Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
call naturamunda1
Apie mus
NaturaMunda įėjimas LAUKIAMASIS_Small

 

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų natūralios medicinos gydymo ir diagnostikos centre NATURA MUNDA, įsikūrusiame Kauno Senamiestyje, J.Naugardo g. 13.

 

Centras įkurtas 2004 m. kovo mėnesį. Tada jame pradėjo dirbti gydytojai homeopatai, ginekologė, reabilitologai, refleksoterapeutai, neurologas, neurookulistas, endokrinologas, kardiologas. Kiek vėliau prie mūsų kolektyvo prisijungė gastroenterologas, kineziterapeutai, šeimos gydytojos, vidaus ligų gydytoja. Visi šiame centre dirbantys specialistai daugelį metų domisi ir savo gydymo praktikoje taiko natūralios medicinos gydymo metodus, dauguma greta pagrindinės savo specializacijos turi ir gydytojo homeopato licencijas. Gydant biopunktūra, pritaikant homeopatiją,  vaistažoles bei iš jų pagamintus preparatus  individualiai kiekvienam pacientui, pasiekiami geri gydymo rezultatai.

 

Biologinės medicinos ir diagnostikos centre "Natura Munda" atliekamos diagnostikos, teikiamos gydytojų specialistų konsultacijos ir gydomos  įvairios ligos  (tarp jų onkologiniai susirgimai, lėtinės ligos, vaikų naktinis šlapinimasis, mikčiojimas ir k.t.) taikant ir holistinės medicinos principus. Nustatomos ankstyvos ligos stadijos. Individualiai testuojami vaistai. Parenkamas kompleksinis gydymas – medikamentais, biopunktūra, kineziterapija (masažas), fizioterapija ir kt. Taikomas reabilitacinis gydymas po traumų, operacijų ir sunkių ligų.

 

Centre naudojami natūralūs, pažangus ir nesukeliantis šalutinio poveikio organizmui gydymo metodai. Jie tinka gydyti vaikus, besilaukiančias ir maitinančias krūtimi moteris.

 

Savo pacientais  stengiamės rūpintis viso gydymo proceso metu. Siunčiame  reikalingiems klinikiniams tyrimams, atliekamiems Lietuvoje.

 

Klasikinė ir modernioji homeopatija, detali trimatė pagrindinių organų ir sistemų kompiuterinė biorezonansinė diagnostika 3D METATRON  4025  aparatu  su "METAPATHIA GR CLINICAL" programine  įranga  (2014 m.), organizmo kompiuterinė funkcinė diagnostika METATRON 4025 aparatu su  "METAPATHIA GR HUNTER" programinė  įranga  , POLITEST elektropunktūrinė kompiuterinė diagnostika pagal R. Folį, Aukso medaliais Ženevos ir IENA tarptautinėse išradimų parodose apdovanota BEMER 3000 elektromagnetinio lauko ir šviesos terapija, elektropunktūra, homeopatinių vaistų injekcijos į akupunktūrinius taškus (biopunktūra)  bei daug kitų pažangių gydymo ir diagnostikos metodų leidžia mums pasiekti efektyvius gydymo rezultatus bei išvengti nepageidaujamo šalutinio poveikio, kuris neretai pasireiškia vartojant cheminius preparatus. Suteikiame efektyvią pagalbą norintiems mesti rūkyti ir atsikratyti antsvorio.

METATRON 4025  aparato bei programinių įrangu  pagalba sudarome pacientams individualias mitybos programas ir atliekame maisto netoleravimo testą (pagal susirgimo ir/ar problemos pobūdį bei kraujo grupę), nustatome alergenus.

 

Biologinės medicinos gydymo ir diagnostikos metodai vis labiau integruojasi į šiuolaikinės medicinos praktiką, yra sėkmingai taikomi Vakarų šalyse bei padeda diegti holistinę sveikatingumo koncepciją. Mūsų klinikoje į žmogaus organizmą yra žvelgiama kaip į vieningą visumą.

 

 

NAUJIENOS "NATURA MUNDA" KLINIKOJE

PAVASARINĖS NUOLAIDOS !

    Ypatingas bundančio pavasario pasiūlymas!   Visiems diagnostiniams... Daugiau
2015-03-12

NEMOKAMAS GYDYMAS IR KONSULTACIJOS ERGO, SEB, IF, BTA, PZU, COMPENSA, GJENSIDIGE sveikatos draudimų turėtojams

Esame pasirašę sutartis su visomis Lietuvoje sveikatos draudimo paslaugas teikiančiomis draudimo... Daugiau
2015-01-02

ĮDOMU: HAKIM NUGAROS MASAŽAS

Kviečiame pas mus išbandyti Hakim masažo gydomąjį poveikį, nes tai Lietuvoje kol kas mažai taikoma... Daugiau
2015-01-02

100% NATŪRALŪS VAISTAŽOLIŲ IR MINERALŲ HERBACHAUD ŠILDANTYS PLEISTRAI

HerbaChaud šildantys pleistrai – efektyvi pagalba gydant sportines traumas, nugaros, sąnarių ir... Daugiau
2014-06-01
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
J. Naugardo g. 13
Kauno Senamiestis
+370 (37) 200 620
+370 678 39 202
Visos teisės saugomos
© 2010 NATURA MUNDA