūkyti ir atsikratyti antsvorio.

METATRON trimatės diagnostikos aparatūros pagalba sudarome pacientams individualias mitybos programas ir atliekame maisto netoleravimo testą (pagal susirgimo ir/ar problemos pobūdį bei kraujo grupę), nustatome alergenus.

 

Biologinės medicinos gydymo ir diagnostikos metodai vis labiau integruojasi į šiuolaikinės medicinos praktiką, yra sėkmingai taikomi Vakarų šalyse bei padeda diegti holistinę sveikatingumo koncepciją. Pas mus į žmogaus organizmą yra žvelgiama kaip vieningą sistemą.

 

NAUJIENOS "NATURA MUNDA" KLINIKOJE

MASAŽAI - ATGAIVA KŪNUI IR SIELAI

  Turime Jums ypatingą pasiūlymą. Tik iki 2014m. lapkričio 16d. galite įsigyti gydomųjų mas... Daugiau
2014-10-20

NAUJIENA!!! JAU REGISTRUOJAME 2014M. MODELIO TRIMATEI DIAGNOSTIKAI "3D METATRON 4025 CLINICAL" APARATŪRA

Nuo spalio 14d. registruojame 2014 m. gamybos, naujausio, patobulinto modelio trimatei dia... Daugiau
2014-10-02

RUDENS AKCIJOS "NATURA MUNDA"

20% NUOLAIDA VIENINTELEI LIETUVOJE TRIMATEI PAGRINDINIŲ ORGANŲ IR SISTEMŲ DIAGNOSTIKAI 3D METATRON... Daugiau
2014-08-27

NAUJIENA !

Dar viena puiki naujiena! Jau registruojame prof., habil.dr. Antano Norkaus konsultacijai. Ilgametę... Daugiau
2014-07-07

NAUJIENA: HAKIM NUGAROS MASAŽAS

Kviečiame pas mus išbandyti Hakim masažo gydomąjį poveikį, nes tai Lietuvoje kol kas mažai taikoma... Daugiau
2014-06-12
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
J. Naugardo g. 13
Kauno Senamiestis
+370 (37) 200 620
+370 678 39 202
Visos teisės saugomos
© 2010 NATURA MUNDA